Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum december 26, 2013, 08:34:13
Coral 21:00 Boxing Day freeroll
Díjazás: Garantált 100 Ł +  minden gól a 16:00-ás PL meccseken további 25Ł + piros lap után további 50 Ł

Kár, hogy a City - Pool és a Hull - MU nem számít bele, de ha csak 2 gólos átlagot hoz (piros lap nélkül) a 8 meccs; már az is 500 Ł-os díjazást jelentene.

Lehet már regisztrálni? Hányan vannak eddig? Van kései regisztráció? Csak mert dolgozom, és nem biztos hogy hazaérek.

550 en vannak és a 6. szintig van late reg.

elég jó kis összdíjazása lesz ;) azért estek a gólok is meg 3 piros is volt :DDD
sok szerencsét mindenkinek  :beerchug:

ez az a Boxing Day Bonanza? jelenleg 796on vannak :D

Úgy fogják hozzá adni ezt a 4-500Ł nyeremény alapot mint ahogy a hétvégi sunday versenyhez is hozzászokták? ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum december 26, 2013, 21:52:41
Úgy fogják hozzá adni ezt a 4-500Ł nyeremény alapot mint ahogy a hétvégi sunday versenyhez is hozzászokták? ;D
s ez hogy fog zajlani, vagyis hogy mikor fogják hozzáadni?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 26, 2013, 21:54:51
s ez hogy fog zajlani, vagyis hogy mikor fogják hozzáadni?

SOHA ;D ;D ;D ;D >:(


Vélhetően az 1. szünet után fogják bővíteni a díjalapot. Nem kell ezen ennyire pörögni.

Én a 2. leosztásba kiestem  ;D

a díjalap nem bővült :D mondjuk nem is állok úgy h ezen kelljen agyalnom :DD

Ezt találtam a termsnél:

The added Prize funds from the Premier League goals (£25 per goal) and red cards (£50 per red card) will be credited within 48 hours using the same standard tournament payout structure as the original £100 prizepool.

Igyekszem ITM lenni és majd beszámolok, hogy mi lett. Most a 100. hely körül állok.

Van még valaki rajtam kívül versenyben innen?

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 26, 2013, 23:56:13
Van még valaki rajtam kívül versenyben innen?

Ja, pmiska3 néven futok, 7000 zsetonnal... rendkívül jól játszom így pár pohár borral az agyban  :beerchug: Iparkodom ITM lenni, aztán figurás lapot látok, már tolom is az ólint  ;D utána meg tente. Te hogy állsz?
És te Latzka, versenyben vagy még?

Idézetet írta: misk@ Dátum december 27, 2013, 00:00:57
Ja, pmiska3 néven futok, 7000 zsetonnal... rendkívül jól játszom így pár pohár borral az agyban  :beerchug: Iparkodom ITM lenni, aztán figurás lapot látok, már tolom is az ólint  ;D utána meg tente. Te hogy állsz?
És te Latzka, versenyben vagy még?

feketecsibak névvel vagyok és 12500 zsetonnal, meg pár kanyarral a fejemben :D