Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Pár napja közzétettek egy szelvényt, amit a szlovák Niké irodában pakoltak meg. Az állítólagos zólyomi fickó 2,70 euróból nyert 300.000 eurót. Feltöltöm a szelvényt. Rá 1-2 napjára egy hasonlóan magas nyereményűt is felraktak, ott 60 eurós tétből csináltak, ha jól emlékszem 150.000 körül, szóval ez, meg az odds nagysága miatt, nekem erősen kamu és reklámfogás szagúnak, fizetett hirdetésnek tűnik. Fociszakértők véleményezhetik. :redchug:


Idézetet írta: secretariat Dátum március 31, 2017, 15:52:47
Pár napja közzétettek egy szelvényt, amit a szlovák Niké irodában pakoltak meg. Az állítólagos zólyomi fickó 2,70 euróból nyert 300.000 eurót. Feltöltöm a szelvényt. Rá 1-2 napjára egy hasonlóan magas nyereményűt is felraktak, ott 60 eurós tétből csináltak, ha jól emlékszem 150.000 körül, szóval ez, meg az odds nagysága miatt, nekem erősen kamu és reklámfogás szagúnak, fizetett hirdetésnek tűnik. Fociszakértők véleményezhetik. :redchug:



Ezek a 100%Surebet, Fixed matchs meg egyéb kamu oldalak képei.. Nem mondom hogy nem lehet ez most pont igaz, de pont ilyen képekkel szokták etetni az embereket. Nem vagyok rá büszke de egy ideig (még jó pár éve) én is elhittem hogy igazak, fizetni nem fizetem érte de nem voltam túl messze...

Idézetet írta: nasgur Dátum március 31, 2017, 16:44:05
Ezek a 100%Surebet, Fixed matchs meg egyéb kamu oldalak képei.. Nem mondom hogy nem lehet ez most pont igaz, de pont ilyen képekkel szokták etetni az embereket. Nem vagyok rá büszke de egy ideig (még jó pár éve) én is elhittem hogy igazak, fizetni nem fizetem érte de nem voltam túl messze...

Igazad van, olyanokból rengeteg van. Hozzá kellett volna tennem, hogy nem egy tippadó oldal közölte, hanem rendes hírportálok.  ::) 8)

Én ezekben nem tudok hinni...
1. Ilyet ember nem fogad meg. Lehet hogy 1 eurós tét, de mi a f*sz ez? Ezeknek az értéke nem 30-as, hanem sokkal több, csak mivel nagyobb a szorzó, az iroda jóval többet tud lecsípni belőle. Vagy ekkora szorzós fogadásnál már nincs olyan, hogy az iroda haszna miatt lecsípnek?
2. 1-et TALÁN el lehet találni nagyon nagyon ritkán, de ennyit egyszerre...
3. Tipikus megfogad-beszkennel-módosít-kinyomtatja -> fixedként hirdeti magát dolog, ami amiatt is kamu, mert ekkora szorzóra ha nagy pénz érkezne és nyerne a fogadás, biztos hogy egyből észrevennék. Vicc hogy ezzel akarja magát reklámozni ez az iroda... :)

Ha már ez a Bejött téma, de van Gumiszoba hangulata  :P  és a magas szorzók is szóba kerültek, akkor ide írom a mai, közepesen sikerült improvizációmat, amelyben mindezek együtt jelen vannak:

A wettpedia oldalon volt még matematikai esélyem, hogy megnyerjem a 70 euró bet365 bónuszt a tippjátékban, ehhez "mindössze"a maradék pár száz egységemmel egy 100 feletti szorzót kellett fognom.
A szűkös péntek esti kínálatból ezeket a meccseket választottam:

Hertha Berlin v TSG Hoffenheim
[Half Time/Full Time]   Draw - TSG Hoffenheim
@ 6.00

