Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum március 06, 2013, 00:02:24
Akinek van Coral accoountja, nézzen rá a számlájára mert én mindkét számlámra kaptam 11$os SNG tokent újfent.
Köszi az infot! :beerchug:

Mindennap egy ingyenes Daily Deal ajándék a Bwin és a Party Pokeren! Készpénz, versenybelépők, játékospontok, ajándékok nyerhetők és biztos, hogy MINDEN NAP NYERSZ!

Ha még nincs számlád valamelyik terembe kattints a bannerre és zsebeld be az ajándékokat!
Bwin Poker

Mindenegyes nap egy ingyenes ajándék jár és továbbiak nyerhetők!

A Daily Deal promócióival minden típusú játékosa ingyenes ajándékokat kap mindennap –ezen felül pedig korlátlan mennyiségű további díjak nyerhetők!

Március mindegyik napján egy ingyenes ajándék várja játékosait számlájukon – mindössze be kell jelentkezniük és igényelniük kell a napi ajándékot.

A játékosoknak valódi pénzes számlával kell rendelkezniük!

Ez azonban a fantasztikus promóció kezdete csupán! Kizárólag rajtad múlik ugyanis, hogy hány díjat nyersz, hisz a Daily Deal keretein belül hűségszint szerinti pontkövetelmények teljesítésével mindig egy új díj jár.



Részletek:

    Promóciós időszak: 2013.03.01. – 2013.03.31.
    Díjazás:
    Napi ingyenes ajándék:
    Akár 100 $ nyerhető meg az ingyenes ajándékokkal (mindegyik ajándék nyer).
    Korlátlan extra díjak:
    A díjak hűségszintek szerint kerülnek kiosztásra – készpénz, bwin zsetonkészletek, Sony fejhallgatók és Kindle e-könyvolvasók + számos játékkal kapcsolatos díj.
    Felépítés:
        Bejelentkezés után kell igényelni az ingyenes ajándékot a kliens Daily Deal promóció oldaláról.
        Minden alkalommal, amikor a játékos elér egy hűségszint szerinti pontkövetelményt, egy új díj jelenik meg a Daily Deal – Unlimited számlaoldalon.
            Bronz: 3 pont szükséges a következő díjért.
            Ezüst: 15 pont szükséges a következő díjért.
            Arany: 30 pont szükséges a következő díjért.

Idézetet írta: davixxx Dátum március 07, 2013, 08:13:58
Mindennap egy ingyenes Daily Deal ajándék a Bwin és a Party Pokeren! Készpénz, versenybelépők, játékospontok, ajándékok nyerhetők és biztos, hogy MINDEN NAP NYERSZ!

Ha még nincs számlád valamelyik terembe kattints a bannerre és zsebeld be az ajándékokat!
Bwin Poker

Mindenegyes nap egy ingyenes ajándék jár és továbbiak nyerhetők!

A Daily Deal promócióival minden típusú játékosa ingyenes ajándékokat kap mindennap –ezen felül pedig korlátlan mennyiségű további díjak nyerhetők!

Március mindegyik napján egy ingyenes ajándék várja játékosait számlájukon – mindössze be kell jelentkezniük és igényelniük kell a napi ajándékot.

A játékosoknak valódi pénzes számlával kell rendelkezniük!

Ez azonban a fantasztikus promóció kezdete csupán! Kizárólag rajtad múlik ugyanis, hogy hány díjat nyersz, hisz a Daily Deal keretein belül hűségszint szerinti pontkövetelmények teljesítésével mindig egy új díj jár.



Részletek:

    Promóciós időszak: 2013.03.01. – 2013.03.31.
    Díjazás:
    Napi ingyenes ajándék:
    Akár 100 $ nyerhető meg az ingyenes ajándékokkal (mindegyik ajándék nyer).
    Korlátlan extra díjak:
    A díjak hűségszintek szerint kerülnek kiosztásra – készpénz, bwin zsetonkészletek, Sony fejhallgatók és Kindle e-könyvolvasók + számos játékkal kapcsolatos díj.
    Felépítés:
        Bejelentkezés után kell igényelni az ingyenes ajándékot a kliens Daily Deal promóció oldaláról.
        Minden alkalommal, amikor a játékos elér egy hűségszint szerinti pontkövetelményt, egy új díj jelenik meg a Daily Deal – Unlimited számlaoldalon.
            Bronz: 3 pont szükséges a következő díjért.
            Ezüst: 15 pont szükséges a következő díjért.
            Arany: 30 pont szükséges a következő díjért.

Kemeny 0.20€ nyertem mai ajándékként!  :redchug:


Mivel betegen itthon fekszem az ágyikómban, ezért össze gyűjtöttem a mai versenyeket. Legtöbbjén elég sok induló van, és a nyeremény se sok, de azért remélem tudtam segíteni mindenkinek, akinek van kedve ma kicsit játszogattni.

