Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma unibeten 19:30-tól 500€ freeroll, azok számára akik az elmúlt 6 hétben nyitottak ott számlát.
Múlthéten már rápróbáltam, kb ezren kezdtünk, lehet csak én kerültem jó asztalokhoz, de nagyon tele volt halacskákkal a mezőny, regek meg elvétve csak... :D
Egyébként 17. helyen sikerült kiesnem, úgy, hogy 7. legnagyobb stackem volt, egy olyan arc ellen aki minden körben allin ment, előttem K6-al sikerült kiejtenie egy AA-s arcot, az én KK-mat pedig 88-al alázta be....  :wall: :uglystupid2:

De rühellem azokat az embereket...

Egyébként ma sincs szinte 1 jó freeroll se..

Jah, freerollon már megszokottak az ilyenek... Mondjuk az elején AJ+, JJ+-al megadok nekik általában legalább vagy előnnyel indulok, vagy elkerülök X óra kinlódást :D Az mondjuk durva, hogy van aki már majdnem a döntő asztalnál is így nyomja...

Kaptam egy ímélt a Coral-tól tegnap.

Ma, azaz 7.-én 19.00-kor (Coral idő szerint, ami CET-ben 20.00) 1000$ Coral Exclusive freeroll.
Minden regisztráló kap egy 10$-os tokent verseny után 72 órán belül.
A verseny nevét nem írják, de megadott adatok alapján nem lehet eltéveszteni. Bár ott nem írják a 10 dolcsis tokent, ímélben nekem benne van.
Max résztvevők száma 2000. Tegnap 18.00 óra óta nyitott a regisztráció és vagyunk 236-an...
Mivel ennyi embert ejtek ki egy freerollon átlagosan, nem bánom ha jöttök még páran...  :angel:

Jelszót nem kért és nem is tikettes volt a regisztráció. 

Idézetet írta: szumos Dátum június 07, 2013, 14:34:43
Kaptam egy ímélt a Coral-tól tegnap.

Ma, azaz 7.-én 19.00-kor (Coral idő szerint, ami CET-ben 20.00) 1000$ Coral Exclusive freeroll.
Minden regisztráló kap egy 10$-os tokent verseny után 72 órán belül.
A verseny nevét nem írják, de megadott adatok alapján nem lehet eltéveszteni. Bár ott nem írják a 10 dolcsis tokent, ímélben nekem benne van.
Max résztvevők száma 2000. Tegnap 18.00 óra óta nyitott a regisztráció és vagyunk 236-an...
Mivel ennyi embert ejtek ki egy freerollon átlagosan, nem bánom ha jöttök még páran...  :angel:

Jelszót nem kért és nem is tikettes volt a regisztráció.

Nekem is jött tegnap email, mégsem engem regisztrálni.

Idézetet írta: szumos Dátum június 07, 2013, 14:34:43
Max résztvevők száma 2000. Tegnap 18.00 óra óta nyitott a regisztráció és vagyunk 236-an...
Mivel ennyi embert ejtek ki egy freerollon átlagosan, nem bánom ha jöttök még páran...  :angel:

Most ott leszek én is, szóval rettegj.. ;D ;)

Engem se enged regizni.. Amugy megyek el este szóval nem indulok rajta, de a Token miatt regizek rá.:) (ha tudok..)

Nem tudom miért nem enged regisztrálni. Nekem ment simán. Nem kért semmit.

Idézetet írta: szumos Dátum június 07, 2013, 15:28:10
Nem tudom miért nem enged regisztrálni. Nekem ment simán. Nem kért semmit.

Van pénz a számládon? Nekem egy fillér sincs.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 07, 2013, 15:35:46
Van pénz a számládon? Nekem egy fillér sincs.

Jaja, van! Mondjuk csak egy kis apró de van. Lehet ez a baja?

Idézetet írta: szumos Dátum június 07, 2013, 16:30:52
Jaja, van! Mondjuk csak egy kis apró de van. Lehet ez a baja?

Én erre gyanakszom. davixxx neked van pénz a számládon?

Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 07, 2013, 17:57:15
Én erre gyanakszom. davixxx neked van pénz a számládon?

Nyet :nu:


Nekem is sikerült regisztrálni,de nekem is volt lóvé a számlámon. Akkor lehet,hogy tényleg az a baj.

#988 június 07, 2013, 20:09:57, Herry00
888 Poker-en aki nyit számlát kap ticketeket 10.000$-os freerollra, félóra múlva indul a mai.

Érdemes egyébként beregelni, kb 20 perce lett kész a számlám, és máris megkaptam 4 ilyen freeroll jegyet, 8 db. 1$-os mtt jegyet és 2$-t a számlámra.

Nekem nem volt pénz a Coral számlámon, de tudtam regelni a versenyre.