fjazej naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 13, 2020, 11:50:42
Lipcse - Atleti

tipp:1.5 gól felett

Jó esélyt látok ezen a meccsen a két gólra, de többre is,hiába nagyon jó az Atleti védelme, azért a Lipcse szerintem befog köszönni legalább egyszer, amire a madridiaknak is válaszolni kell, ha tovább akarnak jutni.

2-1  :ok:

Barca - Bayern

tipp:2.5 gól felett

A Bayern jelenleg sokkal jobb csapatnak tűnik, mint a katalánok, de Én nem írnám le a Barca-t! Bízok abban, hogy játszanak egy nagyon jó meccset a felek, és jönni fognak a gólok.

Salzburg - Ceske barátságos meccs

tipp:3.5 gól felett

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 14, 2020, 11:29:32
Barca - Bayern

tipp:2.5 gól felett

A Bayern jelenleg sokkal jobb csapatnak tűnik, mint a katalánok, de Én nem írnám le a Barca-t! Bízok abban, hogy játszanak egy nagyon jó meccset a felek, és jönni fognak a gólok.

2-8  :ok:  ;D ;D ;D


Wilson - O'Sullivan

Tipp:Ronnie nyer

City - Lyon

Tipp:2.5 gol gelett

Nem gondolnam, hogy a Juventus kiejtese utan ellenfele tudna lenni a Lyon a Citynek,de amiben meg jobban bizok, az az, hogy itt bizony sok golt fogunk latni.

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 15, 2020, 19:47:36
City - Lyon

Tipp:2.5 gol gelett

Nem gondolnam, hogy a Juventus kiejtese utan ellenfele tudna lenni a Lyon a Citynek,de amiben meg jobban bizok, az az, hogy itt bizony sok golt fogunk latni.

1-3  :ok:


Inter - Doneck

tipp:2.5 gól felett

Sok gólra számítok ezen az összecsapáson, mindkét oldalon remek támadójáték van, de az Inter azért erősebb csapat, és valahogyan megoldja majd a továbbjutást szerintem.

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 17, 2020, 15:11:40
Inter - Doneck

tipp:2.5 gól felett

Sok gólra számítok ezen az összecsapáson, mindkét oldalon remek támadójáték van, de az Inter azért erősebb csapat, és valahogyan megoldja majd a továbbjutást szerintem.

5-0  :ok:

Celtic - Reykjavik

tipp:Celtic -2.5 gól hendikeppről

Óriási különbség van a két csapat között, ami ma meg is fog mutatkozni az eredményen. Nem fogja félvárról venni a skót csapat ezt a meccset, és ennek kiütés lesz a vége.

Leipzig - PSG

tipp:2.5 gól felett

Nagyon jónak találom ezt a szorzót erre az opcióra.Újra ott lehet a csapatban Mbappé, ami sokat számíthat. Neymar is nagyon akart az Atalanta ellen, de semmi nem jött össze Neki, ma minden más lehet, de Gulácsiékat sem szabad leírni.Sok gólt várok a találkozón.

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 18, 2020, 19:16:47
Celtic - Reykjavik

tipp:Celtic -2.5 gól hendikeppről

Óriási különbség van a két csapat között, ami ma meg is fog mutatkozni az eredményen. Nem fogja félvárról venni a skót csapat ezt a meccset, és ennek kiütés lesz a vége.

6-0  :ok:

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 18, 2020, 19:18:25
Leipzig - PSG

tipp:2.5 gól felett

Nagyon jónak találom ezt a szorzót erre az opcióra.Újra ott lehet a csapatban Mbappé, ami sokat számíthat. Neymar is nagyon akart az Atalanta ellen, de semmi nem jött össze Neki, ma minden más lehet, de Gulácsiékat sem szabad leírni.Sok gólt várok a találkozón.

0-3  :ok: