Unibet: 10 ingyen pörgetés a Starburston

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Szerdán, április 8-án, 10 ingyen pörgetésben részesülnek a Starsburst nyerőgépen, azon játékosok akik általunk regisztráltak az Unibethez.

Az ingyen pörgetést április 8-án, 9:00 és 21:00 között lehet igénybe venni.

Az ingyen pörgetés által szerzett nyereményt 25x kell megforgatni kaszinón, vagy játékokon, igénylés előtt.

Lépj be az Unibetes számládra, majd a kaszinó részlegen indítsd el a Starburst játékot. Amennyiben általunk regisztráltál, akkor ott találod a 10 ingyen pörgetést!

Ez az ajánlat csak azon személyekre érvényes akik 2015 április 7. előtt nyitották számlájukat.

Nincs még számlád? Regisztrálj MOST!

UPDATE!

Amennyiben a mai nap (április 8.) folyamán regisztrálsz általunk az Unibethez, akkor te is részesülsz a 10 ingyen pörgetésben! Az április 7-én, illetve 8-án általunk regisztrálok csütörtökön (április 9-én) pörgethetnek ingyen!

A "regisztrálj általunk most" fülön ha rákattintok a "Regisztrálok"-ra, akkor nem irányít át a fogadóiroda oldalára. Nézzétek meg kérlek mi lehet a probléma :)

Idézetet írta: Coutinho Dátum április 07, 2015, 14:25:52
A "regisztrálj általunk most" fülön ha rákattintok a "Regisztrálok"-ra, akkor nem irányít át a fogadóiroda oldalára. Nézzétek meg kérlek mi lehet a probléma :)

Az Unibet bemutatóoldalára visz, ott meg lehet regisztrálni.   :beerchug:

Nálam valamiért nem működik. Ez a kép fogad, amikor rákattintok a "Regisztráció" fülre.



A promóció részleteiről már lehet tudni valamit?

Idézetet írta: Coutinho Dátum április 07, 2015, 15:44:58
A promóció részleteiről már lehet tudni valamit?

Igen. Annyit tudunk, hogy 10 ingyen pörgetés lesz azoknak akik általunk regisztráltak.

A többi részlet majd később.

Én tavaly a Vb alatt regeltem hozzájuk, de nem vagyok 100%-ban biztos hogy rajtatok keresztül.
Meg tudjátok ezt nézni, hogy jogosult vagyok-e a promóra?

Köszi

Idézetet írta: Laca87 Dátum április 07, 2015, 17:44:31
Én tavaly a Vb alatt regeltem hozzájuk, de nem vagyok 100%-ban biztos hogy rajtatok keresztül.
Meg tudjátok ezt nézni, hogy jogosult vagyok-e a promóra?

Köszi

Ezt nem mi ellenőrizzük, hanem csak azok fognak kapni, akik általunk regisztráltak, tehát azoknak lesz ez felkínálva.


Szerdán, április 8-án, 10 ingyen pörgetésben részesülnek a Starsburst nyerőgépen, azon játékosok akik általunk regisztráltak az Unibethez.

Az ingyen pörgetést április 8-án, 9:00 és 21:00 között lehet igénybe venni.

Az ingyen pörgetés által szerzett nyereményt 25x kell megforgatni kaszinón, vagy játékokon, igénylés előtt.

Lépj be az Unibetes számládra, s ellenőrizd ha te is részesülsz ezen promócióban!

Nincs még számlád? Regisztrálj MOST!

Az ingyen pörgetés holnap reggel 9-től lesz elérhető.