Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Amúgy se lehet regelni mindkét versenyre mivel egy cég a két iroda. És ha az egyiknél regizel a versenyre akkor a másiknál nem tudsz.

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum április 09, 2013, 20:51:10
Amúgy se lehet regelni mindkét versenyre mivel egy cég a két iroda. És ha az egyiknél regizel a versenyre akkor a másiknál nem tudsz.

Expektre és Everestre/Betclicre lehet! Én ugycsinalom hogy el indulok egyiken ultra aggreszíven és ha ott kiesek, akkor a másikon még gyorsan eltudok indulni :D

az Expekten nem tudom milyen hülye szabály vagy előírás az hogy Romániából nem lehet regisztrálni  :noway:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 09, 2013, 21:43:32
az Expekten nem tudom milyen hülye szabály vagy előírás az hogy Romániából nem lehet regisztrálni  :noway:

Pedig én is innen vagyok és regiztem rá.  ;)

nekem nem engedi, azt írja hogy a földrajzi fekvésem miatt nem lehet, s megkérdeztem ott live chaten s ott is azt mondták hogy Romániából nem lehet  :noway:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 09, 2013, 22:43:48
nekem nem engedi, azt írja hogy a földrajzi fekvésem miatt nem lehet, s megkérdeztem ott live chaten s ott is azt mondták hogy Romániából nem lehet  :noway:

Próbáld meg más iPokeres kliennsel,hátha. Ha jól láttam említettétek a Betclicen is van,akkor ott.  :)

A Betclicen már a versenyre is bejelentkeztem csak oda is jól lenne mert már láttam régebbről is hogy ott is szoktak jó freerollok lenni.

Idézetet írta: davixxx Dátum április 09, 2013, 21:09:52
Expektre és Everestre/Betclicre lehet! Én ugycsinalom hogy el indulok egyiken ultra aggreszíven és ha ott kiesek, akkor a másikon még gyorsan eltudok indulni :D

Egy másik, ezen a versenyen regisztrált játékossal megegyeznek az adatai...  Engem nem enged kettőre  ::)

a Betclicen már most több mint 3000-en vannak s csak az első 180 hely fizet, nehezebb lesz most mint a múltkor

na sajnos vége lett számomra  :-\ 389. hely  :noway:

Amit nem értek, hogy péntek/szombat, amikor az emberek ráérnének úgy igazán, akkor pont nincsenek normális freerollok..

Nem értem, hogy nem érted. Olyankor játsszanak pénzért és termeljék a raket.

de mostanában nincs is annyi freeroll mint amennyi volt kb. egy hónapja, hetente alig akad 1 vagy 2  :-\

Ladbrokes Poker
Details: Ladbrokes Poker Social Series
Date: 14 Apr 19:00 CET
Prize: $1000
Password: LBAAK

REDKINGS!

A VERSENY RÉSZLETEI:

Név: $500 FishMarket Fr

Dátum: 18.04.2013

Időpont: 19:00 CET

összeg: $500

Buy-in: Ingyen

Jelszó: 2fishy