Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum május 03, 2012, 15:36:49
Az MTK-Debrecenen is 4-es volt a hazaiak szorzója, mikor máshol már csak 2.8 az emberelőny miatt...
Korábban svéd bajnokinál láttam ilyet.
Pont ez miatt ezentúl olyan oldalakon követem majd az eseményeket, ahol írja a pirosakat is a főoldalon. (pl. flashscore a livescore helyett)

Nagyon ritkán fogadok élőben 1X2-re, mert túl  nagy a bukás veszély.
Én leggyakrabban csak a gólokra fogadok. (hány gólt rúg X csapat, hány gól esik a mérkőzésen)
Előfordult már olyan is, hogy az egyik oldalon megtettem, hogy szerezz gólt X csapat, és mire megtettem volna, hogy nem addigra betalált. Ilyenkor jó ha 20 másodpercig tart megtenni egy élő fogadást.

#796 május 07, 2012, 08:32:52, mgabesz07
Valaki vágja esetleg, hogy holnap mekkora mobil biztosítás lesz az SB-n? Mert ebből a gagyi minimál új bónusznaptárukból nekem semmi sem derül ki. Á, nem szóltam, itt http://hu.sportingbet.com/bonusz-naptar elérhető a régi nézet és 1500 HUF lesz.

Amugy eléggé vissza vettek az előző hónaphoz képest. Nagyon gyér bonuszok vannak ebben a hónapban, nem is nagyon éri meg foglalkozni sem velük...

Idézetet írta: Norbert82 Dátum május 03, 2012, 17:13:44
Nagyon ritkán fogadok élőben 1X2-re, mert túl  nagy a bukás veszély.
Én leggyakrabban csak a gólokra fogadok. (hány gólt rúg X csapat, hány gól esik a mérkőzésen)
Előfordult már olyan is, hogy az egyik oldalon megtettem, hogy szerezz gólt X csapat, és mire megtettem volna, hogy nem addigra betalált. Ilyenkor jó ha 20 másodpercig tart megtenni egy élő fogadást.

Igen, rizikós élőben megpróbálni az arbitrázst - én is szünetben szeretem csinálni - de ahogy írod, ha a gólok számára fogadsz, akkor is érhet kellemetlen meglepetés, nem csak az 1x2 fogadásoknál.
Mondjuk nagyobb pénzzel csak akkor csinálok ilyet, ha látom a meccsképet is, minimális késéssel.
Olyankor ha áll a játék ápolás, csere vagy akár egy kirúgás miatt, akkor általában van idő kockázat nélkül megtenni a két tétet.
Hát igen, gólok számánál egyszerűbb, mert először az "overt" kell elindítani, és ha gól esik, mielőtt lefedeznénk, akkor csak jobb helyzetbe kerülünk vagy azonnal nyertünk is.
Persze itt meg az a kockázat, hogy az "alatt" szorzója ahogy telik az idő folyamatosan csökken.

Idézetet írta: Seven Dátum május 07, 2012, 11:53:43

Amugy eléggé vissza vettek az előző hónaphoz képest. Nagyon gyér bonuszok vannak ebben a hónapban, nem is nagyon éri meg foglalkozni sem velük...

Amit lehet, el kell hozni tőlük.
Azért az áprilisuk nagyon bőkezű volt, ilyen akciókat sehol nem tapasztaltam még.
Na meg örüljünk, hogy nekünk még egyáltalán kifizetik a bónuszokat!

Próbálta esetleg valaki számítógépről megtenni a mobilfogadást?
Mármint májusban.
Csak hogy tényleg elmaradt-e a bónuszfizetés. (én mobilon játszottam le végül és megkaptam az 1500-at)

Nem nyitja meg a telefonom a sportingbet oldalát...
Mondjuk még csak 40 perce próbálkozom.

Másnak sikerült?

Nekem ha wifiről csatlakozik a mobil megnyitja.

Sziasztok!

Van itt olyan aki skrillről fizet be és ki a sportingbetnél? Mi a tapasztalat, gyors, jól megy a dolog?
Szerintetek miért előnyösebb a skrilles fizetés, ha egyáltalán az?  ;)

Előre is köszi a válaszokat!  :cya:
Sziasztok!

Idézetet írta: starke Dátum május 16, 2012, 15:25:11
Sziasztok!

Van itt olyan aki skrillről fizet be és ki a sportingbetnél? Mi a tapasztalat, gyors, jól megy a dolog?
Szerintetek miért előnyösebb a skrilles fizetés, ha egyáltalán az?  ;)

Előre is köszi a válaszokat!  :cya:
Sziasztok!

Én használom, s gyors.

Idézetet írta: Milan Dátum május 17, 2012, 10:01:24
Én használom, s gyors.

Köszi a választ!  :great: De szerinted ezekhez a fogadóirodákhoz a skrilles be/ki fizetés a legjobb? Te pl ezt használod, vagy bankkártya, utalás esetleg?

Idézetet írta: starke Dátum május 17, 2012, 10:27:33
Köszi a választ!  :great: De szerinted ezekhez a fogadóirodákhoz a skrilles be/ki fizetés a legjobb? Te pl ezt használod, vagy bankkártya, utalás esetleg?

A skrill (vagy egyéb netes pénztárcák pl. Neteller) akkor előnyös, ha

1. gyorsabban akarsz hozzáférni a pénzedhez.
Skrill-re néhány iroda 1-2 órán belül, mások 1-2 napon belül utalnak ki pénzt
(ha van hozzá kártyád, egyből költheted is a kapott pénzt! Persze ennek, illetve a pénz továbbutalásának hazai bankszámlára vannak költségei.)

