Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akk kaptal 50 jurot az unibetes szàmlàdra ?? Vagy a jegy annyi?? De, fogadd öszinte gratulàciomat ;))nah mér megérte megosztani a jelszot :DD Ha sxerzek meg pw t akk szoljak ?

Köszi szépen, és a jelszót is. Holnap bepróbálom hátha sikerül a top3 és akkor Júliusban megyünk a pénzért.  ;D
Elsőnek kellett volna lennem, ő egyből oda jutott.  :-\


Persze szólj mindenképp, mostmár én is jobban figyelgetem.

:cya:

Holnap is lesz iilyen ??? Telorol vagyok.:) am facen van egy pokeres közösség ott szinte minden pw meglehet talàlni..:)

Ma is lesz UO LIVE STREAMING FREEROLL UNIBET 20:00

Pw: ugyan úgy london123

Idézetet írta: davixxx Dátum május 06, 2012, 14:13:29
Ma is lesz UO LIVE STREAMING FREEROLL UNIBET 20:00

Pw: ugyan úgy london123

köszi a jelszót! ottleszek  :ok:

Idézetet írta: davixxx Dátum május 06, 2012, 14:13:29
Ma is lesz UO LIVE STREAMING FREEROLL UNIBET 20:00

Pw: ugyan úgy london123

Köszi! Akkor itt,ha netán nyernék,csak egy belépőt nyernék egy másik asztalhoz?

Tudnátok írni pár freeroll időpontot különböző termekhez. köszi

Hát letoltam a döntőbe vezető tornát, 16an indultunk és első3 ment a 25000€-s döntőre. Verseny közbe megjelent egy újabb díj, ami a 4.helyezettnek járt (55€). Egyből tudtam 4.nek kell lennem az biztos pénz, meg ki akar várni júli 29ig... :D   

4-en voltunk márcsak, chipleader voltam... emelgettem majd eldobtam, a többiek szó nélkül belementek és sok sikert kívántam nekik a döntőre. Jó ez a tuti 55€. Még1x köszi hogy szóltál. :)

Most indul az újabb selejtező 2perc múlva. GL!  :beerchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum május 06, 2012, 20:00:13
Hát letoltam a döntőbe vezető tornát, 16an indultunk és első3 ment a 25000€-s döntőre. Verseny közbe megjelent egy újabb díj, ami a 4.helyezettnek járt (55€). Egyből tudtam 4.nek kell lennem az biztos pénz, meg ki akar várni júli 29ig... :D   

4-en voltunk márcsak, chipleader voltam... emelgettem majd eldobtam, a többiek szó nélkül belementek és sok sikert kívántam nekik a döntőre. Jó ez a tuti 55€. Még1x köszi hogy szóltál. :)

Most indul az újabb selejtező 2perc múlva. GL!  :beerchug:

Gratulálok!  :great:

Most akkor nyertél 55€ és ezt már feltudod használni sportfogadásban?

Szívesen, és még 1x gratula !! :beerchug:

Én megint kiesetem.. nincs szerencsém 2 napja.. A,K. Srác all in, én is all in kijön elején A,K,6 mondom nah ez megvan, tuti én nyerem a potot. Erre nem kijött 4db Szív..:DD ÉS így kijött neki szín sora. Na mindegy, ma nem sikerált nyerni eggyik versenyen se manit. (2- őn indultam)
Csatarid te meg nyerd meg megint !! :)

Idézetet írta: Pikaa Dátum május 06, 2012, 20:03:04
Gratulálok!  :great:

Most akkor nyertél 55€ és ezt már feltudod használni sportfogadásban?

Ígyan! Már a számlán 15k  :ok:

Jó neked, nekem 2 napja nemjönnek a dolgok :D

Még este a PSG, Juve megmentheti a napomat, de ugyse fogja.. :D Szvalrakjatok az 1x et, mert tuti bejön :DD

Idézetet írta: davixxx Dátum május 06, 2012, 20:25:07
Jó neked, nekem 2 napja nemjönnek a dolgok :D

Én is ma hamar kiestem.  :( Amúgy hogy a számládon pénz legyen,akkor 2x kell nyerjél(1x most amit beírt freerolt davixxx és utánna ha nyertél belépőt,akkor még egy másiknál,igaz) ?

Idézetet írta: Pikaa Dátum május 06, 2012, 20:27:33
Én is ma hamar kiestem.  :( Amúgy hogy a számládon pénz legyen,akkor 2x kell nyerjél(1x most amit beírt freerolt davixxx és utánna ha nyertél belépőt,akkor még egy másiknál,igaz) ?

Igen, ahogy mondod!

Csak azon a freeroll-on se mind1 hol végzel. Azt hiszem első 30-at fizeti, de  4.-5. még csak 11€+1€-s jegyet kap, amivel ugye max 7€ val tudsz kiszállni ahogy én tettem (nem tudom miért nem 11€). Most néztem meg.

... 6.helytől meg 2€+0,2€ ami kb egyenlő a nullával.

Szóval nem eccerűű.  :-\ Viszont naponta 3 ilyen verseny is van(freeroll).

Idézetet írta: csatarid Dátum május 06, 2012, 20:40:36
Igen, ahogy mondod!

Csak azon a freeroll-on se mind1 hol végzel. Azt hiszem első 30-at fizeti, de  4.-5. még csak 11€+1€-s jegyet kap, amivel ugye max 7€ val tudsz kiszállni ahogy én tettem (nem tudom miért nem 11€). Most néztem meg.

... 6.helytől meg 2€+0,2€ ami kb egyenlő a nullával.

Szóval nem eccerűű.  :-\ Viszont naponta 3 ilyen verseny is van(freeroll).

Köszi!  :ok: