Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


grat szumos   :beerchug:
én a 10-ik helyért 9,33€-t kaptam. Nem tudjátok egyébként, hogy ki nyerte az egészet, mert még volt két magyar a top 5-ben.

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 27, 2013, 13:35:51
grat szumos   :beerchug:
én a 10-ik helyért 9,33€-t kaptam. Nem tudjátok egyébként, hogy ki nyerte az egészet, mert még volt két magyar a top 5-ben.

Gratulálok!

Én is kerestem mindenhol az eredményt de ezen a felületen sehol nem találom. Nem igaz, hogy nem lehet visszanézni!  >:(

gratulálok mindenkinek ;) én is 16 dolcsival lettem gazdagabb :D majd elmegy pókeren vagy fogadáson :DD

29. lettem, kb. 4€. Szép volt srácok! :beerchug:

Akinek Coralon van számlája, annak este 8:00-kor Super Sunday Freeroll. Jelszó: goals

Parádés mezőny, igazi Hortobágyi Halgazdaság  ;) elmúlt 4 versenyen indultam, 3x ITM, ebből 2x FT. Gyertek minél többen!

Holnap végre tanítási szünet így csapassuk. Sok sikert srácok!

és ha véletlen valaki hamar kiesne, van még 1 verseny 30 perces late reggel.

Ladbrokers Poker
Name: Ladbrokes Poker Social Series
Date: 19 January
Time: 20.00
Prize: 750€
Password:yjdrpok

Idézetet írta: davixxx Dátum január 19, 2014, 17:30:34
Holnap végre tanítási szünet így csapassuk. Sok sikert srácok!

és ha véletlen valaki hamar kiesne, van még 1 verseny 30 perces late reggel.

Ladbrokers Poker
Name: Ladbrokes Poker Social Series
Date: 19 January
Time: 20.00
Prize: 750€
Password:yjdrpok

Ez 19:00-kor kezdődik és omaha verseny. Legalábbis a jelszó nekem egy ilyen versenyre volt jó. :ok:

Igen, valszeg más időzóna szerint volt megadva az oldalon. Havonta 1x van Omaha, a többi az sima Holdem. Minden vasérnap van ez a verseny. Ma pont az a vasárnap volt  ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum január 19, 2014, 19:24:56
Igen, valszeg más időzóna szerint volt megadva az oldalon. Havonta 1x van Omaha, a többi az sima Holdem. Minden vasérnap van ez a verseny. Ma pont az a vasárnap volt  ;D

Nekem nem baj, régebben szerettem omaházni, de szerintem vagy 3 éve nem játszottam már ez a 'műfajt'. Sikerült is triplázni, mert nut flushöm volt az előbb. Viszont előtte volt egy leosztás, amit nem igazán értek, szerintem ki kellett volna esnem, de osztás lett.

Nekem elvileg 2 párom van (Ászok és hármasok) 10-es magassal, míg neki ugyan ez csak királlyal. Valaki fel világosítana, hogy ez miért lett osztás?

Mert Omaha High/Low verseny ahol akkor is nyersz ha neked van a legkisebb kombinaciod, vagy van 3-4 alacsony lapod. Pontosan nemtudom, nem vágom én se nagyon ezt a müfajt ha érdekel akkor gugli sztem vagy ncis-t kérdezd ő vágja a témát nagyon. ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum január 19, 2014, 19:37:28
Mert Omaha High/Low verseny ahol akkor is nyersz ha neked van a legkisebb kombinaciod, vagy van 3-4 alacsony lapod. Pontosan nemtudom, nem vágom én se nagyon ezt a müfajt ha érdekel akkor gugli sztem vagy ncis-t kérdezd ő vágja a témát nagyon. ;D

Így már értem, azt hittem ezt csak sima omaha, nem pedig H/L. Ebben pedig jól lehet szerepelni a sok fogalmatlan ellenében, csak az a baj, hogy most kb. én is az vagyok :D Lehet jobban járok, ha kilépek, szerintem sit out-tal is meglenne az ITM.

Engem ez a veszély nem fenyegetett, első leosztásba AAK4 el kiestem ;D

Közben ránéztem már a balanszomra nincs-e rajta egy kis pénz; van: -0,67 GBP ;D (biztos inaktivitási költség vagy ilyesmi)