Premier League Darts 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: buckoBill Dátum február 24, 2011, 18:27:43
Gary Anderson   v   Mark Webster
Szeretem Webby-t, de Andersonnak elég jól megy és itt a lehetőség, hogy továbbra is a tabella élén maradjon, ugyanis ő az egyetlen aki mind a két fordulóban maga alá gyűrte az ellenfelét, remélem élni fog a lehetőséggel. Az összecsapás 20:10 kor kezdődik. 
:great:


Idézetet írta: buckoBill Dátum február 24, 2011, 18:27:43
Simon Whitlock   v  James Wade   
A Varázslónak ideje lenne nyernie, mert ő az egyetlen akinek nem sikerült diadalmaskodnia, Wade viszont pazarul játszott Lewis ellen. Igaz lével nem tolom ezt a tippet. Lehet ez a mérkőzés lesz az első amelyik döntetlent hoz a 2011-es PLD-ben?!
:great:



Idézetet írta: buckoBill Dátum február 24, 2011, 18:27:43
Adrian Lewis   v  Raymond Barneveld   
Kicsit ennél a tippnél az érzelmeimre is hallgatok (sajnos). Ezt a Jackpot gyereket én nagyon nem csipázom, Barney az első fordulóban sajna kikapott, de a másodikban nagyon szépen játszott. Magas kiszállók: 160, 156, 141, 116 remélem ma is menni fog neki. Ami kicsit aggaszt, hogy a Lewis gyerek is nagyon nyerni akar, hisz botlott Wade ellen. Ez egy meglepetéstipp, de remélem azért jönni fog.
:great:


Idézetet írta: buckoBill Dátum február 24, 2011, 18:27:43
Phil Taylor   v  Terry Jenkins
Nem ad valami nagy oddsot a Power győzelmére, de ezt nem hagyhatom ki, hogy a világ legjobb darts játékosa ne verje meg a Premier League Darts-on belül az egyik leggyengébb ellenfelet. Meglepetések léteznek, de Taylornak hoznia kell ezt az összecsapást, mivel az első fordulóban elvérzett Lewis ellen.
:great:


Bravó buckoBill, nagyon elkaptad a fonalat! Csak így tovább!  :great:

Idézetet írta: maurozarate Dátum február 24, 2011, 23:14:18
Bravó buckoBill, nagyon elkaptad a fonalat! Csak így tovább!  :great:

Köszi szépen maurozarate, de én mindig azt mondom, h darts-ra fogadni negyon nehéz, mert hiába jó vki, ha az aznapi formája gyengus a tipp el is ment.
+ Véleményem szerint a darts-ba a playerek teljesítménye igen hullámzó.
+ A PLD-ben azért tényleg Ászok vannak, így nehéz tippeket nyomatni.

*+ Köszi, h hozzászóltál a topikban te vagy ezidáig az első, remélem május végéig fellendül ez a topik is :D

Idézetet írta: buckoBill Dátum február 24, 2011, 23:33:43
Köszi szépen maurozarate, de én mindig azt mondom, h darts-ra fogadni negyon nehéz, mert hiába jó vki, ha az aznapi formája gyengus a tipp el is ment.
+ Véleményem szerint a darts-ba a playerek teljesítménye igen hullámzó.
+ A PLD-ben azért tényleg Ászok vannak, így nehéz tippeket nyomatni.

*+ Köszi, h hozzászóltál a topikban te vagy ezidáig az első, remélem május végéig fellendül ez a topik is :D

Bevallom őszintén, a darts-ot az utóbbi időben nem követtem figyelemmel, de még régebben, évekkel ezelőtt Phil Taylorra meg a holland medvére (Barneveld) raktam párszor, sosem hagytak cserben. Manapság mintha több meglepetés lenne, emlékeim szerint Taylor akkoriban legyőzhetetlennek, egy tévedhetetlen gépnek tűnt.  ;) Tényleg a pillanatnyi forma dönt sokszor a közel azonos képességű játékosok között, éppen ezért ki lehet fogni jó oddszokat.

Jó, hogy van ilyen topik.

Sok zöldet!






2011.03.03.
Westpoint Arena, Exeter
Start: 20:10

Terry Jenkins   v   Simon Whitlock   

Adrian Lewis   v   Mark Webster
   
Gary Anderson   v   James Wade   

Raymond Barneveld   v   Phil Taylor


#43 március 03, 2011, 16:13:30, buckoBill
Akkor a mai esélylatolgatás:

Terry Jenkins   v   Simon Whitlock  
Mint már írtam én Jenkins-t tartom ebben a mezőnyben a leggyengébbnek, igaz az első fordulót behúzta, de azóta... hozza a tőle elvárt szintet. Whitlock most kezd magára találni és az ilyen mérkőzéseket be kell húznia. A kérdés a Varázsló hozza-e a formáját. Remélem igen. Jenkins-t esetleg HC+2,5 el meg lehetne tenni, de ez az opció csak élőben fog előkerülni.

Adrian Lewis   v   Mark Webster
Lewis kikapott az előző fordulóban Barney-tól, itt az esélye, hogy friss világbajnokként megmutassa ki az ász. (Igaz én nem nagyon csipázom a palit.) Amit én még bepróbálnék az a 6,5 over 180 ezt 1,80-ért adja a bet365.
 
Gary Anderson   v   James Wade  
Nagy kérdés Anderson a 100%-os Wade, aki az első megmérettetésen xarul játszott, majd parádézott utána ismét xar volt, most melyik formáját fogja hozni. Igaz ha remekel a srác akkor is nehéz dolga lesz Anderson ellen. Ha a xar formáját hozza akkor akát live-ban lehet tolni Anderson -3,5 is esetleg.

Raymond Barneveld   v   Phil Taylor
A PLD története során többször találkoztak már egymással és Barney-nak még nem sikerült megvernie The Power-t, igaz egy alkalommal összehoztak egy döntetlent. Szerintem Taylor győzelme nem kérdés, csak mennyire lesz szoros. A lehetőségeket figyelembe véve megtetszett egy Legmagasabb kiszállás Barney 2,25-ért, ugyanis Barneveld-nek elég jól mentek a kiszállók és ha szeretne egy vérre menő csatát vívni a Mesterrel, akkor szüksége is lesz egy-két bravúros befejezésre.

Idézetet írta: buckoBill Dátum március 03, 2011, 16:11:20
Akkor a mai esélylatolgatás:

Terry Jenkins   v  Simon Whitlock 
Mint már írtam én Jenkins-t tartom ebben a mezőnyben a leggyengébbnek, igaz az első fordulót behúzta, de azóta... hozza a tőle elvárt szintet. Whitlock most kezd magára találni és az ilyen mérkőzéseket be kell húznia. A kérdés a Varázsló hozza-e a formáját. Remélem igen. Jenkins-t esetleg HC+2,5 el meg lehetne tenni, de ez az opció csak élőben fog előkerülni.

:great:

*A HC nem jött de élőbe lehetett látni, hogy a Varázsló nagyon felpörgött 8)