Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


miért van az h nem tok pokerezni a bwinen a freerolokon eddig tudtam amig nem ujjult az oldal

Azért mert a bwin az ongame hálózathoz tartozott, ahol a freerollokon bárki indulhatott. De mivel a bwin átvette a partypoker szoftverét így az ottani "freeroll szabályok" vannak érvényben. Vagyis akik még nem fizettek be azok nem valódi pénzes játékosok, és csak valódi pénzes játékosok indulhatnak freerollokon. Ez mindig is így volt és gyanítom így is lesz. Keress más ongames termet.


RedKings poker

Christmas Turkey Challange 1000€
2012.12.25 16:00
Password:snow2012

Ma az Expekten 21:30-tól lesz egy 5000$-s Bankroll Booster freeroll.

A jelszót sajnos nem tudom. Ha valaki esetleg tudja az legyen szíves ossza meg itt! Biztosan indulnának egy páran a fórumról is.

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 21, 2013, 07:37:02
Ma az Expekten 21:30-tól lesz egy 5000$-s Bankroll Booster freeroll.

A jelszót sajnos nem tudom. Ha valaki esetleg tudja az legyen szíves ossza meg itt! Biztosan indulnának egy páran a fórumról is.

Én sajnos nem látom. Ezek szerint csak magyarok számára van?

Idézetet írta: Pikaa Dátum január 21, 2013, 14:32:26
Én sajnos nem látom. Ezek szerint csak magyarok számára van?

5k Booster asszem így van írva. De én se találok rá PW-t sajna..:/

Idézetet írta: davixxx Dátum január 21, 2013, 14:36:45
5k Booster asszem így van írva. De én se találok rá PW-t sajna..:/

Na,mostmár látom én is. Csak jelszó kellene.  ;)

A Jelszó BOOST13

Aztán csak okosan.. ;)

Amugy első 350 fizet, remélem nem leszünk sokan.. ;D ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum január 21, 2013, 16:19:56
A Jelszó BOOST13

Aztán csak okosan.. ;)

Amugy első 350 fizet, remélem nem leszünk sokan.. ;D ;D

Köszi! GL Mindenkinek!  :cya:

#475 január 21, 2013, 17:48:58, Ricsy05
A betclicen is van egy 5000$-s freeroll. A jelszó ugyanaz mint az expektnél. Lehet választani hol akartok játszani  ;D (mivel egyszerre csak egy ipokeres kliens futhat a gépen  >:( )

Expektnél beregeltem, majd a Betclicnél is próbáltam regelni a versenyre, erre kaptam egy üzenetet hogy egy másik helyen már beregisztráltam és megegyeznek a személyes adataim...   :D Egyszóval tökmindegy hol regelsz rá.

Azért leszünk 3500an mert több ipokeres teremből is elérhető ugyanaz a verseny..

Hogy zártatok Sporttársak?

Én nagyon hamar elszálltam. Floppolt top párom (nálam A10 flop: 5,10,7) turnre kétpárra javult (turn: A), ekkor all int toltak rám amit kis gondolkodás után elfogadtam. A fickó 5,7-et mutatott, de mire megnyugodhattam volna "természetesen" riverre jött egy 5-ös. Így viszont jót szurkoltam a férfi kézilabda válogatottunknak.  :) Azért minden rosszban van valami jó!  ;)

Álmos voltam, KJ-val adtam a pre ollét AK ellenében és a jobb lap kitartott. A terv az lett volna, hogy pár ollé után sit out, ami elég lett volna az 5 dodóhoz, de örülök, hogy nem mákoltam; így nem rontottam el senki versenyét.

Első szünetig ültem, hátha jön valami értelmes lap, megérkezett az AA, betoltam, de persze mindenki dobott, pedig a mi asztalunknál gyakorlatilag minden körben all in ment valaki. A következő körben lett is all in csata, egyik jómadár 3 5 kombóval adta meg a másik 6 J lapját... Elérkezett, hogy A10s-t kaptam és betoltam, Q4 nagy stack megadta: 2 5 4 10 4. Köszönöm a lehetőséget! :D :noway: :redchug: :bash: