Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szumos Dátum február 23, 2013, 14:23:36
Kis huncutok! Gondolom játék alatt nem tartottátok egymással a kapcsolatot egyáltalán, ugye?!  ;D

Gratulálok!  :ok:

Dehogyis... ::)

#541 február 23, 2013, 16:17:47, ncis88
Most kurva rendes leszek és felajánlom, aki nem tudja kifizetni a pénzét Coralról, az küldje át nekem, 1hetes procedúra után verified vagyok, és skrillre kikérem neki, ami átküldök neki. Ez nyilván olyanokra vonatkozik akinek épp nincs pénze pl skrillel befizetni, vagy nincs kedve napokat várni Id meg számla küldéssel. Elég akítv tag vagyok és talán megbízható is. Nem kérek érte felárat!

Viszont aki be tud fizetni, tegye meg mert azonnal kap 24$értékű SNG tokent valamint egy cent rake után 5$-t

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 23, 2013, 16:14:57
Most kurva rendes leszek és felajánlom, aki nem tudja kifizetni a pénzét Coralról, az küldje át nekem, 1hetes procedúra után verified vagyok, és skrillre kikérem neki, ami átküldök neki. Ez nyilván olyanokra vonatkozik akinek épp nincs pénze pl skrillel befizetni, vagy nincs kedve napokat várni Id meg számla küldéssel. Elég akítv tag vagyok és talán megbízható is. Nem kérek érte felárat!

Viszont aki be tud fizetni, tegye meg mert azonnal kap 24$értékű SNG tokent valamint egy cent rake után 5$-t

Ha el tudom érni a 40-50€ akkor én lehet megkérnélek rá.. :)

Jól hallottam ha regisztrálok a Coralra akkor kapok 10$-os jegyet? (vagy félre értettem?)
Ha igen akkor kell hozzá valami promo code, vagy nem?

Idézetet írta: lorii Dátum február 23, 2013, 18:19:15
Jól hallottam ha regisztrálok a Coralra akkor kapok 10$-os jegyet? (vagy félre értettem?)
Ha igen akkor kell hozzá valami promo code, vagy nem?

Nem. Tegnap volt egy verseny amit be is raktam ide. Azon kellet indulni ésakkor kaptunk egy 11€ kupont.

Azt kupont... akarom mondani jegyet.. ::)

ja értem... köszi

Idézetet írta: davixxx Dátum február 23, 2013, 18:38:02
Nem. Tegnap volt egy verseny amit be is raktam ide. Azon kellet indulni ésakkor kaptunk egy 11€ kupont.

Azt kupont... akarom mondani jegyet.. ::)

Az továbbra is 11$os jegy. Hiába van a számlád $-ban a versenyek és minden a pókernél $-t használ..Ezért nyertél 20$t a SNG-n amit átváltott Euróra, ami értelemszerűen kevesebb mint 20

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 23, 2013, 18:54:18
Az továbbra is 11$os jegy. Hiába van a számlád $-ban a versenyek és minden a pókernél $-t használ..Ezért nyertél 20$t a SNG-n amit átváltott Euróra, ami értelemszerűen kevesebb mint 20

Jóó, tudom, tudom. Elírtam... 8)

Én is elírtam.. :) mert úgy gondoltam: 'hiába van a számlád Euros pénznemben'


Idézetet írta: ncis88 Dátum február 23, 2013, 16:14:57
Most kurva rendes leszek és felajánlom, aki nem tudja kifizetni a pénzét Coralról, az küldje át nekem, 1hetes procedúra után verified vagyok, és skrillre kikérem neki, ami átküldök neki. Ez nyilván olyanokra vonatkozik akinek épp nincs pénze pl skrillel befizetni, vagy nincs kedve napokat várni Id meg számla küldéssel. Elég akítv tag vagyok és talán megbízható is. Nem kérek érte felárat!

Viszont aki be tud fizetni, tegye meg mert azonnal kap 24$értékű SNG tokent valamint egy cent rake után 5$-t

Kár, hogy nem korábban írtad ezt, nekem 3 hónap alatt sikerült a verifikáció...Most rajta ülnek 180 dolcsimon, mert még a verifikáció előtt kértem kifizetést. Ha sikerül visszavarázsolni a számlámra, akkor lehet, hogy igénybe venném a felajánlásod :)

Sajnos én is kifizetést kértem, de nem volt semmilyen ellenőrzés még...   Ha majd visszarakják a számlámra (ha visszarakják persze), akkor lehet, hogy én is kérni fogom a segítséged. Egyébként pedig köszi, hogy felajánlottad!

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 23, 2013, 23:05:28
Sajnos én is kifizetést kértem, de nem volt semmilyen ellenőrzés még...   Ha majd visszarakják a számlámra (ha visszarakják persze), akkor lehet, hogy én is kérni fogom a segítséged. Egyébként pedig köszi, hogy felajánlottad!

Az ellenőrzés előtt biztos nem teszik vissza, próbálkoztam vele. Nekem az ellenőrzés után sem került vissza a lóvé, de egy levelükben azt írták, ha befizetek egy minimum összeget akkor kifizetik. Kíváncsi leszek...

Idézetet írta: lujdzsi Dátum február 23, 2013, 23:17:42
Az ellenőrzés előtt biztos nem teszik vissza, próbálkoztam vele. Nekem az ellenőrzés után sem került vissza a lóvé, de egy levelükben azt írták, ha befizetek egy minimum összeget akkor kifizetik. Kíváncsi leszek...

Köszi! Neked írták, hogy mik kellenek az ellenőrzéshez?

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 23, 2013, 23:23:43
Köszi! Neked írták, hogy mik kellenek az ellenőrzéshez?

Itt ez a két lista amiből választhatsz, az "A"-ról 1 db, a "B"-ről pedig 2 kell nekik. Összesen 3 dokumentum. Az én esetemben mondjuk kértek mindent az óvodai jelemtől kezdve a székletmintáig, de ez egyedi eset...

List A –One document:

 Copy of the photograph page of a valid passport
 Copy of your birth certificate
 Copy of a valid photo card driving licence (provisional or full accepted)
 Copy of a valid id card.

List B –Two documents:

(All must be dated within the past three months)

 Copy of a mobile telephone statement
 Copy of a store credit statement
 Copy of utility statement – i.e. water, gas, electric, council tax
 Copy of a bank statement