Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


 ;D ;D ;D hát igen jelen pillanatban a regisztrációval is egy kissebb problémán.. nem találom a versenyt  :beerchug: ;D ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum április 05, 2013, 09:04:33
BetFair poker

Details: Grand National Sweepstake
Date: 5 Apr 21:00 CET
Prize: $2000 freebet
Az első 40 helyezett £50 ingyen fogadást nyer.
Password: no pass



Ott a helyünk!  ;)

Idézetet írta: lorii Dátum április 05, 2013, 18:15:20
;D ;D ;D hát igen jelen pillanatban a regisztrációval is egy kissebb problémán.. nem találom a versenyt  :beerchug: ;D ;D

A New Pokerben van (ipoker) /freerolls

Én jelen állás szerint nem leszek ott, mert Angliába kellene telefonálni hozzá.
Suspended lett a számlám, mert elütöttem a kódot, most már tudom a jót, de felfüggesztették és csak telefonon oldanák fel, hiába e-maileztem el a személyit scannelve, öt óra elteltével ennyit válaszoltak csak, ilyen szar sehol nincs. Elegem van ezekből.

Ebbe az a csalafintaság, hogy a Grand National futamra lehet majd belőle fogadni, ami lógyilkos - szó szerint - 40 paripa indul és a favorit is 10-es odds felett van! ;D Konkrétan irdatlan nagy mák kell, hogy a te lovad legyen a befutó...
De persze nem egy rossz dolog, ha az ember ingyen fogadhat erre a futamra, ha bejön akkor nagyot lehet szakítani!

Jó hogy írod..  :o

ezen infók tudtában lehet jelentkezek is le  :'(

#830 április 05, 2013, 22:33:29, Cesc18
1 óra játék után 2. vagyok! ;D De még sokan vagyunk játékban...
__________

szép leosztás, kár hogy nálam volt a JJ ;D

Na volt aki célba ért ?

Idézetet írta: davixxx Dátum április 06, 2013, 08:36:01
Na volt aki célba ért ?
engem is ez érdekelne :P sajnos lekéstem a versenyt a péntek este miatt ......

Idézetet írta: davixxx Dátum április 06, 2013, 08:36:01
Na volt aki célba ért ?

Én nagyon szépen haladtam, volt két ordas fish az asztalomnál nagy stackkel, így tőlük szedtem be a pénzt. Persze aztán az egyiknek előtört a jövőbelátó képessége és megadta backdoor sorhúzóra flop után az all inemet, persze jött is neki szépen :bash: ;D

Nálam: AK
Nála: 67

Flop: A 5 K
Turn: 3
River: 4

Idézetet írta: hurkabalint Dátum április 06, 2013, 11:07:12
Én nagyon szépen haladtam, volt két ordas fish az asztalomnál nagy stackkel, így tőlük szedtem be a pénzt. Persze aztán az egyiknek előtört a jövőbelátó képessége és megadta backdoor sorhúzóra flop után az all inemet, persze jött is neki szépen :bash: ;D

Nálam: AK
Nála: 67

Flop: A 5 K
Turn: 3
River: 4
nekem ilyen mákjaim mért nincsenek mint az ellenfelednek  :bash:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 06, 2013, 11:08:25
nekem ilyen mákjaim mért nincsenek mint az ellenfelednek  :bash:

mert a hülyéknek van szerencséjük.. helyedben biztos összetörtem volna a billt.  :crazy:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 05, 2013, 18:30:45
Ebbe az a csalafintaság, hogy a Grand National futamra lehet majd belőle fogadni, ami lógyilkos - szó szerint - 40 paripa indul és a favorit is 10-es odds felett van! ;D Konkrétan irdatlan nagy mák kell, hogy a te lovad legyen a befutó...
De persze nem egy rossz dolog, ha az ember ingyen fogadhat erre a futamra, ha bejön akkor nagyot lehet szakítani!

Vélhetően az utolsó fontot is visszakapta a betfair, ugyanis Auroras Encore nyert akire 128-as odds volt ;D ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 06, 2013, 17:30:00
Vélhetően az utolsó fontot is visszakapta a betfair, ugyanis Auroras Encore nyert akire 128-as odds volt ;D ;D

Ejj nyernem kellet volna..:D Mar előre eldöntöttem hogy ha nyerek akkor min.80 as oddsra rakom a free betet..:D Lehet ez lett volna az.. ;D ;D

Ladbrokes Poker
Details: Ladbrokes Poker Social Series
Date: 7 Apr 18:00 CET
Password: LBKEN

Idézetet írta: davixxx Dátum április 07, 2013, 14:03:00
Ladbrokes Poker
Details: Ladbrokes Poker Social Series
Date: 7 Apr 18:00 CET
Password: LBKEN
engem nem enged be, azt írja hogy ez korlátozott s én nem kvalifikáltam magam a versenyre, pedig beírtam a jelszót is s nem tudom mi lehet a baja  :-\