Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Engem önhatalmúlag leregisztrált a betfair a tegnapiról, pedig regelve voltam, a maira és holnapira nem tudok regisztrálni. E-mailben annyit írtak, hogy az iPokernél van a technikai hiba, elnézést.:(

Ladbrokes 2013.02.03 Ladbrokes Social Times 1000$ 19:00
Jelszó: LBPLO


(megéri indulni. kb. 1500 an szoktak max indulni, gyorsan ki hullanak, előző héten is 90. lettem 3$ nyereséggel asszem. Első hely igen jól fizet..)


William Hill

facebook Freeroll
feb.03 17:00CET
jelszó: whfb0302

lehetséges, hogy előregisztráció szükséges

eddig 400 nevező és első 100 fizet!

Kössz a jelszót davixxx!
Sikerült behúzni!  ;)
Bár az első hely "sajnos" csak token. 25 fontos, egy 5000 fontos garantált versenyre (most 70-en indultak).
Pénznek jobban örültem volna, mert a mostani verseny is 22 perce megy és még csak egy kieső van, de a legkevesebb zseton is több, mint az induló 80%-a. Szóval sajnos ezek normálisan játszanak...  ;D

Idézetet írta: szumos Dátum február 03, 2013, 21:23:59
Kössz a jelszót davixxx!
Sikerült behúzni!  ;)
Bár az első hely "sajnos" csak token. 25 fontos, egy 5000 fontos garantált versenyre (most 70-en indultak).
Pénznek jobban örültem volna, mert a mostani verseny is 22 perce megy és még csak egy kieső van, de a legkevesebb zseton is több, mint az induló 80%-a. Szóval sajnos ezek normálisan játszanak...  ;D

Gratulálok! :great:

Én azt hittem ez rendes pénzes verseny, na mind1, jobb mint a semmi! :ok:

RedKings

Név: $500 FishMarket FR

Dátum: 05:02:2013
Időpont: 17:15 CET
összeg: $500
Buy-in: Ingyen
Jelszó: shark

Idézetet írta: TiB Dátum február 06, 2013, 22:57:22
4000 dollárosról friss élmény: elején gyorsan feldupláztam magam, aztán lopkodtam, majd újra dupla. Szóval ilyesmi játék ment. Pénzbe is értem, és amikor már csak 210-en voltunk, megszakadt a torna. A maradék pénzt szétosztották, így 17 dollárt nyertem. Ha nem törlik, lehet nem nyerek ennyit, de ment a játék, szóval ki tudja.

Pffff! Most regeltem 02:00 kor indul 2000$-os ott remélem ilyen nem lesz ha már fennmaradok miatta..

Mondjuk szép az a 17 dolcsi is gratula.   :ok:

Feb 10, 2013 Ladbrokes Poker
Details: Ladbrokes Poker Social Series
Date: 10 Feb 20:00 CET
Prize: $1000
Password: LBFEB

Ladbrokes Poker
Ladbrokes Poker Series Szociális
2/10 20:00 CET
Díj: 1000 $
Jelszó: ZERO

888pokeren van egy freeroll sorozat, mindenki 1 ajándék jegyet kap, és óránként indul freeroll. Van 50$;100$;500$;1000$;4000$-os freeroll, te választasz, hogy melyikre ülsz be, csak annyi, hogy ha megkaptad a jegyet, 24 órán belül fel kell használni.

További jegyeket pedig úgy kapsz, ha egy nap lejátszol 8 darab real-money versenyet, vagy Sit and Go-t, tehát az se nagy elvárás :)

Idézetet írta: Dris Dátum február 12, 2013, 23:43:50
888pokeren van egy freeroll sorozat, mindenki 1 ajándék jegyet kap, és óránként indul freeroll. Van 50$;100$;500$;1000$;4000$-os freeroll, te választasz, hogy melyikre ülsz be, csak annyi, hogy ha megkaptad a jegyet, 24 órán belül fel kell használni.

További jegyeket pedig úgy kapsz, ha egy nap lejátszol 8 darab real-money versenyet, vagy Sit and Go-t, tehát az se nagy elvárás :)

Én 3 jegyet kaptam, tegnap. Mivel beteg vagyok, így egész nap itthon voltam, elindultam reggel a 2000$- oson, du. az 500$ és este a 4000$- oson. Nyerni egyiken se nyertem. Balszerencsém volt az összesbe, konkrétan úgy estem ki mindenhol, hogy csak blöffökkel nyertem néha, de katasztrófa volt az egész.. Remélem neked több sikered lesz :ok:

Idézetet írta: davixxx Dátum február 13, 2013, 07:40:12
Én 3 jegyet kaptam, tegnap. Mivel beteg vagyok, így egész nap itthon voltam, elindultam reggel a 2000$- oson, du. az 500$ és este a 4000$- oson. Nyerni egyiken se nyertem. Balszerencsém volt az összesbe, konkrétan úgy estem ki mindenhol, hogy csak blöffökkel nyertem néha, de katasztrófa volt az egész.. Remélem neked több sikered lesz :ok:

Én mostanság nem nagyon vagyok a 888pokeren, de tegnap egy 1000$-oson indultam, háromezer valamennyiből 350. hely környékén estem ki, 0,5$-t nyerve:D Mondjuk ahhoz képes, hogy semmennyire se figyeltem rá, totál jó:D

Idézetet írta: Dris Dátum február 13, 2013, 12:22:29
Én mostanság nem nagyon vagyok a 888pokeren, de tegnap egy 1000$-oson indultam, háromezer valamennyiből 350. hely környékén estem ki, 0,5$-t nyerve:D Mondjuk ahhoz képes, hogy semmennyire se figyeltem rá, totál jó:D

Ez is ilyen 24/7 es verseny volt, vagy valami más freeroll ?

Kaptam egy ilyen mailt a BetClictől:

"Térjen vissza a pókerhez a Betclic-en az I Love Poker GTD-tornára szóló INGYENES belépőnkkel!

Semmi kötelezettség! Ingyen belépője már várja a számláján, játsszon Ön is a 1402 dolláros alapért!

Ne csüggedjen, ha bad beatje van! 1 dolláros rebuy-jal 1402 zsetonhoz juthat!

Ne hagyja ki az exkluzív versenyt, február 14-én, Valentin napon, 20:00 CET időpontban!

Az I Love Poker tornát a pókerszoftver Scheduled > All linkje alatt találja! Regisztráljon még ma!"

Sok szerencsét és jó szórakozást az asztaloknál!

Szóval nézzétek meg az e-maileket, és a spamaket! Sok sikert mindenkinek! :)

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum február 13, 2013, 20:32:45
Kaptam egy ilyen mailt a BetClictől:

"Térjen vissza a pókerhez a Betclic-en az I Love Poker GTD-tornára szóló INGYENES belépőnkkel!

Semmi kötelezettség! Ingyen belépője már várja a számláján, játsszon Ön is a 1402 dolláros alapért!

Ne csüggedjen, ha bad beatje van! 1 dolláros rebuy-jal 1402 zsetonhoz juthat!

Ne hagyja ki az exkluzív versenyt, február 14-én, Valentin napon, 20:00 CET időpontban!

Az I Love Poker tornát a pókerszoftver Scheduled > All linkje alatt találja! Regisztráljon még ma!"

Sok szerencsét és jó szórakozást az asztaloknál!

Szóval nézzétek meg az e-maileket, és a spamaket! Sok sikert mindenkinek! :)

Ja csak ehhez az elötte lévő napokba qvalifikálnod kell magad egy I love poker versenyen..legalábbis én úgy tudom.