fjazej naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 08, 2020, 15:01:42
Bayern - Chelsea

tipp:Hazai

Nagyon megy fel a Bayern oddsa, de csak azért szerintem,mert nagy előnyről várhatják a visszavágót.Jobb csapat sokkal a Bayern, és szerintem egy csekély győzelmet ma is aratnak.

4-1  :ok:

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 08, 2020, 15:03:38
Barcelona - Napoli

tipp:2.5 gól felett

1-1-ről folytatják a párharcot a felek.Két jó támadósorral rendelkező csapatról beszélünk, tehát a visszavágón gólokat várok.

3-1  :ok:

Guangzhou - Jiangsu

tipp:2.5 gól felett

Gól gazdag mérkőzésre van kilátás Kínában.A vendégek egymaguk összehozhatják ezt a 3 gólt, de szerintem a Guangzhou is betalál legalább egyszer.

Aalesund - Viking

tipp:2.5 gól felett

Ezen a találkozón lennie kell 3 gólnak.A hazaiak védelme nagyon gyenge, nem véletlenül az utolsók a tabellán, a támadójátékuk viszont nem rossz.A Viking védelme sem az igazi, így lesz lehetősége bőven mindkét csapatnak, és a 3 gól le fog esni.

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 09, 2020, 13:53:25
Guangzhou - Jiangsu

tipp:2.5 gól felett

Gól gazdag mérkőzésre van kilátás Kínában.A vendégek egymaguk összehozhatják ezt a 3 gólt, de szerintem a Guangzhou is betalál legalább egyszer.

0-2  :noway:

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 09, 2020, 13:55:53
Aalesund - Viking

tipp:2.5 gól felett

Ezen a találkozón lennie kell 3 gólnak.A hazaiak védelme nagyon gyenge, nem véletlenül az utolsók a tabellán, a támadójátékuk viszont nem rossz.A Viking védelme sem az igazi, így lesz lehetősége bőven mindkét csapatnak, és a 3 gól le fog esni.

2-2  :ok:

Thun - Vaduz

tipp:2.5 gól felett

Két gólos hátrányból várja a visszavágót a Thun, úgyhogy menni kell előre, de a Vaduz sem védekezni fog jönni, így meg kell legyen a 3 gól.

Manchester United - Köbenhavn

tipp:Manchester United nyer

Nem kérdés, hogy melyik a jobb csapat, és az MU a szünet után igen csak jó formában tért vissza, nem okozhat ma gondot Nekik a dánok legyőzése.

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 10, 2020, 09:03:38
Thun - Vaduz

tipp:2.5 gól felett

Két gólos hátrányból várja a visszavágót a Thun, úgyhogy menni kell előre, de a Vaduz sem védekezni fog jönni, így meg kell legyen a 3 gól.

4-3  :ok:

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 10, 2020, 09:05:06
Manchester United - Köbenhavn

tipp:Manchester United nyer

Nem kérdés, hogy melyik a jobb csapat, és az MU a szünet után igen csak jó formában tért vissza, nem okozhat ma gondot Nekik a dánok legyőzése.

0-0  ;D ;D ;D ;D

Slovan Bratislava - Michalovce

tipp:Slovan 2.5 gól felett

Itt a hazai győzelem abszolút nem lehet kérdéses, óriási a különbség a két csapat között, és szerintem egy kiütés várható ma Pozsony-ban.

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 11, 2020, 12:39:15
Slovan Bratislava - Michalovce

tipp:Slovan 2.5 gól felett

Itt a hazai győzelem abszolút nem lehet kérdéses, óriási a különbség a két csapat között, és szerintem egy kiütés várható ma Pozsony-ban.

5-0  :ok:

Atalanta - PSG

tipp:2.5 gól felett

Két nagyon komoly támadóegységgel bíró csapat találkozik ma a BL-ben, ahol jönnie kell a góloknak.Igaz, hogy Mbappé hiánya nem erősíti a tippet, de 3 gól szerintem mindenképpen születni fog.

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 12, 2020, 09:44:14
Atalanta - PSG

tipp:2.5 gól felett

Két nagyon komoly támadóegységgel bíró csapat találkozik ma a BL-ben, ahol jönnie kell a góloknak.Igaz, hogy Mbappé hiánya nem erősíti a tippet, de 3 gól szerintem mindenképpen születni fog.

1-2  :ok:

Lipcse - Atleti

tipp:1.5 gól felett

Jó esélyt látok ezen a meccsen a két gólra, de többre is,hiába nagyon jó az Atleti védelme, azért a Lipcse szerintem befog köszönni legalább egyszer, amire a madridiaknak is válaszolni kell, ha tovább akarnak jutni.