Nem időrendi sorrendbe írom, hanem össze-vissza
21:00 Coral Poker 20$ verseny, azoknak akik már játszottak ott rendes pénzben.
21:00 Expekt Poker 100$ verseny, szint úgy azoknak akik legalább 1x hajtottak végre transfert, illetve töltöttek fel pénzt.
15:15, 16:00, 17:15, 18:00, 18:30, 19:30, 20:00, 21:30, 22:30 Redbull Poker 10 - 50$ ig vannak a versenyek
21:00 Boyle Poker 250$ verseny azt hiszem de még nincs rá jelszó, ha lesz beírom! 500 a max player, de jelszót sehol se találtam rá.. talán majd a BoylePoker facebookos oldalán lesz kint verseny elött 1-2 órával. Talán..
19:30 Betsafe 500$ daily freeroll (Black poker)
19:00 50$ freeroll Betsafe (Black poker)
17:15 Unibet 100$ freeroll, omaha!
19:00 Omaha 50$ Unibet!
20:00 UO Live streaming Unibet. Jegyeket lehet nyerni. Asszem itt nyert egyszer 50€-s jegyet Csatarid ha jól emlékszem
20:25 daily 100€ freeroll Betsafe (Red Poker)
20:00 300$ freeroll Betclic
15:00 75€ freeroll Sportingbet
20:25 150€ freeroll Sportingbeten csak Magyaroknak

Ha még tudok valamit feltétlen beírom ;D


Sajnos szintén betegség miatt többet leszek gép előtt, mint máskor; lenne is kedvem egy kis freerollozáshoz, de hihetetlen gyenge a kínálat. Bettsonon még 500$-s az esti free? Talán azt bevállalom.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 08, 2013, 14:20:41
Sajnos szintén betegség miatt többet leszek gép előtt, mint máskor; lenne is kedvem egy kis freerollozáshoz, de hihetetlen gyenge a kínálat. Bettsonon még 500$-s az esti free? Talán azt bevállalom.

Igen talán a betsafes lehet jó, illetve a Boyle pokeres ha találok rá jelszót. Betssonon nincs ma semmilyen verseny. 500$ volt vasárnaponként, de már azt is megszűntették...

Ja és még az jutott az eszembe, hogy a bwines promóban ma reggel valami 2 000$ (freerroll) jegyet kapartam, de a lobbyban nem igazán vágom, hogy melyik versenyre szólhat.. Nektek mit adott ma?

2$.. de nincs semmi 2$ se a számlámon, se sehol... amugy este lesz majd 2000$ verseny. Tegnap Hurkabalint is nyert ilyen jegyet, és ő is arra nyerte. Keresd meg ott lesz az valahol.. elvileg 17 órátol lehet regizni rá, vagy valahogy ugy:)

Boyle poker jelszó: pokeripo Sok sikert mindenkinek! :ok:

Ja és még 1x! 250$ az összdíjazás, és max 500 indulo lehet. eddig 160 an vannak.

Szevasztok!

A 2$ valószínűleg bónusz..kaptam én is, de valódi pénzért kell játszani, hogy megkapd és 4 részben adják oda azt a 2 dollárt is :D Nem is foglalkozom vele mert mire megkapom többet elbukok mint az a 2$.

A 2000$-os verseny pedig este 20:00 szokott kezdődni March Prize a neve kb 9.000 indulóval!

Még két verseny:
Full tilt poker 17:40 től 150$ freeroll, illetve 19:00 tól 100$ Magyar freeroll kb. 1500 induloval

Idézetet írta: Latzka Dátum március 08, 2013, 14:36:08
Ja és még az jutott az eszembe, hogy a bwines promóban ma reggel valami 2 000$ (freerroll) jegyet kapartam, de a lobbyban nem igazán vágom, hogy melyik versenyre szólhat.. Nektek mit adott ma?

Megtaláltad?  ;)

Tegnap is és ma is oda kaptam jegyet, ma megütjük őket.  :ok:

Idézetet írta: csatarid Dátum március 08, 2013, 19:45:25
Megtaláltad?  ;)

Tegnap is és ma is oda kaptam jegyet, ma megütjük őket.  :ok:

Meg bizony! :D De azért remélem ma nem póker ellen esünk ki mindketten! :ok:

Idézetet írta: csatarid Dátum március 08, 2013, 19:45:25
Megtaláltad?  ;)

Tegnap is és ma is oda kaptam jegyet, ma megütjük őket.  :ok:

Eszembe sem jutott, lemaradtam 2 perccel. Sok sikert neked!