2. Előnyös megoldás, ha különböző irodák között mozgatod a pénzed. A kifizetés gyorsaságát írtam, a befizetés azonnali.
Ráadásul ezeket a tranzakciókat általában költségek nélkül megúszod. (kivétel, ha eltérő a számlák devizaneme vagy éppen az adott iroda bünteti a skrillről történő befizetést, mint pl. az interwetten 2% költséggel)

3. Ha nem akarod a bankkártyád adatait megosztani a szolgáltatókkal (pl. fogadóirodákkal), akkor is ajánlható a skrill. Alapból erre is találták ki.

4. Ha nem kívánod a pénzforgalmadat Magyarországon mutogatni...

5. Ha nem szeretnéd, hogy a játékra, fogadásra szánt pénzed "keveredjen" a többivel.  :)
Nálam a skrillen és az irodáknál lévő pénz van a fogadásokra szánva, nem a hazai bankszámlám egyenlege...
Na meg mivel minden este/éjszaka könyvelem az aktuális egyenlegeimet, jobban is követhető, mennyire vagyok/voltam eredményes.


Ha fogadással, ki- és befizetéssel rendszeresen akarsz foglalkozni, akkor szerintem szükséges is és nem csak ajánlható.
Egyetlen dologra kell odafigyelni, hogy néhány iroda nem ad bónuszt, ha skrillről érkezik a befizetés. (pl. tipico)

Ugyanakkor ezen az oldalon is találhatsz olyan linket, hogy ha arról regisztrálsz, és utána valamelyik irodához (vagy bárhova?!) a skrill számládról fizetsz be, akkor kapsz 20%, max. 10 euró visszatérítést a számládra.

Ezt 50 euró, azaz kb. 15000 ft befizetésénél tudod maximálisan kihasználni.
A Sportingebtnél is ennyivel érdemes kezdeni, de ha már játszottál náluk, akkor újratöltésnél is kapsz bónuszt a skrilledre.


A többit inkább a moneybookers témában tárgyaljuk ki...   ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 17, 2012, 12:28:58
A skrill (vagy egyéb netes pénztárcák pl. Neteller) akkor előnyös, ha

1. gyorsabban akarsz hozzáférni a pénzedhez.
Skrill-re néhány iroda 1-2 órán belül, mások 1-2 napon belül utalnak ki pénzt
(ha van hozzá kártyád, egyből költheted is a kapott pénzt! Persze ennek, illetve a pénz továbbutalásának hazai bankszámlára vannak költségei.)

2. Előnyös megoldás, ha különböző irodák között mozgatod a pénzed. A kifizetés gyorsaságát írtam, a befizetés azonnali.
Ráadásul ezeket a tranzakciókat általában költségek nélkül megúszod. (kivétel, ha eltérő a számlák devizaneme vagy éppen az adott iroda bünteti a skrillről történő befizetést, mint pl. az interwetten 2% költséggel)

3. Ha nem akarod a bankkártyád adatait megosztani a szolgáltatókkal (pl. fogadóirodákkal), akkor is ajánlható a skrill. Alapból erre is találták ki.

4. Ha nem kívánod a pénzforgalmadat Magyarországon mutogatni...

5. Ha nem szeretnéd, hogy a játékra, fogadásra szánt pénzed "keveredjen" a többivel.  :)
Nálam a skrillen és az irodáknál lévő pénz van a fogadásokra szánva, nem a hazai bankszámlám egyenlege...
Na meg mivel minden este/éjszaka könyvelem az aktuális egyenlegeimet, jobban is követhető, mennyire vagyok/voltam eredményes.


Ha fogadással, ki- és befizetéssel rendszeresen akarsz foglalkozni, akkor szerintem szükséges is és nem csak ajánlható.
Egyetlen dologra kell odafigyelni, hogy néhány iroda nem ad bónuszt, ha skrillről érkezik a befizetés. (pl. tipico)

Ugyanakkor ezen az oldalon is találhatsz olyan linket, hogy ha arról regisztrálsz, és utána valamelyik irodához (vagy bárhova?!) a skrill számládról fizetsz be, akkor kapsz 20%, max. 10 euró visszatérítést a számládra.

Ezt 50 euró, azaz kb. 15000 ft befizetésénél tudod maximálisan kihasználni.
A Sportingebtnél is ennyivel érdemes kezdeni, de ha már játszottál náluk, akkor újratöltésnél is kapsz bónuszt a skrilledre.


A többit inkább a moneybookers témában tárgyaljuk ki...   ;)


Köszi szépen, a pontos korrekt tájékoztatást, ha lesz még kérdésem akkor ott felteszem!  ;)

Kis pontositás: a jelenlegi új ügyfélbónusz a Sportingbeten (15.000 ft ingyen fogadás) nem érvényes sajnos Skrilles befizetésre.

Az új ügyfél bónusz már sajna nem érint, de köszi!  :great: :cya:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 17, 2012, 14:34:11
Kis pontositás: a jelenlegi új ügyfélbónusz a Sportingbeten (15.000 ft ingyen fogadás) nem érvényes sajnos Skrilles befizetésre.

Huh, köszi a pontosítást!
Náluk régen voltam kezdő...

Az előbb kaptam egy sms-t a +/3444656-os számról ezzel a szöveggel:

Személyre szóló fogadások http://www.rtlytics.ca Nézze meg! Kizárólag a Sportingbet magyar játékosai számára!

Megnéztem, csak felhasználónevet kér, de az enyém nekik ismeretlen és nem enged belépni.   :)

Vagy ez csak valami trükkös mobilszám és IP-cím ellenőrzés? hehe