Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Unibet MAGYAR freeroll ma 19:00kor.
100EUR öszdíjazás.

Nap mint nap rosszabbak lesznek a freerollok és egyre nehezebb nyerni, már már lehetetlen. Bodog pokeren minden nap 20-40től 500 dolláros freerol, bwinen szintén. Talán ez a kettő amin még lehet nyerni. És persze privát freerollokon amire meghívnak

Betfair: $500 WC Facebook freeroll   20:15kor kezdődik
Jelszó: fb500

Gyertek!

Üdv!

Nem túl régóta olvasom a pokeres témákat itt a fórumon, csak felmerült bennem a kérdés, hogy a sportfogadas.org szervezésében nem mehetne pár privát freeroll verseny? Ahogy látom több tippjátékot is támogat pl a bet365, unibet oldal is, nem lehetne megoldható valahogy?



Ezt inkább Milantól kellene megkérdezni.  ;)

#232 július 25, 2010, 13:15:55, benikun
Verseny neve: PokerStrategy.com $25K Freeroll

Dátum és idő: Július 25., vasárnap, magyar idő szerint 17:00 órakor

Regisztráció: Július 25., vasárnap, magyar idő szerint 13:00 órakor

Helyek száma: 10 000

Figyelem: A részvételhez szükséged lesz egy valódi pénzes Party Account számlára.

A versenyre úgy regisztrálhatsz, hogy bejelentkezel a kliensbe, és megkeresed a ,,PokerStrategy.com $25K Freeroll" versenyt a ,,Tournaments" (versenyek) lap ,,Specials" (különleges ajánlatok) szakasza alatt.

Ma kaptam ezt a levelet gondoltam megosztom veletek.

Hasonló lesz a Full Tilt Pokeren is.

5000$-os freerollok havonta decemberig

Az első freeroll július 25-én, vasárnap 17:00 órakor (CET) kerül megrendezésre. Az alábbiakban találhatod a freeroll részleteit:

    * Név: PokerStrategy.com Monthly $5000
    * Versenyazonosító: 173267223
    * Díjalap: 5000$
    * Verseny kezdete: július 25., 17:00 (CET)
    * Regisztráció kezdete:  július 25., 13:00 (CET)
    * Maximális résztvevőszám: 4500
    * Részvételi feltétel: egy a PokerStrategy.com oldalán keresztül készített Full Tilt Poker számla

Megjegyzés: a következő két freeroll augusztus 29-én és szeptember 26-án kerül megrendezésre, ugyanezzel a formátummal.

Idézetet írta: stdavid Dátum július 21, 2010, 17:28:44
Üdv!

Nem túl régóta olvasom a pokeres témákat itt a fórumon, csak felmerült bennem a kérdés, hogy a sportfogadas.org szervezésében nem mehetne pár privát freeroll verseny? Ahogy látom több tippjátékot is támogat pl a bet365, unibet oldal is, nem lehetne megoldható valahogy?

Az elkövetkezendőkben valószínű, hogy lesznek saját freerolljaink, de már gondolkozunk egy buy-inos versenyen is egy jó ideje...

Idézetet írta: Milan Dátum július 28, 2010, 21:50:38
Az elkövetkezendőkben valószínű, hogy lesznek saját freerolljaink, de már gondolkozunk egy buy-inos versenyen is egy jó ideje...

Az biztos, hogy jól átgondoljátok ;)

Gyertek a Betfair Daily freerollra!
Öszdíjjazás:500$
Kezdés:19:00

Valamelyikőnk nyerje meg!
Nekem előzőleg sikerült első helyről 16.ként kizúgnom. Most szeretnék az első háromban bennelenn :great:i.

#237 augusztus 04, 2010, 20:14:17, demi
Helyzetjelentés:
1 óra után most szünet van. A 6-7. helyen mozogtam,most lefeleztem az egyenlegem és 36. vagyok.
Nehéz lesz visszahozni,de nem lehetetlen!
2039 indulóból már csak 205 van. Sok a fish! :)
...
kiestem a 177. helyen. No komment.

Hol vannak napi rendszerességgel korrekt díjazású freerollok? Hihetetlenül felhigult már minden, a díjak meg kb 3 óra játék után is még a béka feneke alatt..köszi előre is. Unibeten és FTP -en játszok, de a freerollok nem az igaziak.

Party Pokeren is lehetne több freeroll!:(