Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Idézetet írta: Pikaa Dátum március 13, 2013, 18:21:55
Mi lehet a gond,vajon?  ???

Nemtudom, de valószínüleg ezt a mai freet már buktuk.. :bash:

Valami problémájuk van szerintem. Nekem azt írja h nincs kiszolgáló a szerverrel. Mintha nem lenne net. De abból gondolom h baj van náluk és senki nem tud játszani, hogy csak 280ember van regelve a freerollra. Tegnap jóval több volt, és kb 1,5óráj még is ennyi volt mikor regeltem. Plusz a daily freen is csak ketten vannak regelve pedig ilyenkor már jóval többen szoktak lenni.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 13, 2013, 18:26:03
Valami problémájuk van szerintem. Nekem azt írja h nincs kiszolgáló a szerverrel. Mintha nem lenne net. De abból gondolom h baj van náluk és senki nem tud játszani, hogy csak 280ember van regelve a freerollra. Tegnap jóval több volt, és kb 1,5óráj még is ennyi volt mikor regeltem. Plusz a daily freen is csak ketten vannak regelve pedig ilyenkor már jóval többen szoktak lenni.

Kárpótlásul egy 10€ jeggyel megdobhatnának majd.. ::) :P

Én nem adom fel folyamatosan próbálok bejelentkezni, mert ha sikerül és elindul a verseny (mert elfog, csak mindenki sit out lesz) és elsőként bejelentkezek akkor sokáig sok sit out ellen könnyű lesz stacket építeni.

davixx: az továbbra is 11$os :) csak a történeti hűség kedvéért :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 13, 2013, 18:28:33
Én nem adom fel folyamatosan próbálok bejelentkezni, mert ha sikerül és elindul a verseny (mert elfog, csak mindenki sit out lesz) és elsőként bejelentkezek akkor sokáig sok sit out ellen könnyű lesz stacket építeni.

davixx: az továbbra is 11$os :) csak a történeti hűség kedvéért :)

Jóóóóóó na ;D  19:30 tól Betsafe 500€ daily freeroll. Tegnap elött sikerül 0.78€ nyernem. 5k indulo van kb. de gyorsan kiesnek az emberkék..:)

Megy a verseny. Mindenki sit out.. Nem tiltottak ki minket magyarokat, csak vmi gebasz van de biztos dolgoznak rajta. Ha nem javítják meg hamar akkor lutri hogy kiér pénzbe.. Ha majd a vakok emelkednek akkor allin kerülnek az emberek és az dönti el ki esik ki és ki nem.. Izgi :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 13, 2013, 18:33:07
Megy a verseny. Mindenki sit out.. Nem tiltottak ki minket magyarokat, csak vmi gebasz van de biztos dolgoznak rajta. Ha nem javítják meg hamar akkor lutri hogy kiér pénzbe.. Ha majd a vakok emelkednek akkor allin kerülnek az emberek és az dönti el ki esik ki és ki nem.. Izgi :)

Baszki, nincs mindenki sit outon.. :(

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 13, 2013, 18:34:12
Baszki, nincs mindenki sit outon.. :(

7-8 ember bent van és megszedik magukat...  :bash:

olyat fogok reklamálni hogy csak na.. :)


Eddig olyan asztalnál voltam ahol mindenki ki volt ülve így 1500zal voltam..de most áttettek máshova és elkezdtem fogyni.. 1400

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 13, 2013, 18:46:35
Eddig olyan asztalnál voltam ahol mindenki ki volt ülve így 1500zal voltam..de most áttettek máshova és elkezdtem fogyni.. 1400

Nekem már csak 1,180 van.   :o

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 13, 2013, 18:46:35
Eddig olyan asztalnál voltam ahol mindenki ki volt ülve így 1500zal voltam..de most áttettek máshova és elkezdtem fogyni.. 1400

Nekem 1530-am van még, remélem megúszom és beérek! :D

Ez mekkora kibaszás. Biztos vagyok benne hogy a termsre fognak hivatkozni és le se fognak szarni.. 17ember játszik a 280ból.. Nevetséges. Kurva dühös vagyok, pedig csak egy kibaszott freeroll