Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#165 október 26, 2009, 20:47:55, gigazo
Idézetet írta: Latzka Dátum október 26, 2009, 19:46:22
Köszi srácok, igyekszem segíteni ha tudok. Gigazo, amúgy kb. 1 percig egy asztalnál ültünk PS-en, de AK-mat simát verte a Q10. Na sebaj :)

Igen?  Sajnos én sem jutottam a döntő asztalra :(

Dáma párral estem ki K 5 ellen 5-össel lett sora :) :) :)

Milyen néven futsz a starson?

Idézetet írta: gigazo Dátum október 26, 2009, 20:46:03

Milyen néven futsz a starson?

Kb. a polgári nevemen és pont ehhez kapcsolódik egy vicces sztori. Amikor volt az a PS-es EPT freeroll, akkor verseny előtt kb. 10 perccel megcsörrent itthon a vezetékes telefon. Felkaptam és azt hallom, hogy xy vagyok Fonyódról és maga zézsé aki a pokerstarson játszik?! Először köpni nyelni nem tudtam, hogy most szopat vki vagy mi van ;D Aztán szépen elmondta, hogy nagyon akar indulni ezen a versenyen és nem tudott mást tenni, mint kikeresett a telefonkönyvbe és felhívott. (ugye a város is ki van írva ps-en) Szóval már telefonon is lököm a jelszavakat ;D (na azért azt megmondtam, hogy erről azért le lehet szokni :laugh:)

Idézetet írta: TiB Dátum október 27, 2009, 11:03:15
A jelszó hunterünktől kérdezném, hogy alacsony-közepes (1-10 dollárig) buy-in-es privát versenyekre is tudsz jelszavakat ? Közölhetnél néha olyanokat is, azokon talán többet lehet nyerni.

Ha nincs added money, akkor ennek a kérdésnek nem nagyon látom az értelmét, hiszen akkor sima tourról beszélünk. Sokat meg akkor nyersz ha sok az induló. Psen van 36,90,180,360 fős sng 1-től sok dollárig; rendes multi-touron meg kis nevezésű rebuyos versenyeken is óriási a nyeremény.
Sportingbeten csütörtök 2,2€+200€ added, de ezt biztos ismered. Ilyen jellegűek beírása nem igazán várható, mert nem követem őket annyira.

Köszi a tegnapi segítséget:) Ma is lnne 1 kérésem   paraise póker: Akademia freeroll-hoz tudsz jelszót? előre is kszönöm üdv.: Roccsa

Idézetet írta: ROCCSA Dátum október 27, 2009, 17:21:12
Köszi a tegnapi segítséget:) Ma is lnne 1 kérésem   paraise póker: Akademia freeroll-hoz tudsz jelszót? előre is kszönöm üdv.: Roccsa

Ennek a freenek nem írom ki ide a jelszavát, de a honlapjukon ki van rakva. Kis keresgéléssel simán meg van (bár lehet csak akkor látod, ha be vagy jelentkezve)

oks csak annyit hogy melyik menü alatt találom mert már végiglestem az egész oldalt de nem láttam:(

#171 október 27, 2009, 19:04:55, tibi181818
Ma este ha jól tudom 20:00-tól 300$-os freeroll az Everesten Magyaroknak.

Megpróbáltam belépni elég hosszú idő után az Everest termébe, de ezt az üzenetet kapom:

"Abban az országban, ahonnan játszani szeretne, az online szerencsejáték sajnos törvénybe ütközik. Ingyenjátékunkkal azonban továbbra is élvezheti ezt az izgalmas játékot."

Ez mi??? Valaki találkozott már ezzel?

szerkesztve:
azóta megoldódott ;)

#172 október 28, 2009, 18:03:47, Laci24
Idézetet írta: tibi181818 Dátum október 27, 2009, 18:46:26
Ma este ha jól tudom 20:00-tól 300$-os freeroll az Everesten Magyaroknak.

Én sehol sem találom. Esetleg tudod a sorszámát?

Ja, megvan. Holnap lesz 18:00-kor.

Mától egy héten át 1000$-os freerollok 20:00-tól az Everest-en. Gratulálunk Antoine (lobbyban ott a történet) néven fut,sok induló top200 az ITM.

Szia Latzka!

Ha indultál az Everestes freen érdekelne a véleményed. Indulók száma, mezőny stb.stb. Nekem pillanatnyilag nincs letöltve a program, de ha érdemes akkor indulok én is.

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 13, 2009, 05:27:18
Szia Latzka!

Ha indultál az Everestes freen érdekelne a véleményed. Indulók száma, mezőny stb.stb. Nekem pillanatnyilag nincs letöltve a program, de ha érdemes akkor indulok én is.

Bocsi, hogy csak most válaszolok. Tegnap mivel túl sokan regeltek ezért (tudtommal) elmaradt. Az Everest nem volt felkészülve ennyi indulóra... Ma volt, de nem indultam. Kb. 8000 nevező és én nagyon utálom ezt a szoftvert. Amit még tudni kell, hogy ha késel az elején olyan 10 percet (pontosan nem tudom h mennyit) akkor kirak automatikusan. Szvsz aki ráér annak jó, amúgy felejtős.

Akkor már inkább a közelgő 1500$-os expekt free ;)

Idézetet írta: Latzka Dátum november 13, 2009, 22:50:24
Idézetet írta: Várda64 Dátum november 13, 2009, 05:27:18
Szia Latzka!

Ha indultál az Everestes freen érdekelne a véleményed. Indulók száma, mezőny stb.stb. Nekem pillanatnyilag nincs letöltve a program, de ha érdemes akkor indulok én is.

Bocsi, hogy csak most válaszolok. Tegnap mivel túl sokan regeltek ezért (tudtommal) elmaradt. Az Everest nem volt felkészülve ennyi indulóra... Ma volt, de nem indultam. Kb. 8000 nevező és én nagyon utálom ezt a szoftvert. Amit még tudni kell, hogy ha késel az elején olyan 10 percet (pontosan nem tudom h mennyit) akkor kirak automatikusan. Szvsz aki ráér annak jó, amúgy felejtős.

Akkor már inkább a közelgő 1500$-os expekt free ;)

Köszönöm a választ! Így viszont úgy döntöttem, hogy nem erőlködök én sem, ünnepeljenek nélkülem. Viszont az az expekt free érdekelne. Láttam a kliensben én is. Mik ott az indulási feltételek?


November 22.  100 000$ Congratulations Joe Cada Freeroll

Nevezés: 200 FPP
(Van rá kevesebb FPP-ért satelit és talán freeroll is)

A sok induló ellenére kihagyhatatlan ajánlat!

Idézetet írta: Latzka Dátum november 17, 2009, 17:24:34
November 22.  100 000$ Congratulations Joe Cada Freeroll

Nevezés: 200 FPP
(Van rá kevesebb FPP-ért satelit és talán freeroll is)

A sok induló ellenére kihagyhatatlan ajánlat!

PokerStarson lesz ez a verseny?