Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


De jó,hogy most olvasom....
Beszámolót írj légyszíves!

Nyertem 75 centet  :beerchug:   

Na erről lemaradtam :(
Hány induló volt?


kb 160 induló,kb36tól  fizetett

Véletlenül benéztem a Titanhoz és itt találtam.

Ma 11.00-kor 250$-free van, Titan Exclusive Freeroll néven. Max. 1250 induló, eddig 879 nevező.
Gondoltam akit esetleg érdekel megemlítem.

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 19, 2010, 09:10:10
Véletlenül benéztem a Titanhoz és itt találtam.

Ma 11.00-kor 250$-free van, Titan Exclusive Freeroll néven. Max. 1250 induló, eddig 879 nevező.
Gondoltam akit esetleg érdekel megemlítem.

És a fele minimum szitout  :cya:

Rookie Challange-t vki próbálta már Bwinen?
A nyereménye nem vmi komoly, dehát tele van újoncokkal és a lebonyolítása is elég izgalmas szerintem :ok: Nekem most jön a stage3.


https://hu.unibet.com/poker/article.do?contentId=71092

Pókerverseny a pokolból!

2010-10-01

Októberben indítjuk az "Devils Coin Flip" Unibetes promóciót, ahol egy sor survivor bajnokság várja és mindössze 10 egyszerű verseny választja el a félelmetes Devils Final döntőtől

Devil's Coin Flip - 20.000 € added Value
________________________________________

A Devils Coin Flip promóciónak 11 szintje van, ami a Demon freerollokkal kezdődik október 01.-én, (okt. 10.-ig), és egészen a Devils Final döntőig tart október 31.-ig. Annyi a dolga, hogy a versenyeken mindig a legjobb 50%-ban legyen, és így jogosult lesz a Devil Coin Flip verseny következő szintjére.

Biztosíthatja magát ezekre a versenyekre is, úgyhogy megveszi az indulási jogot 1-től 5-ös szinteken. Példáúl, ha a Dare Devils szintre veszi meg indulási jogát, akkor már csak 5 szintre van a végső 10.000€-ós nyereménytől.

Egy alternatív útvonalat biztosítunk a döntőbe a Sit n Go rajongóknak. Két STT ranglista lesz október 01.-29. között,  méghozzá a "Dare Devil" és a "Demon Devil" , és a két elsőhelyezett közvetlenül bejut a Devils Final - döntőbe.

Kattints ide a teljes Devils Coin Flip Satellite szerkezetéhez.

Sok szerencsét, találkozunk az asztaloknál!
_________________________________

Izgalmasnak ígérkezik :D

Egy jó kis élőpoker, freeroll! Nincs kedve valakinek felmenni és elindulni?

http://www.fourfourtwo.hu/poker/

Pokerstars
Online Poker Show Freeroll

27/01 21:35
ID 351690379
Password: larissa

1. helyezett Sunday Million ticket-et nyer; igaz sok ezer ellenfelen  kell túljutni :)

Sziasztok!

Ha jól látom, ma és holnap az iPoker hálózathoz tartozó termeknél 20.30-tól lesz egy $5000 GP freeroll, 1 pont nevezéssel. Maximális létszám: 3500 fő, nevezés kezdete: 18.30.

Mivel több teremben is regelve vagyok a hálózatnál, szerintem valamelyikből rápróbálok a dologra.

Sok szerencsét Mindenkinek! Találkozunk az asztaloknál!  ;)

Ha egyre gondolunk akkor expektből az látszik, hogy Depositors freeroll 5000. Vajon, hogy gondolják ezek? Aki valaha feltöltött már; aki áprilisban töltött fel vagy aki áprilisban töltött fel először? ??? Este kiderül. Köszi Várda a tippet! :beerchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum április 22, 2011, 06:58:51
Ha egyre gondolunk akkor expektből az látszik, hogy Depositors freeroll 5000. Vajon, hogy gondolják ezek? Aki valaha feltöltött már; aki áprilisban töltött fel vagy aki áprilisban töltött fel először? ??? Este kiderül. Köszi Várda a tippet! :beerchug:

Én úgy értelmezem ezt a versenyt, hogy aki valamikor is feltöltött már. Ha nem így lenne, akkor kritériumnak beírták volna szerintem a további feltételeket is, de itt számomra egyértelmű a kiírás.
Ha több teremből is megnézed nekem az jön le, hogy ez nem a termek versenye, hanem a hálózat versenye lesz és természetesen ki-ki a maga terméből regisztrálhat, amennyiben megfelel a feltöltési követelménynek.
Én a bet365 és az Expekt között vacilálok, hogy honnan nevezzek.  :idiot2: Ha "normális" pénzbe érnék akkor az Expektnél jobban járok, mert gyorsabb a kifizetésük. A bet365-nél szarul áll a szénám, oda pedig jó lenne egy kis morzsa. A "fém biznisz" KFT.-ben jó kis melós nap vár rám, úgyhogy lesz időm eldönteni, mit válasszak.  ;D