Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum november 17, 2009, 17:54:37
Idézetet írta: Latzka Dátum november 17, 2009, 17:24:34
November 22.  100 000$ Congratulations Joe Cada Freeroll

Nevezés: 200 FPP
(Van rá kevesebb FPP-ért satelit és talán freeroll is)

A sok induló ellenére kihagyhatatlan ajánlat!

PokerStarson lesz ez a verseny?

Igen ezt a versenyt a PokerStars rendezi  :ok:

Igen, pont ezt hagytam ki :)

Mai expektes barát freere valaki beírná a jelszót? Várda látom regeltél, help :D

Régen beregisztráltam erre a helyre. Várda szólt, hogy van néhány freeroll. Kértem is őket küldjék a jelszót ma. De nem küldték... És most értem haza , így már mindegy is reklamálni. Várdát meg én sem találom... Úgyhogy ez elment. Elég bosszantó... Van véleményem róluk... :noway:

Az fórumban azt írták vmi technikai gond volt náluk, de pont Várda papa írta be vigyorogva, hogy már lehet regelni. Next time! :)

Ezer bocs Sporttársak, de itt lemaradtam! Egyébként egy rakás kula az egész, tehát ne bánkódjatok, hogy ebből a "parádéból" kimaradtatok. Röviden.

Eddig PB tag voltál-kijelölted az indulási szándékod-kaptad a jelszót-ha akartál játszottál, ha akartál nem, ennyi.

Most?

Kijelölöd a versenyt és elvileg automatikusan bekerülsz a rendszerbe, hogy akarsz indulni a versenyen, tehát nem kell jelszó csak regisztrálnod kell a kliensben. Állítólag a PB tagságod erre feljogosít. Namármost. 14.00-tól 19 akármeddig azt írta ki, hogy az IP cím nem oké, utánna mikor elkezdtek dolgozni az ügyön, akkor pedig csak az nem regelt, aki éppen nem járt arra. PB-ről cirka 190-en jelezték indulási szándékukat, ezzel szemben 500 fős verseny lett köszönhetően az arra járó zömében litván és francia nemzetiségü harcosoknak. Magyarul jól elbaszták az egészet, de már az előzőnél is voltak valami problémák.
Én pár héttel ezelőtt második lettem itt (akkor még jelszavas volt), gondoltam egy kicsit szórakozom, ismerkedem a tagsággal.
Az internetem is elszállt, úgy a 10.perc tájékán. Szóval egy "felejthetetlen" élménnyel lettem gazdagabb.  :noway: Nem kívánok én a PB-nek sem pozitív, sem negatív reklámot, mert annyira nem vagyok ott aktív tag, hogy véleményt nyílvánítsak róluk, de az utóbbi időben egy-két hozzászólást elolvasva valami nem oké ott.

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 03, 2009, 08:01:56
Ezer bocs Sporttársak, de itt lemaradtam! Egyébként egy rakás kula az egész, tehát ne bánkódjatok, hogy ebből a "parádéból" kimaradtatok. Röviden.

Eddig PB tag voltál-kijelölted az indulási szándékod-kaptad a jelszót-ha akartál játszottál, ha akartál nem, ennyi.

Most?

Kijelölöd a versenyt és elvileg automatikusan bekerülsz a rendszerbe, hogy akarsz indulni a versenyen, tehát nem kell jelszó csak regisztrálnod kell a kliensben. Állítólag a PB tagságod erre feljogosít. Namármost. 14.00-tól 19 akármeddig azt írta ki, hogy az IP cím nem oké, utánna mikor elkezdtek dolgozni az ügyön, akkor pedig csak az nem regelt, aki éppen nem járt arra. PB-ről cirka 190-en jelezték indulási szándékukat, ezzel szemben 500 fős verseny lett köszönhetően az arra járó zömében litván és francia nemzetiségü harcosoknak. Magyarul jól elbaszták az egészet, de már az előzőnél is voltak valami problémák.
Én pár héttel ezelőtt második lettem itt (akkor még jelszavas volt), gondoltam egy kicsit szórakozom, ismerkedem a tagsággal.
Az internetem is elszállt, úgy a 10.perc tájékán. Szóval egy "felejthetetlen" élménnyel lettem gazdagabb.  :noway: Nem kívánok én a PB-nek sem pozitív, sem negatív reklámot, mert annyira nem vagyok ott aktív tag, hogy véleményt nyílvánítsak róluk, de az utóbbi időben egy-két hozzászólást elolvasva valami nem oké ott.

Nem bánkódunk mi annyira, csak amikor benne vagy a "helyzetben" görcsösen meg akarod oldani... Szerintem sem 100-as ez a PB. Már csak azért sem, mert ímélt azt küldtek , csak valami promóciós hülyeséget... Szót sem érdemel többet!  ;)

A Chocolate Poker szeretné kellemesebbé tenni számodra a 2009-es év végét és a 2010-es év kezdetét, ezért 2009.december 30-án 20:00 kezdéssel egy 1000$-os freerollon vehetsz részt.

Hogy tudsz részt venni a versenyen?
December 28-án és 29-én 20:00 kezdéssel mindenki számára elérhető lesz az elődöntő az 1000$-os freerollra. Mindkét elődöntőn az első 50 helyezett jegyet kap a december 30-i 1000$-os döntőre.

A döntő 100 fővel indul (2x50 fő az elődöntőkből) és itt már a 100. helyezett is pénzdíjazásban részesül.

A versenyeket a kliensben a scheduled/freeroll részen keresd.

Köszi hangyás! A main sikerült bejutni :great:


CelebPokeren ma 20.30-tól van egy 300$-s freeroll minden megkötés nélkül. Max. játékos 1000 fő, jelenleg 492 fő nevezett.

Sziasztok,

Január 17-én lesz egy ötezer dolláros ingyenes verseny a pokerstarson, 21:00-ás kezdettel. A nevezés 3 órával a start előtt fog kezdődni. Azért írom ilyen hülyén, hogyha valaki a googleban rákeres, akkor ne találjon ide. A belépéshez szükséges kód a naplómba lesz megtalálható hamarosan. A szöveg témája lesz, tehát amikor nem odaillő téma van, az lesz a jelszó:)

Dris

A nagy titokzatosság szerintem felesleges, a max 27 000-es létszám simán megtelhet, de 10 000-en minimum lesznek. A jelszó pedig lady gaga 1. tagjának és a Full tilt 2. tagjának összeolvadása tudtommal ;)


Itt egy okosság:

peredájz póker:

17:00 GMT (magyar idő szerint 18:00) welkám bekk fríroll, 5000 juró píz
peszwörd: JAN5K

Egy réked hend kell hozzá :)

DzsíEl mindenkinek :great: