Unibet: 10 ingyen pörgetés a Starburston

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meglepetésemre nekem is ott volt a 10 ingyen pörgetés.

Majd egy óráig pörgettem, de 100 Ft nem sok annyit nem sikerült kihozni belőle; ellenben most már egy ideig nem tudok ránézni olyan dologra, ami zöld, kék, piros vagy lila színű.

Én nem általatok regisztráltam, de ott volt a 10 ingyen pörgetés... összvissz 2 eurot tudtam belőle makkolni.  :cya:

Semmi gond.

Még egyszer, hogy világos legyen mindenki számára:

Aki április 7. előtt regisztrált általunk az Unibethez, annak ott az ingyen 10 pörgetés, a Starburst játékban.
Aki április 7-8. között regisztrál az április 9-én pörgethet ingyen.

Idézetet írta: GazembR Dátum április 08, 2015, 17:56:44
Én nem általatok regisztráltam, de ott volt a 10 ingyen pörgetés... összvissz 2 eurot tudtam belőle makkolni.  :cya:

Biztos vagy benne, hogy nem általunk regisztráltál, valamikor?  ???  ;)

Kedves fórumtársak, látogatók,

A kaszinok.org külön működik, az egy társoldal, s ez az ingyen pörgetéses promóció csak azokra érvényes akik a sportfogadás portálunkról regisztrált.

Egyeseknek sikerült ezt is összekeverniük.

Idézetet írta: Milan Dátum április 08, 2015, 19:24:10
Kedves fórumtársak, látogatók,

A kaszinok.org külön működik, az egy társoldal, s ez az ingyen pörgetéses promóció csak azokra érvényes akik a sportfogadás portálunkról regisztrált.

Egyeseknek sikerült ezt is összekeverniük.

Én 7-én regisztráltam a megadott linken keresztül, de nem tudok pörgetni sajnos. Azt írja, hogy nincs elég pénz a számlámon (pedig volt befizetésem is).

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 07, 2015, 14:32:31
Ez működik? https://banners.unibet.com/media/bannerflow/data/unibet/landingpage/570_19071.html

A fenti hivatkozásra klikkelve tegnapi regisztrációval érvényesíteném a pörrentéseket, de nem elérhető. Milyen formában jelenik meg ez az "ajándék"?

Idézetet írta: szorzatos Dátum április 09, 2015, 12:55:38
A fenti hivatkozásra klikkelve tegnapi regisztrációval érvényesíteném a pörrentéseket, de nem elérhető. Milyen formában jelenik meg ez az "ajándék"?

Én most beléptem és a Starburstben ez fogadott: "Gratulálunk! Önnek 10 ingyen menet áll rendelkezésére. Sok szerencsét"

Aki április 7-én vagy 8-án általunk regisztrált az Unibet fogadóirodához, az lépjen be a Starburst játékba, mert valószínű, hogy ott a 10 ingyen pörgetés.

A promóció csak a mai nap él, 9-21 között.

Idézetet írta: szorzatos Dátum április 09, 2015, 12:55:38
A fenti hivatkozásra klikkelve tegnapi regisztrációval érvényesíteném a pörrentéseket, de nem elérhető. Milyen formában jelenik meg ez az "ajándék"?

Starburst játékot elindítván, ott a 10 ingyen pörgetés.

Ha nincs ott, akkor nem általunk regisztráltál.

 :( Nincs ott, vmlinuz linkjén keresztül történt.

Idézetet írta: szorzatos Dátum április 09, 2015, 14:37:20
:( Nincs ott, vmlinuz linkjén keresztül történt.

Miért azon? Nem működött a másik?

Egyébként meg vmlinuz egy párbeszédet folytatott az egyik fórumtaggal, egy technikai hibáról, nem írta sehol, hogy arról kell regisztrálni.

Épp azért azon, mert biztos akartam lenni benne, hogy a topic-ban 12-szer elhangzott "általunk regisztrált" kitételnek megfeleljek :) Egyébként ahogy Coutinho a 3. hozzászólásban mutatta, nekem is a sportfogadásos Unibet bemutató oldal "regisztrálok" linkjére az az üres oldal jelenik meg, azonban ha F5 gombbal frissítek, már betöltődik pont az, amit vm is válaszban írt: https://banners.unibet.com/media/bannerflow/data/unibet/landingpage/570_19071.html
Ezek alapján szerintem általatok regeltem (tegnap délután, amiért ma járna a free spin).
(ja és még bármilyen művelet megkezdése előtt a cookie-kat is eltávolítottam a böngészőből)

Idézetet írta: szorzatos Dátum április 09, 2015, 14:53:21
Épp azért azon, mert biztos akartam lenni benne, hogy a topic-ban 12-szer elhangzott "általunk regisztrált" kitételnek megfeleljek :) Egyébként ahogy Coutinho a 3. hozzászólásban mutatta, nekem is a sportfogadásos Unibet bemutató oldal "regisztrálok" linkjére az az üres oldal jelenik meg, azonban ha F5 gombbal frissítek, már betöltődik pont az, amit vm is válaszban írt: https://banners.unibet.com/media/bannerflow/data/unibet/landingpage/570_19071.html
Ezek alapján szerintem általatok regeltem (tegnap délután, amiért ma járna a free spin).
(ja és még bármilyen művelet megkezdése előtt a cookie-kat is eltávolítottam a böngészőből)

A hiba a ti böngészőtökben van, gondolom chrome-ot használsz.

Küld át privátban az Unibetes felhasználóneved, s megnézem mit tudok intézni.