Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában




A Ladbrokes 750€-s verseny jelszavát tudja valaki?

Idézetet írta: Latzka Dátum március 16, 2014, 11:33:53
A Ladbrokes 750€-s verseny jelszavát tudja valaki?

GAFSPOK

WillHill  £500 Facebook Freeroll  (nyeremények Token formájában)

2014.Március-23., vasárnap – 17:00 CET (magyar idő szerint)

jelszó: whfb0012

ParadisePoker:
Búcsú freerollok €145.000 értékben.
Sokféle módon lehet elbúcsúzni. Az Euro terem bezárása alkalmából szeretnénk megköszönni eddigi hűségét 5 különleges búcsú freerollal, melyeknek összértéke €145.000!

IDŐPONTOK   VERSENY NEVE   NYEREMÉNYALAP
Április 2. 19:00 GMT   €45,000 BBJ Freeroll   €45.000
Április 9. 19:00 GMT   €25,000 BBJ Freeroll   €25.000
Április 16. 19:00 GMT   €25,000 BBJ Freeroll   €25.000
Április 23. 19:00 GMT   €25,000 BBJ Freeroll   €25.000
Április 30. 19:00 GMT   €25,000 BBJ Freeroll   €25.000

A játékosoknak legalább egy jutalékos leosztással rendelkeznie kell a megelőző 365 napban, hogy részt vehessenek a versenyen. A regisztráció 4 órával a verseny kezdete előtt indul.

FONTOS: Euro Terem bezárása
Az International Poker Network (IPN), melynek a ParadisePoker Euro Terem is része, bejelentette bezárását. Emiatt sajnos fel kell függesztenünk az Euro Terem működését. Azok az ügyfeleink, akik 2014. március 31. után regisztrálnak, már nem fognak tudni belépni az Euro Terembe. Minden további jelenlegi ügyfelünk az Euro Termet annak bezárásáig használhatja.
https://hu.sportingbet.com/paradise-poker/euro-room/poker.aspx#id5

Az elmúlt pár nap kicsit lehúzott a sportfogadáson... Nem tud valaki valami faja freerollt? Vagy jelszavakat?  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 14, 2014, 18:06:27
Az elmúlt pár nap kicsit lehúzott a sportfogadáson... Nem tud valaki valami faja freerollt? Vagy jelszavakat?  :D

Tudom ajánlani a PokerStars FPP-s freerolljait. Ha egy kicsit gyakorlottabb pókerező vagy, sikerülhet megnyerni. Igaz, egyáltalán nem nagy pénz, de induló tőkének tökéletes.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 14, 2014, 18:06:27
Az elmúlt pár nap kicsit lehúzott a sportfogadáson... Nem tud valaki valami faja freerollt? Vagy jelszavakat?  :D
Lesz egy igazi IQ betyár freeroll ;D

Megrendezzük az első TrollFoci pókerbajnokságot!

Amit tenned kell, ha játszani szeretnél a 100 dolláros nyereményért:
- töltsd le a Betclic pókerprogramját
-a freeroll versenyek közül kikeresed a TrollFoci freeroll versenyt
-beírod a jelszót: xanyi30
-szombat este 21:00-kor kezdődik a megmérettetés

Idézetet írta: Latzka Dátum május 15, 2014, 17:39:02
Lesz egy igazi IQ betyár freeroll ;D

Megrendezzük az első TrollFoci pókerbajnokságot!

Amit tenned kell, ha játszani szeretnél a 100 dolláros nyereményért:
- töltsd le a Betclic pókerprogramját
-a freeroll versenyek közül kikeresed a TrollFoci freeroll versenyt
-beírod a jelszót: xanyi30
-szombat este 21:00-kor kezdődik a megmérettetés


xanyi30  :D :D Csak nem AirXanyi  ;D

Elvileg csak az vehet részt aki a Trollfoci linkjén keresztül regisztrál, legalábbis én ezt vettem ki a posztjukból face-n. Vagy, javítsatok ki mert akkor én se regisztrálok a linkjükön feleslegesen.

Idézetet írta: dert Dátum május 16, 2014, 01:55:20
Elvileg csak az vehet részt aki a Trollfoci linkjén keresztül regisztrál, legalábbis én ezt vettem ki a posztjukból face-n. Vagy, javítsatok ki mert akkor én se regisztrálok a linkjükön feleslegesen.

Lehet igazad van, mert megvan adva ott egy link. Az kérdéses számomra, hogy most csak azok részesülhetnek-e nyereményben, akik onnan regelnek, mert azért azt jobban ki szokták hangsúlyozni. Nekem nem onnan van a regem, de a nevezés amúgy sikerült.

Titanbet pókerén szerdánként elég jó freerollok lesznek, tíz ponttal lehet regelni. Az első 25 freebetet kap, 500 $ lesz szétosztva. Nem szoktak sokan lenni.

Sziasztok! :)
Tud valaki olyan freerollokat, ahol jól lehet gyakorolni a tounament pókert, s még a pénznyeremény is van egy minimális ami később felhasználható?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 10, 2014, 18:52:39
Sziasztok! :)
Tud valaki olyan freerollokat, ahol jól lehet gyakorolni a tounament pókert, s még a pénznyeremény is van egy minimális ami később felhasználható?

Nálam az unibet, betsson, coral hármas viszi a primet.  :great: Ezekről viszonylag rendszeresen van pénzem.