Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi, regiztem én is! Egyébként lesznek ma freerollok is, amin elég sokan lesznek de ha ügyes valaki ott is lehet egy kis manit gyerni :ok:

Na ki h áll ? Jelenleg 250. vannak, én 80. vagyok 2800 zsetonnal. :ok:

Idézetet írta: davixxx Dátum szeptember 11, 2012, 22:35:45
Na ki h áll ? Jelenleg 250. vannak, én 80. vagyok 2800 zsetonnal. :ok:

1 egész dolláral lettem gazdagabb.. ;D Köszi még 1x :beerchug:

Kész vagyon... ;D 58. hely 2.50$.

170. hely 1,2 euró, nem sok de megérte, valaki nem tud még ehhez hasonló freerollokat?

31. hely lett, 5,4 euróval, 1208 Ft.
Teljesen jó, főleg úgy, hogy a póker freeroll csak ilyen háttér tevékenyséként megy nálam.
Közben tolom a fogadást, és csak ha felugrik az ablak, akkor nyomok valamit...
Mondhatjuk úgyis, hogy tesztelem a gépet, hogy bírja-e három oldal élő fogadási részét, meg a pókerklienst egyszerre... Sajnos, néha nem bírja...   :D

oakland nagy fene  :D paradisen 1000$ összdíjazású versenyen megtudta a kódot, 17en voltak összesen :D Szinte csak nyerni lehetett azon, így is történt oak?

Valaki nemtud ma valami jó kis freerollt, ahol kevesen vannak, de sokat lehet nyerni ? ;D

#413 szeptember 21, 2012, 14:09:24, Pikaa
Valaki tud erre a freerollra egy jelszót mondani nekem?

Expekt - Dangerpoker freeroll ($25) verseny
,már lehet regisztrálni,de csak 26.-án lesz.

U.i. : Feliratkoztam egy oldalon és a freeroll előtt órával-félórával küldik a jelszót. Majd ide beírom akit érdekel.

Újabb freeroll az EXPEKT-en.

1000$ poker freeroll  szeptember 25. 18.00
jelszó: EXPFREE1

Idézetet írta: Pikaa Dátum szeptember 21, 2012, 13:57:49
Valaki tud erre a freerollra egy jelszót mondani nekem?

Expekt - Dangerpoker freeroll ($25) verseny
,már lehet regisztrálni,de csak 26.-án lesz.

U.i. : Feliratkoztam egy oldalon és a freeroll előtt órával-félórával küldik a jelszót. Majd ide beírom akit érdekel.

A nyereményt visszavonják attól, aki előzetesen ott nem adja meg a nevét, aki meg megadja az megkapja mailben, szóval ide nincs értelme megadni, mert innen nem lehet nyerni.

Idézetet írta: todika Dátum szeptember 24, 2012, 19:06:00
Újabb freeroll az EXPEKT-en.

1000$ poker freeroll  szeptember 25. 18.00
jelszó: EXPFREE1

Köszi!  :beerchug: Bezzeg mikor én lesem a freerollt, semmi komoly nincs  ;D

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum szeptember 24, 2012, 19:09:30
A nyereményt visszavonják attól, aki előzetesen ott nem adja meg a nevét, aki meg megadja az megkapja mailben, szóval ide nincs értelme megadni, mert innen nem lehet nyerni.

Sajnos ezt nem tudtam.. :-\

Köszi a pw-t. Sajnos eddzesen voltam és öcsém játszotta le aki enyhén szólva se jó pokeres, de így is 600. ik lett. ;D nem vágom mért kell 6 órára rakni a versenyt, szerintem pl. 9 kor sokkal több mindenki ráért volna. na mind, köszi még 1x :great: :beerchug:

Oktober 4. én újra lesz 1000$ freeroll expekten. Esetleg ha valaki tudna rá pw-t szerezni, annak nagyon örülnék! :beerchug: