Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



PKR
Kezdés: 16:30
1000$ Freeroll Member Level

Krit: Aki már egyszer is fizetett be tud jönni!

Valaki nevezett $2,000 March Prize(Bwin) freeroll-ra?  :)

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 17, 2013, 16:50:21
Valaki nevezett $2,000 March Prize(Bwin) freeroll-ra?  :)

5 órától lehet nem?  ::)  Én ott leszek!  :ok:

Idézetet írta: csatarid Dátum március 17, 2013, 16:53:50
5 órától lehet nem?  ::)  Én ott leszek!  :ok:

De igen,csak most vettem észre. Jól van,mert én is!  ;)  :ok:

#725 január 15, 2023, 11:15:10, csatarid
Közben PKR-en kiestem, de megint hogy :D  Semmi sem változott tegnap óta, volt vagy 4% hogy elbukom erre tessék...

A J volt nála.  Riverre jött egy Király így nagyobb sora lett, persze FLUSH-m se esett...  :shockwhore_125:

Idézetet írta: csatarid Dátum március 17, 2013, 16:57:16
Közben PKR-en kiestem, de megint hogy :D  Semmi sem változott tegnap óta, volt vagy 4% hogy elbukom erre tessék...

A J volt nála.  Riverre jött egy Király így nagyobb sora lett, persze FLUSH-m se esett...   :shockwhore_125:

Úhh... :(   

Azt mondjátok a riverrel mit lehet kezdeni mert elég idegesítő, hogy szinte mindig az tesz ki...

Everest Poker

Fabsoul1 Bounty Freeroll

$3000 + Bounty

2013.03.31. 19:00 CET

Jelszó: WPT1FAB1

Nem ma lesz tény, de beraktam, nehogy elfelejtsük! ;D

Köszi a kódot a versenyre  :beerchug:

40embernél 2k-val bohóckodtam majdnem kiestem. De egy AQ QQ QQ 3 egymás követő leosztás után 12k-n voltam majd azt is elbírtam h ki sit outoljak egy AA-t. Majd 99-em egy mult potban setesedett flopon így már is 30k-n voltam. Majd meg lett az FT, majd szerencsémre volt egy kibaszott nagy fish az asztalnál ( ő nyert ) és mindenkit lemákolt. HU-z 30k- 370k arányban kezdtük, 130kig felmentem de A8ra betoltam és az AK-ja ellen nem javultam..

75$ Sokkal több mint reméltem.  :)

Gratula mindkettőtöknek! :beerchug:

Gratula :ok: Szép volt  :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum március 18, 2013, 06:50:23
Gratula mindkettőtöknek! :beerchug:

Köszönöm! Nos,hozzátartozik a dologhoz hogy még ebből a nyereményből fogadtam Nadalra élőben így felmentem 28$ig,még aznap este naívan kikértem a pénzt netellerre,és láss csodát bármilyen irat és befizetés nélkül megkaptam a pénzt! Őszintén szólva én sem gondoltam komolyan a kifizetési szándékomat  ;D

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum március 18, 2013, 17:19:26
Köszönöm! Nos,hozzátartozik a dologhoz hogy még ebből a nyereményből fogadtam Nadalra élőben így felmentem 28$ig,még aznap este naívan kikértem a pénzt netellerre,és láss csodát bármilyen irat és befizetés nélkül megkaptam a pénzt! Őszintén szólva én sem gondoltam komolyan a kifizetési szándékomat  ;D

Hát szerencséd volt akkor, tőlem pár helyen olyan levelezést le kell folytatnom mielőtt felmerülne, hogy kivehetek bármit is :D