Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 14, 2012, 22:48:09
Nagyon szívesen haccónyóc!  ;) ;D  :beerchug:

hacconyoc*  :angel: Fontos az unékezet írása, mert máskülönben elveszed az érzést belölle.. :redchug: Amúgy van aki még talpon van ?  :D

Én még talpon vagyok, jelenleg 81. helyen állok. NagyOkos88 néven futok :)

81. hely...1.10$...Meglepődtem volna, hogyha normális módon esek ki, persze, hogy A10 mákolja AQ-at...

Na majd holnap! :)

:beerchug:

65. helyen kiestem... 1,25$

45.hely  2,50$ ...  AJ  vs KJ   Cigónak lejön river K..   ;D

Vannak jó versenyek itt BetClicen...2$ a nevezés és 500$ összdíjazás, 1-10 fizetett és csak 80-an indultunk...
Full jól ment a szünet után is még bent voltam, kb 40-en voltunk hátra amikor 99-emet lemákolta egy nyomorult. 7.7k zsetonom volt és egy 29k-s ellen mentem be, flop Q46 és passzoltam, ő meg hívott ilyen 1k körül, mondom blöffölsz köcsög, rátoltam és AK-a volt, persze adta a nyomorultja pedig még flush esélye sem volt...riveren esett az A. Ha nem mákol le akkor olyan TOP5-ben lettem volna zseton mennyiségileg.

Másik 300$-os verseny, szintén 2$ nevezés 60 induló. Másfél órája megy már, 25. körül lehetettm amikor amott a mákolás miatt eldurrant az agyam, emitt J9 all in, ketten adják. A6 és A4...flopon ott a bubi...turnön meg az A ;D Ha fogtam volna akkor 2. legtöbb zseton...

Még az első annyira nem fájt, de ez a második...megörültem hogy a két gyík bejött A6-al és A4-el erre leszopat a gép :bash:

A lényeg, hogy ezeken lehetne kaszálni, mert kevés induló van...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 15, 2012, 13:47:54
Vannak jó versenyek itt BetClicen...2$ a nevezés és 500$ összdíjazás, 1-10 fizetett és csak 80-an indultunk...

A lényeg, hogy ezeken lehetne kaszálni, mert kevés induló van...

Én is meg fogom nézni jobban ezeket a lehetőségeket, jól hangzik!  :beerchug:

És ma szintén lehet rá nyerni egy kis rollt. Tegnap sajna a meló miatt bealudtam hamar így lemaradtam tuti pénzről,de ma ott leszek én is. Passt nem nehéz kitalálni a mai versenyre

500WBF2

#383 augusztus 16, 2012, 00:47:34, Pikaa
Köszi Csacsa!  :beerchug: Ha még kapsz hasonló levelet,el ne felejts nekünk szólni!  ;D :beerchug:

Idézetet írta: Pikaa Dátum augusztus 16, 2012, 00:38:05
Köszi Csacsa!  :beerchug: Ha még kapsz hasonló levelet,el ne felejts nekünk szólni!  ;D :beerchug:

Szívesen, és természetesen első dolgom lesz köpni a jelszót!  ;D

Paradise Poker

Többa. Verseny -->Privát: 19:35 Pokerpro.hu €50  Free  Pass:pkrhu19

Itt legalább nincsenek annyian mint a Paradiseliga freerollokon.  :)

GL!

Valaki nem tud mára  esetleg vaéami privát freet nem 8500indulóval?? :)

EXPEKT

1000$ FREEROLL 09.04   jelszó: SEPFREE


Sziasztok! Telefonról írok, megtudnátok mondani nekem, hogy mikor lesz ez a mai freeroll ? Előre is köszi! :beerchug: