Unibet Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Vegyél részt a Los Cuatros Esqueletos nyolc millió forintos kaszinóversenyen

Pörgess az Unibetnél a Los Cuatros Esqueletos nyerőgépen vagy a többi jogosult játékon és a szerencsés pörgetés kaszinóverseny 1,2 millió forintos fődíját is bezsebelheted. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Idézetet írta: Powell Dátum június 20, 2023, 23:21:01Rokonomnak ugyanez ès csak megy a hárítás elèg undorító. A felelős osztály szarik az egèszre,mert ugye mindig arra hivatkoznak.Az evolutionnak mit irtál mármint mire hivatkoztál ami alapján tudtál náluk reklamálni ès hova irtál.Előre is köszi @MessiÁs

Bármi fejlemény a rokonodnál? 23napnál járok. Semmit nem tudnak mondani, csak hogy várjak.
@Powell

Szia @MessiÁs

Bocs,hogy nem ìrtam,de sajnos semmi változás pedig ugye a hètvègèn már ismèt megjavult a rendszer mert az evoultionos bónuszt kínáltak.Ennek okán rá is kèrdeztünk hogy akkor a nyeremènyeket mièrt nem rendezik,de a szokásos lerázás hogy várják a választ.Felháborìtó hogy ennyire leszarják

Idézetet írta: Powell Dátum június 26, 2023, 21:45:24Szia @MessiÁs

Bocs,hogy nem ìrtam,de sajnos semmi változás pedig ugye a hètvègèn már ismèt megjavult a rendszer mert az evoultionos bónuszt kínáltak.Ennek okán rá is kèrdeztünk hogy akkor a nyeremènyeket mièrt nem rendezik,de a szokásos lerázás hogy várják a választ.Felháborìtó hogy ennyire leszarják

Detto

Ráadásul megint kezdik a félreinformálást vagy az Evo support is idióta. Azt írták 30perc hogy a kaszinómnak már elküldték a dolgot, náluk kérdezzek rá. Megtettem, ugyanaz a válasz mint neked.
Katasztrófa. Több mint 20nap.

Amúgy ma megcsináltam a roulettest és az működik. Erről biztosított a chat, mert nem kaptak panaszt. Bátor voltam és tényleg működik.

Válogass a hét jogosult nyerőgép közül, pörgess és vegyél részt az új kaszinóversenyen.

WOWPOT (Kezdődik: 2023.06.30., 13:00)
Nyereményalap: 8.000.000 forint


Szerencsés pörgetés verseny - Az eredmény kiszámítása: egyetlen pörgetéssel szerzett legnagyobb súlyozott nyeremény (nyeremény/tét arány), 100-zal szorozva.

Helyezés - Nyeremény
1. - 1 200 000,00 Ft
2. - 800 000,00 Ft
3. - 5. - 400 000,00 Ft
6. - 7. - 200 000,00 Ft
8. - 10. - 100 000,00 Ft
11. - 25. - 60 000,00 Ft
26. - 50. - 40 000,00 Ft
51. - 100. - 20 000,00 Ft
101. - 200. - 10 000,00 Ft
201. - 250. - 4 000,00 Ft

  • Minimális tét: 120,00 Ft
  • Minimális fordulók: 1
  • Minimális egymást követő fordulók: 1

A jogosult játékokat az Unibet ajánlatának oldalán tekintheted meg.
18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Ma is rákérdeztünk és a felelős osztály "nagyon" :bash:  dolgozik a probléma megoldásán ahogy az elmúlt 25 napban is!!

En is irtam nekik delelott. Elotte az Evo chaten megint azt mondtak hogy hat ok mar tovabbitottak es hogy kerdezzem a kaszinom.

Ugyanezt a valaszt kaptam. Szegeny Lilla nem gyozott szabadkozni meg igergetni. Sajnalom oket, rajtuk csapodik le az Evo es a felelos osztaly balfaszsaga.


Nagyon remelem valami komoly kompenzaciot adnak majd. Az biztos hogy ha megkapom a penzemet, halalra fogom oket szivatni hogy tessek szepen tejelni, legalabb egy freebetet adjanak mert ez katasztrofa volt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 29, 2023, 12:27:41En is irtam nekik delelott. Elotte az Evo chaten megint azt mondtak hogy hat ok mar tovabbitottak es hogy kerdezzem a kaszinom.

Ugyanezt a valaszt kaptam. Szegeny Lilla nem gyozott szabadkozni meg igergetni. Sajnalom oket, rajtuk csapodik le az Evo es a felelos osztaly balfaszsaga.


Nagyon remelem valami komoly kompenzaciot adnak majd. Az biztos hogy ha megkapom a penzemet, halalra fogom oket szivatni hogy tessek szepen tejelni, legalabb egy freebetet adjanak mert ez katasztrofa volt.
Nekem volt hasonló gondom még kb egy éve szintén evos rulett bónusszal,ott is az egymàsramutogatàs ment ezerrel,pàr ezer forintról volt szó,ha jól emlékszem majdnem 2 hónapot szívtam vele,semmi kompenzàciót nem adtak,az Unibetnek ez nem szokàsa...Mikor a vàlogatott vagy fradi meccsnél màr nem tudom hogy melyiknél dőlt be a rendszerük,és nem tudtam kihasznàlni a promót akkor a chates magàtól kompenzàciót ígért....Itt most nyugodtan szétoszthatom a kompenzàciót amit kaptam minden fórumtàrs között.Màr 2 hónapja nem fogadok,nem kaszinózok,nem mondom hogy konkrétan ezek miatt a dolgok miatt,de benne vannak ezek is,nyugodtabban is alszok....

Szep kilatasok.. ;D

Idézetet írta: szalist Dátum június 29, 2023, 17:41:47Màr 2 hónapja nem fogadok,nem kaszinózok,nem mondom hogy konkrétan ezek miatt a dolgok miatt,de benne vannak ezek is,nyugodtabban is alszok....

Jó döntés.  :beerchug:

Idézetet írta: Kaszinó Ajánlatok Dátum március 10, 2023, 12:15:16A népszerű ajánlat ezúttal március 10. és 17. között érvényes.

Tedd próbára magad a négy millió forintos heti szerencsés pörgetés kaszinóversenyen

Játssz az Unibet versenyében szereplő nyerőgépekkel és vidd el a nyereményalap rád eső részét. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

A kaszinóversenyen 2023. június 30. 12:01 és 2023. július 6. 23:59 (CEST) között ismét részt vehetsz.

Idézetet írta: Kaszinó Ajánlatok Dátum február 17, 2023, 15:24:30Vidd el a részed 8 millió forintból a Wowpot Jackpot kaszinóversenyen

Iratkozz fel az Unibetnél a Wowpot Jackpot kaszinóversenyre és játssz a versenyben szereplő nyerőgépekkel, hogy részesülj a nyolc millió forintos nyereményalapból. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

A kaszinóverseny 2023. június 30. 12:00 és július 6. 23:59 (CEST) között ismét érvényes.

Ma ismét rákérdeztünk hiszen pont egy hónapja(30 napja) várunk a pénzre. Azt mondták,hogy az evolution vizsgálata még mindig zajlik és hogy ők minden nap baszogatják mármint az uni. Leaglábbis ezt mondta az ügyfélszolgálatos.
@MessiÁs

Idézetet írta: Powell Dátum július 03, 2023, 19:37:23Ma ismét rákérdeztünk hiszen pont egy hónapja(30 napja) várunk a pénzre. Azt mondták,hogy az evolution vizsgálata még mindig zajlik és hogy ők minden nap baszogatják mármint az uni. Leaglábbis ezt mondta az ügyfélszolgálatos.
@MessiÁs

Igen tegnap ugyanezt mondtak. De elott az evo support megint azt irta hogy a ref idm mar closed es hogy ok megoldottak. Erdeklodjek a kaszinomnal. A chates kert hogy kuldjek screenshotot arrol hogy qzt irta hogy ok vegeztek a vizsgalattal, de errol nem csinaltam es nem volt kedvem ujra irni nekik. Ugy valtunk el hogy hozzacsapja megjegyzeskent az ugyemhez hogy az Evo szerint lezartak a dolgot es hogy kerdezzenek ra..

#869 július 05, 2023, 17:04:48, MessiÁs
Ja amugy nekem  pont tegnap tunt el a token fuggobol. Lathato maradt amig le nem jart,ahol amugy ra kell nyomni az ujra.

Biztam benne ha lejar hatha automatikusan megoldodik..xd

En naiv.