Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum február 20, 2010, 16:46:25
21:00 Pokerface52-n (új terem) Grand Opening 5000$-os free!

Latzka  mennyi teremben vagy te beregisztrálva?

Köszi az infót, de egy verseny miatt én nem regisztrálok be  :ok:

Azért nektek sok sikert  :beerchug:

Idézetet írta: Dris Dátum február 20, 2010, 16:26:15
Ma este, 19:15-kor ingyenes verseny a PS-en. Újabb EPT freeroll. A jelszó pedig boeken05.  Megtalálható a Verseny->Zártközű alatt pokerstars.tv néven.

Köszi a jelszót  :ok:

Ott találkozunk  ;)

Eddig vannak lapok JJ AK full színsor, de a kedvenc leosztásom leírom már.
nálam: 33
emelnek előttem 90-et callozom.
flop : 227
emel a csávó 150-et. úgyérzem blöfföl ráemelk 300-ra hátha eldobja (időközben rájöttem túl keveset emeltem vissza lehet így is megtartja mégha blöfföl is ) de callozta
turn: 9
ő előttem checkel ráemelek 850-et ezt is callozza.
river : Q
checkol megint itt már nem mertem emelni gondoltam várja, h emeljek én...
mutat: Q10-et :)

Poker Heaven aff. freeroll jelszót nem tudja vki?

(Az 500€-os facebook verseny jelszava elvileg: Badbeat)

Közben meg van: london

Everest Poker
$100 Pokerkoenig.net Freeroll
18:00 GMT 07/03
Password: Liga25


Redkings Poker
$250 Hold-em Poker Freeroll
02/03 22h
pass: you3092
Freeroll Name: e-pariuri
Date: 02/03 19:00 GMT
Buy-in: FREE
Pass: imagine

A tobeten lesz egy verseny amit a hawaii póker rendez.Valaki nem tudja a mai versenyre a jelszót mert én nem kaptam meg.Előre is köszönöm.

Hi all! Regeltem a paradise pokerra h freerollozzak mert azon úgytűnik h sok van de viszont pénzt nem szeretnék feltölteni de nem enged freerollokra regisztrálni mert valami olyasmit ír ki h 5 jutalékos leosztás 3 napon belül és azt szeretném megkérdezni h ez mit takar? Csak akkor tudok regelni freerolla ha már előtte játszottam pénzben?
A gyors választ előrre is megköszönöm!

Idézetet írta: haliszabi Dátum március 09, 2010, 23:41:48
Hi all! Regeltem a paradise pokerra h freerollozzak mert azon úgytűnik h sok van de viszont pénzt nem szeretnék feltölteni de nem enged freerollokra regisztrálni mert valami olyasmit ír ki h 5 jutalékos leosztás 3 napon belül és azt szeretném megkérdezni h ez mit takar? Csak akkor tudok regelni freerolla ha már előtte játszottam pénzben?
A gyors választ előrre is megköszönöm!
Igen ezt jelenti. Az utóbbi 3 napon belül részt kell venned 5 olyan leosztásban, amiből az iroda rake-et (jutalékot) tud levonni. Magyarán valódi pénzben játszottál.
Az unibeten is legalább ennyi freeroll van. És ott nincs ilyen szabály. Illetve a paradise-on sem minden ingyenes versenyre vonatkozik. Sok irodánál vannak jó freeroll-ok. Nézz egy kicsit szét közöttük (PokerStars, Full Tilt, Betsson stb.)


Ha valakit érdekel!

ParadisePoker

A verseny neve: €10,000 Freeroll
Időpont: 2010.03.16. 20:00
Nevezés: Ingyenes
A nevezéshez 1 jutalékos leosztás szükséges a verseny előtti 21 napban.



Nyitva a reg a 10 000-es versenyre. Nem csak Paradiseról, hanem egész bossból lehet rá nevezni.

b.sszameg, ugy volt, hogy tudok indulni, mert feloldottak a sportingbetes szamlamat de... a pokerszamlamat elfelejtettek, es az legalabb meg egy het... 

#222 március 25, 2010, 17:04:27, gigazo
Ma 18 15-kor PS-en Ps tv freeroll   jelszó: tomba   GL!

18:05 Full Tilt 1 000$-os Rush Freeroll. Max 8000 nevező és 3 perces vakok. Mókának jó lesz :)

2. percben AK-al all-in AA adja ennyit a rush freerollról  :cya: