Söprű Póker 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia söprű. Rendszeresen követem a naplód. Midössze egy kérdésem lenne. A YPC-n keresztül kaptad a bankrollt a Coralra?

Köszi a válaszod ki is próbálom a Gala pókertermét. :ok:

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 06, 2013, 13:01:42
Szia söprű. Rendszeresen követem a naplód. Midössze egy kérdésem lenne. A YPC-n keresztül kaptad a bankrollt a Coralra?

Igen.

#18 január 07, 2013, 08:16:48, söprű
Coral Poker
R/A MTT verseny
Nevezési díj: $1.10 + $2.00
Helyezés: 32/68
Nyeremény: -



19-en vágtunk neki a hételeji mókának, van egy óra késői nevezés, remélem leszük vagy hatvanan azért a végén.
Élő frissítések itt, hajrá Söprű!!!

*Négy hand után 1100 zseton. 99 mp1-ből korai 2bb emelést megadok, királymagas flopon checkraise-re dobok, kövi: KQ ugyanaz a csóka megint emel elölről, megyek vele, alacsony flopra a harmadik benmaradó játékos potot hív, dobok (az eredeti emelő AQ-val allin megy, tehát az emelése preflop helyénvaló volt, megveregetem a vállam, hogy eldobtam a kilenceseket az előbb). Következő kéz JJ, limper után emelek, limperrel ketten maradunk. Flopon AKx, turn Q, river idifferens, végig csekk-csekk, A7-et mutat.

** Vissza 1350-ig. QT kiegészítek kisvakból, négyen játszunk, Q-magas flopra a szokásos potnyi hívás elölről, csávó (aki már feltriplázott valahogy) megad, másik kettő dob. Turn: Q, én csekkelek, ő 120-at hív, megadom. River indifferens, tőlem újabb csekk, tőle is csekk. Bosszankodom az elmaradt value bet miatt, de biztos voltam benne, hogy stackből megpróbál majd kitolni.

*** Újra kezdőstack, limpelt potban AT-vel flop után pozícióban. Flop: KQx. Minbet elölről, mindenki megad. Turn A-ra körcsekk, kicsi riverre ráhívok fél potot, egy megadás. Megint elmaradt egy value bet a turnön. Figyelj jobban!!!  :bash:

**** Balra tőlem a csávó már tízezer zsetonon ül, minden potyog neki. Most bezzeg nincs ültetés. Szünet.

***** Mehet tovább, megettem a reggeli szendvicsemet, kurvajó kenyeret sütöttem az este.

****** Újra kezdőstack, de ez most egy dollárba került. AK < A8 preflop allin, A8-nak flösse lett.

******* Fönn vagyok 5130-on, flösshúzóra toltam flopon, lejött, top párral kitartottam sorhúzó ellen, az élet szép.

******** 7700 zseton, limpelt pot KQs, hárman benn, egy hozzám hasonló stack, egy 1000 körüli meg én. Flopra flöss, nagystack check, kicsi all-in, én csak megadok, hátha jön a másik is, de ő all-in megy, én vele. Nagystacknél szín ász - már em javult, kis stack egy pár - ami csodálatos módon full house-zá nőtt a végére, így ő feltriplázott, én pedig egy méretes mellékkasszával gyarapodtam.

********* 60/120: toltam egy add-ont, 9500 zsetonnal megyek az éles fázisba: 68 indulóból negyvennyolcan vagyunk, átlagstack: 5900, final table fizet. Na gyerünk, nyejük meg!!!

#19 január 07, 2013, 08:16:11, söprű
* add-on eltapsolva 22 < 77 nagyvak adta cutoff emelésem, majd Q magas flopon betoltuk. Hiba.

** 6700 egy rosszul időzített rablási kisérlet után. Stílust váltok, nincs már hitelem ennél az asztalnál.

*** jól jön  a szünet, egy kis ufc-vel hangolok a folytatásra.

**** Újraidítottam a klienst, kizárt, hogy még mindig negvenhatan legyünk.... Negyvenegy az. Nektek is baszakszik így az ipoker, vagy csak az én gépemmel van valami összeütközése?

