Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


hát ha ezt írja akkor ténleg így kéne legyen :D

#901 április 24, 2013, 23:21:24, csatarid
100an vagyunk még  ;)

*75

*40

*Szorított a vak.. 7 6 al muszáj voltam betenni mindent, 10 10 elkapott.  36.hely 9$  :ok:

Everest poker/ Facebook freeroll/ 500€/ 1518/1. 50$

Idézetet írta: davixxx Dátum április 28, 2013, 22:19:43
Everest poker/ Facebook freeroll/ 500€/ 1518/1. 50$

Nagyon szép!!! :great: :beerchug:

Köszi! Igazából elején ki akartam esni, aztán menni akartam aludni, de mikor hírtelen 5k- ról 40k ra ugrott a zsetonjaim száma, akkor már megjött a kedvem, onnantól meg ment minden magától.. :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum április 29, 2013, 13:22:16
Köszi! Igazából elején ki akartam esni, aztán menni akartam aludni, de mikor hírtelen 5k- ról 40k ra ugrott a zsetonjaim száma, akkor már megjött a kedvem, onnantól meg ment minden magától.. :beerchug:
Ki akarsz esni, aztán megnyered... te szegény  :'(
De szarul megy  ;D
Mostantól én is úgy játszok majd, hogy ki akarok esni  :D

Idézetet írta: davixxx Dátum április 29, 2013, 13:22:16
Köszi! Igazából elején ki akartam esni, aztán menni akartam aludni, de mikor hírtelen 5k- ról 40k ra ugrott a zsetonjaim száma, akkor már megjött a kedvem, onnantól meg ment minden magától.. :beerchug:

Gratula Kolléga, nekem is majdnem meglett az FT, többször is voltunk egy asztalon azóta pedig 35 dollárra tornáztam az ötöt. Így már elégedett vagyok a dologgal.

Igy altalaban hogy alltok a pokerrel? mennyire jovedelmezo szamotokra?  ;)

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum április 29, 2013, 21:40:43
Gratula Kolléga, nekem is majdnem meglett az FT, többször is voltunk egy asztalon azóta pedig 35 dollárra tornáztam az ötöt. Így már elégedett vagyok a dologgal.

Gratulálok! :beerchug: Én kikértem 40 dolcsit, a 10ből meg most van 22! :beerchug:
Ja és még 1 hír!
Dangerpoker 25$ freeroll betclic 38/2. hely 6$ :ok:

Amúgy nem is láttalak gabesz, biztos elkerülte figyelmemet mert tényleg csak így mellékesen futott a progi.. ;D Új kedvenc lapom 4,5 pikkbe. Egyszerűen nem tudok vele veszteni.. ;D ;D

(nemtudom látta-e mgabesz, de tényleg ki akartam esni, mert a döntő asztalig szinte mindenre betoltam ami kicsit is jó volt.. ;D )

Idézetet írta: davixxx Dátum április 29, 2013, 21:46:34
Gratulálok! :beerchug: Én kikértem 40 dolcsit, a 10ből meg most van 22! :beerchug:
Ja és még 1 hír!
Dangerpoker 25$ freeroll betclic 38/2. hely 6$ :ok:

Amúgy nem is láttalak gabesz, biztos elkerülte figyelmemet mert tényleg csak így mellékesen futott a progi.. ;D Új kedvenc lapom 4,5 pikkbe. Egyszerűen nem tudok vele veszteni.. ;D ;D
hogy tudod igy összeszedni a pénzt ezekből a freerollokból?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 29, 2013, 21:48:03
hogy tudod igy összeszedni a pénzt ezekből a freerollokból?

Nemtudom.. Nem nevezném tudásnak, inkább csak makk.. Mostanság leesnek a lapok, meg jók a megérzéseim azt ennyi.. :ok:

Idézetet írta: davixxx Dátum április 29, 2013, 21:46:34
Gratulálok! :beerchug: Én kikértem 40 dolcsit, a 10ből meg most van 22! :beerchug:
Ja és még 1 hír!
Dangerpoker 25$ freeroll betclic 38/2. hely 6$ :ok:

Amúgy nem is láttalak gabesz, biztos elkerülte figyelmemet mert tényleg csak így mellékesen futott a progi.. ;D Új kedvenc lapom 4,5 pikkbe. Egyszerűen nem tudok vele veszteni.. ;D ;D

(nemtudom látta-e mgabesz, de tényleg ki akartam esni, mert a döntő asztalig szinte mindenre betoltam ami kicsit is jó volt.. ;D )

Láttalak párszor, ezt nem is lehet máshogy nagyok voltak már a vakok, ott más néven nyomom, 13. lettem. Fura volt ez a struktúra, a 80. és a 11. is azonosat kapott, bár nem centeztek.
Skrillre kértél ki? Még mindig +1 munkanap, mint régen vagy gyorsultak?


#912 április 30, 2013, 21:14:12, davixxx
Idézetet írta: mgabesz07 Dátum április 30, 2013, 20:50:01
Láttalak párszor, ezt nem is lehet máshogy nagyok voltak már a vakok, ott más néven nyomom, 13. lettem. Fura volt ez a struktúra, a 80. és a 11. is azonosat kapott, bár nem centeztek.
Skrillre kértél ki? Még mindig +1 munkanap, mint régen vagy gyorsultak?

Skrillre annyit amennyit felraktam bet365 meg PS re, Banki utalással meg kivettem a többit.

Amugy igen, a turbo versenyeken végén már sokszor csak tiszta makk az egész..

Idézetet írta: davixxx Dátum április 30, 2013, 21:11:46
Skrillre annyit amennyit felraktam bet365 meg PS re, Banki utalással meg kivettem a többit.

Amugy igen, a turbo versenyeken végén már sokszor csak tiszta makk az egész..

És azonnal megérkezett a Skrillre? Eddig csak másnap küldték.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum április 30, 2013, 21:20:41
És azonnal megérkezett a Skrillre? Eddig csak másnap küldték.

Este fél 12 fele kértem ki, és másnap délben érkezett meg.