frostling

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#180 október 25, 2012, 09:30:38, frostling
Most van 1 kis időm pókerezni, így tegnap este beültem:

DON $1.10  2  2  -

Ma reggel folytattam, háát nem tökéletes, de nem is rossz, utálom a 6os beülősnél a 4th helyet,m. a 3rd már fizet. Főleg így:  me AQ vs 1010 semmi nem jött le, 2 8as és 1 9es és 2 fo. lap 3asés azt hiszem 4es, pfff.  Mind1 az összkép jó.

DON $0.55  4 3 1

Ami még kellemetlen, h. várni kell a játékosokra nagyon sokat de. DON $1.10 nél, ez így nem jó és sajnálom rá az időmet. Du. és főként este már elég jól pörög, de akkor nem nagyon érek rá.



BR  $44.80

Még este egy derby a Vidi meccs előtt, győzelemmel, remélem a Vidi is így lesz!

DON $1.10   1 1 -


BR   $45.70

Teljesen új arculattal kezdte a ma du.t az EVEREST! :)

Felújították a játéktermüket, nekem bejön nagyon és játszottam is elég sokat. kb. 2 vereség becsúszott, de győztem vagy 5x v. 6x!! :D A játék a már megszokott DON részemről, csak új fajta beülőkkel, DON $1.10 6 fős és a legújabb verzió, ez tetszik nagyon, m. kb. 4 verseny 4 győzelem: DON $2.40 6 fős. A lvl ideje nem 10 perc, hanem 7 perc, ez is szimpatikus, m. felgyorsította elég jól az 1ébként vontatott, sokáig elhúzódó játékokat.

A lényeg, és nem utolsó sorban megemlítem még, h. a BR om is szépen alakult ma.


BR   $50.60

#183 november 02, 2012, 08:54:55, frostling
Ismét tilt korszak. >:(  Ma hajnali 3ig játszottam és lerongáltam a BR om $42 re kb. $54 ről! :redchug: és reggel már 7.30 - kor (!!) felkeltem, h. javítsak éjszakai és hajnali öngól szériámon, utólag okos az ember: kár volt. Szerencsére csak 2 játék, 1 DON $1.10 győzelemmel, viszont a fájó pont: egy DON $2.40 és vereség place 4th, az álom helyezés, m. place 3rd = money! :crazy: Igazi tilt helyzet, most kell kiszállnom! :redchug:


BR
   $41

Most már fulltilt van :crazy:

Délután próbáltam javítani az elkeserítő mérlegen, de semmi sem jött össze, AA - al kb. 3xor vertek meg, 1xer straight flush - el, több ezer derby - t játszottam PS - on és főleg Everest en, eddig kb. 2xer volt straight flush öm, ez röhej, izom pech - szériám van. Vérnyomásom kb. 260, az ideg szétba.., h. huge fishek aláznak, én meg csak fizetek és fizetek, amíg van kb. :noway: Kegyetlenül lepadlóztam tegnap éjjel óta! :bash:

Most a legutolsó 3 DON 6 beülős $2.40 eredménye:
4 - 4   

Igazi síralomház, gyászmenet. A BR om pusztítása erőteljes verzióban :crazy:


BR     $31.40          

Szia frostling!

Először is: örülök, hogy újra játszol.

Másodszor: az ipoker más, mint a régi Everest, nincs idő türelmesen megvárni, míg mindenki kiesik, ílymódon a duplázóban jobban érvényesül a variancia.

Át kell rá állnod, az pedig nem megy egyik pillanatról a másikra. Csak egydolláros versenyeket játssz egy ideig, aztán majd ha már stabilan nyerő vagy az új struktúrában, akkor emelj tétet.

Üdv!

régi cimborád, Söprű

#186 november 02, 2012, 15:46:42, frostling
Idézetet írta: söprű Dátum november 02, 2012, 15:09:16
Szia frostling!

Először is: örülök, hogy újra játszol.

Másodszor: az ipoker más, mint a régi Everest, nincs idő türelmesen megvárni, míg mindenki kiesik, ílymódon a duplázóban jobban érvényesül a variancia.

Át kell rá állnod, az pedig nem megy egyik pillanatról a másikra. Csak egydolláros versenyeket játssz egy ideig, aztán majd ha már stabilan nyerő vagy az új struktúrában, akkor emelj tétet.

Üdv!

régi cimborád, Söprű

Szia Söprű!

Köszi a jó tanácsokat és a kedves fogadtatást, igen ez az új verzió már sokkal profibb, teljesen más, mint az előző fapados változat volt, de tetszik nagyon és visszahúzott a póker színpadára ismét! :D

Te, h. állsz mostanában, Te is játszol Everest en? H. tetszik ez az új változat?

