A goo stratégia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdvözlök Mindenkit,
Korábban rendszeres látogatója és többnyire olvasója, olykor hozzászólója vagy éppen SfGuru írója voltam a fórumnak.
Hosszú szünet után visszatértem, és remélem ezúttal sikeresebb leszek.


Mostani fogadásról annyit, hogy néhány napja kezdtem bele megint. 100%-os kezdőbónusszal indultam, és igyekszem növelni a bankot.


Első nap borzasztó szerencsétlenül indult. Úgy éreztem bármit is fogadok meg az el fog menni.
Ma aztán egy rendkívül szerencsés napot zártam. Minden amit megtettem bejött és az előző napok veszteségeit sikerült pluszba visszahozni.


Ez a múlt.


Jelenleg egyetlen fogadásom van nyitva. Az pedig nem más mint a főoldalon is megjelenő írás az Athletic-Celta meccs lapok over 5.5-es tippje.


A jövő a bónusz kiforgatása. A bónusz felhasználásával egy magas 10-szeres forgatást vállaltam a befizetett és a bónusz összegre. Most a cél annak a forgatása. A cél minél több pénz és a bónusz mielőbbi kiforgatása. Jelenleg 1,5-szer forgattam meg, tehát 8,5 még hátravan.


Ennyi elég is rizsának. Jöjjön a lényeg.

"Első nap borzasztó szerencsétlenül indult. Úgy éreztem bármit is fogadok meg az el fog menni.
Ma aztán egy rendkívül szerencsés napot zártam. Minden amit megtettem bejött és az előző napok veszteségeit sikerült pluszba visszahozni.
"

Már ne haragudj, de aki a kezdésnél ezzel jön, annak ez a fogadás meló nem való.

Kezd el fejleszteni az elmédet, hogy tudj fejlődni a sportfogadásban.

Hogy titoo az első aki beleszól egy új naplóba, abban egészen biztos voltam, mondjuk még a monkeybet sem adott volna rá játszható oddszot.  :redchug:

Agoo egy régi arc itt, rutinos, nem kell őt oktatni. Nyomjad neki Agoo! Sok zöldet!

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 01, 2016, 09:02:41
Hogy titoo az első aki beleszól egy új naplóba, abban egészen biztos voltam, mondjuk még a monkeybet sem adott volna rá játszható oddszot.  :redchug:

Agoo egy régi arc itt, rutinos, nem kell őt oktatni. Nyomjad neki Agoo! Sok zöldet!

Lehet, hogy régi arc, de attól még amit ír más jön le. Csinálhat valaki régóta valami, ha nem fejlődik benne.

Én csak segíteni szeretnék, nem bántani, de az igazság, az sokszor fáj.

Mai tippek
Rosenborg győzelem
és
Getafe pontszerzés

Idézetet írta: titoo0219 Dátum május 01, 2016, 08:48:19
"Első nap borzasztó szerencsétlenül indult. Úgy éreztem bármit is fogadok meg az el fog menni.
Ma aztán egy rendkívül szerencsés napot zártam. Minden amit megtettem bejött és az előző napok veszteségeit sikerült pluszba visszahozni.
"

Már ne haragudj, de aki a kezdésnél ezzel jön, annak ez a fogadás meló nem való.

Kezd el fejleszteni az elmédet, hogy tudj fejlődni a sportfogadásban.

Vannak olyan napok amikor semmi nem jön máskor meg minden, nem értem hol itt a gond. Pont egy tapasztalt fogadó az aki érzi ezt szerintem. Más kérdés hogy talán jobb ilyenkor leállni arra a napra legalább.

Már éppen elküldőben volt némi reagálás a korábbi üzenetekre, de sajnos nem volt elmentve így elveszett.
Elképzelhető, hogy jobb is ez így.


Mindenesetre alex-nek köszönöm a biztatást, titoo-nak meg csak annyit hogy senki nem kötelez téged, hogy kövesd ezt a topikot, ha nem tetszik.


Tippek mára pedig
Stepanek és AIK Stockholm


Remélhetőleg később újabb tippek kerülnek be, meglátjuk, hogy jut rá idő.
Mindenkinek sok sikert kívánok

Idézetet írta: Agoo Dátum május 02, 2016, 14:13:40
Már éppen elküldőben volt némi reagálás a korábbi üzenetekre, de sajnos nem volt elmentve így elveszett.
Elképzelhető, hogy jobb is ez így.


Mindenesetre alex-nek köszönöm a biztatást, titoo-nak meg csak annyit hogy senki nem kötelez téged, hogy kövesd ezt a topikot, ha nem tetszik.


Tippek mára pedig
Stepanek és AIK Stockholm


Remélhetőleg később újabb tippek kerülnek be, meglátjuk, hogy jut rá idő.
Mindenkinek sok sikert kívánok

"csak annyit hogy senki nem kötelez téged, hogy kövesd ezt a topikot, ha nem tetszik.
"

Na pont itt rejlik sok embernek a hibája, és ezekből építkezik, de rosszul. Volt itt szó arról, hogy nem tetszik a topikod?
Én egy tanulságot vontam le, majd tanácsot adtam, és nem dicsértelek, nem fikáztalak!

"Úgy éreztem bármit is fogadok meg az el fog menni." De megint csak ismételni tudom magam, hogy lehet régóta csinálni valamit, ha egyszer szarul megy, ezen kell elgondolkodni, és felfogni, hogy fejleszteni kell a pszichés erődet, és az egot meg lejjebb szorítani.