Espanyol v Real Betis
[Half Time/Full Time]   Draw - Real Betis
@ 7.00
   
Zulte-Waregem v Anderlecht
[Half Time/Full Time]   Anderlecht - Anderlecht
@ 2.75

tét: 780
odds: 115.50   
várható nyeremény    90090

Az időben hamarabb kezdődött Hoffenheim és az Anderlecht meccs jött is, és 0:0-ás félidő után a Betis is megszerezte a vezetést a hajrában, azaz virtuálisan megvolt a sárga trikó és a 115-ös szorzó nyertesnek tűnt pár perccel az utolsó meccs vége előtt!
Na ilyenkor rémlenek fel a Gumiszobába kínálkozó emlékek, így hiába játszott jobban ekkor a Betis, jelképesen tettem egy ezrest az Espanyol gólra, mikor már csak 3 perc volt hátra.

A 88. percben, pár másodperccel a fogadásom után a hazaiak egyenlítettek is (sőt, végül meg is nyerték a meccset), így legalább 6500 ft-ot "kiszedtem" a 70 eurónyi (21000 ft körüli) díjból.

Most szerencsém volt vagy pechem?
Ha egy perccel előbb jön a gól, nem nyerek semmit, ha kihúzza a Betis kapott gól nélkül, akkor meg háromszor ennyit.
Ha 1:1 után a Betis mégis nyer, akkor meg a fogadás és a tippjáték kombi is nyert volna...

Rosszul döntöttem, hogy csak 1000 ft-ot raktam fel és nem mondjuk 2800-at, amivel az egész 70 eurót lefedeztem volna?
Úgy tűnik.   :)
De mindegy, mert az a lényeg, hogy ezúttal nem kell siránkoznom azon, hogy "majdnem bejött az őrült kombim", hanem nyertem pár ezer forintot azzal, hogy szurkolás (és idegeskedés) helyett hoztam egy döntést, amivel legalább a nyeremény egy részét bebiztosítottam.   








Végre beírtak a soccerwayre a Broadmeadow meccs eredményét 7-1 :o hát nem mondom hogy nem zaklatott fel,mert pont erre is ment volna a félidő minden más eredményre 1 dodo, amúgy 6-0 lett. Nem tudtam mert pechemre  a másikat kezdem el pakolni amikor pont kivették a kinálatból, igy most otthagytam közel 400 dolcsit mer a st albans meccs csak 1-6 lett :'( :redchug:
Amúgy megint csak az ingyenpörik miatt fizettem be ami hozott 2,64 -t ;D
Csak azt nem értem kinek okoz gondot a broadmeadow kiértékelése! :bash:

Figyeljétek a Davis Kupát, Beten megint lehet gyöngyszemeket találni! A kis 14 éves bangladeshi Juel Rana szállította ma a pénzt, a szingapúri Roy Hobbs törölte fel vele a padlót 6-0 6-0-ra. +252K :beerchug: :redchug: :great:

a szokásos inyenpöris okosság  ;D

Serie A megérzések

Nem is az összeg, hanem az odds meg a sikerélmény. Semmit nem jobb eltalálni mint kerékpárnál egy ilyen szakaszon a győztest. 7 embert próbáltam meg, szerencsére közte volt Fraile.
Külön köszönet pozzatónak, ugyanis a 2000 Ft után a +1000 Ft tét az után került rá Frailéra, hogy olvastam ő is esélyesnek tartja ma. Annyit hibáztam, hogy nem írtam utána még egy nullát  :D




grat firga  :beerchug:

ti is hozzányúltatok az egérhez, mert azt hittétek h a tiétek van a képen? ;D

Egy kis apróval!  :)

Vasárnapi csapásmérés a Betclicre


Két Tpro hosszútávú, ma "jártak le" az NBII befejezése miatt.


Két agyhalott is hozhat pénzt :D Köszi Babos Timi, köszi Jelena Jankovic ( aki a kicsit nem becsüli.... )