***** Itt avége, 32-ik hely: 99 v AK. 13000 zsetonért. Az élet csúnya.

Bank: $14.55

Coral Poker
Dirty Dozen Jackpot SNG (6 max)
Beülő: $2.40
Helyezés: 10/12
Nyeremény: -



Egy prémium limper csapdázott SB v BB én meg szépen bekajáltam egy látszólag kedvező flopon. Bosszantó, amatőr hiba.

Egyetlen mentségem, hogy a vakok kezdtek élesbe fordulni, hamarosan lépni kellett volna.

Bank: $12.15



Coral Poker
Maui Jackpot SNG
Beülő: $6.00
Helyezés: 2/10
Nyeremény: $15.00



Végre valami, hiányérzet azért van, mert headsup 2:1 stackarányom volt, domináltam az all-int (A5 v K5), de megnyerni sajnos nem sikerült.

Bank: $21.15

Coral Poker
NL4 cash játék (6 max két asztalon)
Veszteség: $1.45



Tudom, hogy egyszer nyereséges lesz a cashgame is, érzem, de még mindig nem most. Öt dollárba került egy QQ < KK preflop allin parti. Normál esetben nem teszek fel enyi pénzt dámákra, de a srác range-ében sok olyan lap is volt, ami ellen nagyon jó - lehetett volna - a két dáma. Kb AT+ és hetestől fölfelé minden pár. Így jártam, volt a szessönben pár nagyon szép parti is, így végül is nem lett tragikus a végeredmény, de jó lenne már elindulni felfelé.

Még tíz pont és kapok öt dollárt.

Bank: $19.70

#23 január 07, 2013, 16:05:06, söprű
Coral Poker
NL4 cash játék (6 max két-három asztalon)
Nyereség: $3.43


Na lehet ezt így is!  ;) Ez az egy óra 2c profitba billentette az eddigi cg bénázást.

És kihajtottam az öt dollárt is, a következő 175 pontra van...

Most, hogy többet játszottam a korábban említett srác ellen, már látom mekkora fasz voltam, hogy lejátszottam a dámákat, teljesen félrelőttem a játékost és bizony ez sokba került.

Bank: $28.13

PKR
$100 Premium Freeroll MTT
Nevezési díj: 100 pont
Helyezés: 38/332
Nyeremény: 30c tikett



Nem egy nagy cucc, de az önbizalmamnak jót tett, hogy pénzbe értem bármilyen MTT-ről legyen is szó. Nincs hiányérzetem, ebben ennyi volt és nem több, és játék közben kicsit éreztem abból a tűzből, ami tavaly októberben több tornát is nyert nekem. Azt hiszem, kezdek élni.

Bank: 15c

#25 január 08, 2013, 13:39:39, söprű
Coral Poker
NL4 cash játék (6 max négy asztalon)
Veszteség: 27c


Annyiszor megfogadtam, hogyha egy asztalál bukok egy dollár körüli potot, vagy még nagyobbat, azt bezárom, de olyan ritkán sikerül.

Hogy ráharapjunk a gumicsontra ismét: tutira úgy írják meg a programot, hogy minden asztalnál egy szék szív.  ;D
És ha te ülsz ott, jaj neked!!!

Persze, lehet inkább, hogy
- kiismertek az ellenfelek
- rosszabbul játszol egy vesztett pot után

Teljesen mindegy, az asztalváltás mindenképpen előnyödre válik!

Sikerült szerencsére az egy asztalnál 3 handben bebukott 3 dollárt visszahozni másik asztalokon, így a végeredmény nem tragikus.

Bank: $27.86

PKR
Normal SNG
Beülő: 30c tikett
Helyezés: 3/10
Nyeremény: 50c



Igazi pénz lett a tikettből, végülis ez is valami. Két kurvagyenge okostojás most heads-upot játszik, dehát ilyen a póker.

Bank: 65c