Kiru a sloganed! ;)

#187 január 26, 2013, 12:56:27, frostling
KO :bash: :crazy:

FULLTILT!!! :crazy:

Tegnap éjjel és ma hajnalban sikerült összehoznom :bash: Kb $40-$60 között mozgott a BR om, 2012. dec. óta. Untam a sza., kisstílű beülőket, DON $1.20 vagy $2.40, először $5.50 eket toltam, majd rááltam a DON$11 re! Előfordult, h. $22 vagy $33 omra is beültem és működött a dolog, ma hajnalig! A legjobb kitörésem kb. $72 BR!!! Sikerült teljesen, total lenulláznom ma hajnalban! Először DON $33 ra neveztem be, a végjátékban: me AQ vs KQ , pre-f all-in, minden szép volt, jó volt, nah mondom ez is megvan!!! Erre, turn: K, ilyen nincs!!! :bash:  Maradt $12 , nah mondom a fas.om, ne már, ez nekem lófas.t sem ér, betoltam DON$11 re, minden jó , sima ügynek tűnt, végjáték: me 88 vs Q10 ismét turn: 10  Tudom, nem vagyok barom, h. a 88 lósza. lap, de a Q10 is az sztem! :'( 2xer lemákoltak, tudom, h ilyen is van, de baz. +, a vége ZÉRÓ BR  :crazy:

BR   $0.06

#188 január 26, 2013, 13:29:12, frostling
KO :crazy:
BUT: FÉNY az alagútban :), utolsó pár filléremmel beültem egy DON $1.20 ra, szerencsére simán megnyertem, így kicsit javult a lényeg. ;) Igazi pókerharcos vagyok, mint a nagyok (csak fényévekre Tőlük!), $0 - ról szép felépíteni a BR - om! :angel:

BR   $2.06

Ma semmi sem jött össze, van ez így, a gond az viszont, h. elfogytam! :crazy:
Szóval szerintem viszlát póker, úgy tűnik nagyon, h. NEM nekem való a póker.


BR    $0.25

#190 március 03, 2013, 08:39:29, frostling
I am still on the STAGE of Poker! :P
Beültem egy freeroll - ra, utálom ezeket a versenyeket, de mivel nem volt pénzem, ill. kemény:
$0.25,
nos, nem volt más választásom és lássatok csodát, egy kezes nagy derby, undorítóan, nevetséges ez is, h. egyetlen egy játszmában dől el, h. ki nyer v. bukik, full lottó az egész, gáz; szóval beültem és place: 9TH wow!!! és nyertem kb.
$9, ezzel a ZÉRÓ freerollal, de örültem nagyon, h. nyertem a 'lottó'n, m. nem szoktam, mivel játszani sem szoktam. :D
Ebből a 9 dolcsiból pedig most játszogatok, ha időm és főleg kedvem engedi/van.

BR    $13.67

#191 augusztus 11, 2013, 09:19:05, frostling
Réges - rég jártam erre, megváltozott az ÉLETEM, és a póker nem éppen főszereplő, sőt több hónap is kiesett és a legdurvább az egészben, h. 1általán nem is hiányzott. Mondhatni tiszta voltam pár hónapig, LOL. Most hajnalban viszont késztetést éreztem egy kis játékra, hosszú - hosszú idő után! Azonban mielőtt belevágnék a lecsóba, nézzük a lényeget (tehát innen indulok újra, immáron sokadszor):

BR $10.52

Csodát ne várjatok, több hónapnyi kihagyás után, újra tanulom a játékot és a BR - om is sovány. Jún.tól - ha jól tudom - ismét beindult a jó öreg, régi, Shasta, ebből mindjárt 3ra be is ültem. Azaz maradok a jól bevált Sit N Go version - nál, de azt is csak 'freeroll huszár' - ként 1enlőre.
Results:
8th $0
2nd $0.03
1st $0.05

BR $10.60

Ismét kicsit nosztalgiázok, hosszú szünet után most van lehetőségem és kedvem pókerezni, mivel van egy kis szabadidőm és energiám.
Tegnap tértem vissza, mindjárt 4 party - t le is toltam, alap, h. a szokásos S 'n' Go version - ben, Double Up, $1.20 és $2.40, 2 wins, az egyik a $2.40 szerencsére, és 2 losses.
Ma pedig beültem a szokásos S 'n' Go $1.20 - ra, 1 match 1 win és elcsábultam, sajnos, vagy végül is nem annyira, mert egész jól kijöttem belőle. :D Tehát beültem egy Tournaments - re is, hiba, vagy a frsz tudja, mert sajnos sza.ul megy ez a játék, igazán minden póker sza.ul megy, egy kicsit a Sit 'n' Go Double Up - ban vagyok talán jó. Tehát a Tourney jól sikerült, mert pénzbe értem, persze micro verseny volt, így kemény $0.09 - et, ha jól emlékszem, nyertem, és $0.11 volt a beülő, tehát kis bukó, de élveztem a játékot nagyon, mert nem olyan monoton mint a S n Go -k. A lényeg viszont szinte maradt, ahol volt.

BR   $11.38

Réges - régen írtam, az ok 1xerű már nem pókerezem. Persze nem mondom, h. nem fogom újra kezdeni, de már több mint fél éve tiszta vagyok!
A fő ok, h. teljesen megváltozott az életem, a 2. számú indok pedig, h. az Everest sajnos sza., legalábbis nekem. Másik termek pedig nem igazán érdekelnek, nekem az Everest szerelem első látásra, a többi nem igazán jön be. Azonban Everest - en olyan kis pénzzel, ami nekem van nem igazán lehet játszani, max. elbukni azt a keveset is amim van, maradt.
A szünet tehát folytatódik, ki tudja meddig? Fiatal vagyok még, tehát valószínűnek tartom, h. előbb - utóbb visszafog frostling térni a parkettre! ;)