Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#675 március 13, 2013, 18:55:58, ncis88
Bejelentkeztem.

A4gyel allin mentem srác call A9. Esett a runner-runner sor és nem estem ki..

Mi ketten voltunk egy kubai333 nevű magyar sráccal, felváltva lopkodunk. Szünet előtt pont jött mégegy arc.

6an voltak a daily kvalin, most lett egyből 40. :) Nálunk szerencsére csak ketten vagyunk.. :)

60 induló, 25€ verseny. Nem nagy nyeremény, de életembe először végzek első helyen. Végre nem inogtam meg egy percre se, remélem még sok ilyenben lesz élményem.

Döntő leosztás: 9,4,10 flop nálam K,10 srác all in én is. Nála is K,10 Turn: már nem tudom de pikk volt, river: pikk, és lejött a szín!  :great: :great:

Gratulálok, szép volt! :beerchug:

Grat. Így tovább. :)


Idézetet írta: davixxx Dátum március 13, 2013, 20:52:29
60 induló, 25€ verseny. Nem nagy nyeremény, de életembe először végzek első helyen. Végre nem inogtam meg egy percre se, remélem még sok ilyenben lesz élményem.

Döntő leosztás: 9,4,10 flop nálam K,10 srác all in én is. Nála is K,10 Turn: már nem tudom de pikk volt, river: pikk, és lejött a szín!  :great: :great:

Gratulálok! Csak így tovább! :ok:

Idézetet írta: davixxx Dátum március 13, 2013, 20:52:29
60 induló, 25€ verseny. Nem nagy nyeremény, de életembe először végzek első helyen. Végre nem inogtam meg egy percre se, remélem még sok ilyenben lesz élményem.

Döntő leosztás: 9,4,10 flop nálam K,10 srác all in én is. Nála is K,10 Turn: már nem tudom de pikk volt, river: pikk, és lejött a szín!  :great: :great:

Brávó Dávid!  ;) :great:



Póker terem: Coral Poker (iPoker)
Verseny neve: Cheltenham Festival Freeroll 3
Regisztráció kezdete: 13:00
Időpont: 18:30
Díjazás: 250$
Férőhelyek száma: 2000
Jelszó: nincs

A megnyert nyereményedet megduplázzák 24 órán belül, ha az adott napi utolsó Cheltenham-i futamon a favorit győz! :ok:

Ezt nem hiszem el megint hogy estem ki.. 55 vs KJ  flopo ott az 5ösöm, ellenfélnek lyukas sorhúzó. Check/Raiset játszottam flopon majd türnön már emeltem, ő vissza allin én call. River Q, amivel leesett a sora..

Faszért szopat az RNG..De már hetek óta.

Én preflop emeltem AJo-val, birka megadta, flop: 8 3 J és emel a paraszt. Azt vártam 10J vagy JQ, A3, A8 féle lap van nála ezért visszatoltam rá. Igen, ott ficergett a J3... Rohadna meg a féreg! :bash:

Én még bent vagyok de csak szenvedek. Szerintem lassan end.  :-\

Idézetet írta: csatarid Dátum március 14, 2013, 19:20:44
Én még bent vagyok de csak szenvedek. Szerintem lassan end.  :-\

41. hely    2,50$  :-*