Nyereményjátékok Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Ebben a fórumtémában (is) tájékoztatunk benneteket a nyereményjátékainkban történt változásokról, illetve itt fordulhattok hozzánk általános kérdéseitekkel melyek a játékainkra vonatkoznak.

Ugyancsak itt jelezni fogjuk azon játékosok neveit akik különböző okok miatt ki lettek zárva a játékokból, illetve a hűségprogramunkból.

#1 szeptember 07, 2023, 21:49:52, Admin
Játékokból és hűségprogramból kizárt tagok:

@tomiszi
@toltottgalamb7
@Davids26
@Yvcsy

Friss infó!

Unibetes ingyenes fogadások jóváírva.  :ok:

Van viszont három játékos, akinek nem lett jóváírva, az ok pedig az, hogy nem rendelkeznek aktív, használható Unibetes számlával vagy olyan helyről játsszanak ami nem felel meg a feltételeknek:
@kreatos
@Talpas
@horzol

#3 december 21, 2023, 18:13:35, horzol
Hát igen a határontúli 'mostohagyerekek'! Báris nálam ez a gond! Gondolkozom is ezen, hogy ezeket a játékokat ne játszam, mert esetleg elveszem a lehetőséget mástol ha nyerek! Valamit ki kellene találni erre, esetleg megkapja a nyeremény felét skrillen akinek nincs lehetősége Unibeten játszani, na mindegy csak egy ötlet...

Idézetet írta: horzol Dátum december 21, 2023, 18:11:28Hát igen a határontúli 'mostohagyerekek'! Báris nálam ez a gond! Gondolkozom is ezen, hogy ezeket a játékokat ne játszam, mert esetleg elveszem a lehetőséget mástol ha nyerek! Valmit ki kellene találni erre, esetleg megkapja a nyeremény felét skrillen akinek nincs lehetősége Unibeten játszani, na mindegy csak egy ötlet...

Hidd el, hogy szívesen megtennénk, ha volna lehetőség. Örvendünk, hogy az Unibet átvállalta a játék támogatását.

Idézetet írta: Admin Dátum december 21, 2023, 18:14:48Hidd el, hogy szívesen megtennénk, ha volna lehetőség. Örvendünk, hogy az Unibet átvállalta a játék támogatását.

Maximálisan megértem! Semmi gond! :ok:

Sajnos én figyelmetlen voltam
ugyanis jelenleg nincs aktív unibetes számlám, és nem figyeltem, hogy már nem skrillre megy a nyeremény.

Kedves @borsod1984 és @GreenEagle

A Télapó idén titeket sem felejtett el, és szeretnénk értesíteni mindkettőtöket, hogy várva várt ajándékotok megérkezett a Skrilles karácsonyfátok alá.

Boldog Karácsonyt nektek is!  :great:

ui. Ma lehetséges, hogy a lottózó zárva, de a Tippmixpro online felülete még december 25-én is elérhető, és természetesen van mire fogadni bőven. Sok zöld tippet!

#ezittnemreklam

Idézetet írta: Admin Dátum december 25, 2023, 10:55:15Kedves @borsod1984 és @GreenEagle

A Télapó idén titeket sem felejtett el, és szeretnénk értesíteni mindkettőtöket, hogy várva várt ajándékotok megérkezett a Skrilles karácsonyfátok alá.

Boldog Karácsonyt nektek is!  :great:

ui. Ma lehetséges, hogy a lottózó zárva, de a Tippmixpro online felülete még december 25-én is elérhető, és természetesen van mire fogadni bőven. Sok zöld tippet!

#ezittnemreklam

Köszönöm

Játékokra vonatkozó általános felhívás!

Bár a különböző játékaink fogadási kínálatában ott szerepel az Esports FIFA - eSports Battle (2x4) is, viszont arra kérünk benneteket, hogy az ezekre való tippelést kerüljétek.

Aki mégis megteszi annak tudnia kell, hogy az adott mérkőzésekre beérkező tippeket pushként (érvénytelenként) könyveljük el, az ezekkel való visszaéléseket (kötelező minimum tippszám elérése stb.) pedig nem kedveljük.

Köszönjük a megértéseteket. További sok zöld tippet!  :cya:

Unibet ingyenes fogadásokra vonatkozó INFÓ!

A nyereményben csak azon játékosok részesülhetnek akik az Azonosítók oldalon kitöltötték az Unibetes mezőt (Unibetes azonosítószámot kell megadni)!

Eredményhirdetéskor amennyiben egy játékosnak nincs megadva az azonosítószáma (legrosszabb esetben a felhasználóneve), akkor a nyereményét töröljük, és nem ruházódik át másra sem!

Fontos! Unibetes nyereményben csak azon játékosok részesülnek akik magyar Unibet számlával rendelkeznek!

Friss infó!

Unibetes ingyenes fogadások jóváírva.  :ok:

Van viszont négy játékos, akinek nem lett jóváírva, az ok pedig különböző (nem rendelkeznek aktív, használható Unibetes számlával vagy olyan helyről játsszanak ami nem felel meg a feltételeknek stb.):

@Coutinho
@Giovanni84
@marciluca
@Suvi


Nem tudom kinek mi erről a véleménye, de én ha tudom, hogy nem kaphatnék nyereményt az adott oldalról, akkor nem is játszanék abban a játékban.  Ugyanakkor vannak olyan játékok, ahol Uni freebet és Skrill nyeremény egyszerre jelen van, de úgy belőni magad, hogy a "skrillesre" érj oda, elég nehéz.

Én úgy vagyok vele, hogy mivel ingyenes, ezért bármiben részt veszek. Tehát nem lennének követeléseim, hiszen nincs is mire követeljek. Plusz a pár éve rájöttem, hogy a nyugodtság saját magamra nézve is jó hatással van. Például ha megnyerek egy karácsonyi tippversenyt, nem dőlök a kardomba, ha nem dec 24-én szórom el a nyereményt.

Ave Maria, szeretek mindenkit, még a néger ázsiaiakat is!

Játékokra vonatkozó általános felhívás!

Annak érdekében, hogy elkerüljük az utólagos (jelezve volt, nem volt jelezve) beszélgetéseket, mostantól az összes olyan focimérkőzésre vonatkozó tipp pushként lesz elkönyvelve amelyet nem a megszokott módon játszottak le (2x45 perc).

Köszönjük a megértéseteket. További sok zöld tippet!  :cya: