OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: tibi181818 Dátum április 18, 2008, 18:04:31
Ez jó hangzik!! ;)
A pólón mi lesz?? ;)

Jövő héten felteszünk egy modellt, hogy lássátok.

Idézetet írta: Milan Dátum április 18, 2008, 17:56:24
Szóval ami az áprilisi meglepetést illeti (remélem jól jön, még ha lehet lesznek akiket nem érdekel a dolog):

Úgy döntöttünk vmlinuzzal, hogy mivel áprilisban a Sportfogadas.org 3 évet töltött, igy hát megajándékozunk egy pár fórumtagot, erre az alkalomra készitett polóval.

8 polót fogunk szétosztani, a következő elosztás alapján:

- az első két helyezett a kezdő tippjátékban (április)
- az első két helyezett a haladó tippjátékban (április)
- az első három helyezett az SfTotó játékban (április)
- az a személy amely az április hónapban a legtöbb pontot szerzi egy forduló keretén belül az SfGuru játékban.

Sajnos, egyelőre csak ennyit polót tudunk szétosztani, majd az elkövetkezendőkben reméljük, hogy többet is tudunk majd ajánlani.

Azt hittem lesz valami különdíj a legaktivabb tagoknak is, de sebaj  :buck2:

Nekem ez is tetszik, de sportfogadás.org FREEROLL már régen volt!! :o ;)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 19, 2008, 10:58:21
Idézetet írta: Milan Dátum április 18, 2008, 17:56:24
Szóval ami az áprilisi meglepetést illeti (remélem jól jön, még ha lehet lesznek akiket nem érdekel a dolog):

Úgy döntöttünk vmlinuzzal, hogy mivel áprilisban a Sportfogadas.org 3 évet töltött, igy hát megajándékozunk egy pár fórumtagot, erre az alkalomra készitett polóval.

8 polót fogunk szétosztani, a következő elosztás alapján:

- az első két helyezett a kezdő tippjátékban (április)
- az első két helyezett a haladó tippjátékban (április)
- az első három helyezett az SfTotó játékban (április)
- az a személy amely az április hónapban a legtöbb pontot szerzi egy forduló keretén belül az SfGuru játékban.

Sajnos, egyelőre csak ennyit polót tudunk szétosztani, majd az elkövetkezendőkben reméljük, hogy többet is tudunk majd ajánlani.

Azt hittem lesz valami különdíj a legaktivabb tagoknak is, de sebaj  :buck2:

Esetleg nem lehetne vásárolni egyet?

Nem akarunk ebből üzletet csinálni...de nem kizárt, hogy ilyesmi is lessz.

Milan! Nem akartok affiliate programot indítani??

A jutalék nem feltétlen pénz lenne, hanem pontok amit különböző ajándéktárgyakra vagy valami másra lehetne beváltani? ;)

És ezzel még nagyobb közösséget alkotnánk!!

Idézetet írta: Milan Dátum április 19, 2008, 13:40:31
Nem akarunk ebből üzletet csinálni...de nem kizárt, hogy ilyesmi is lessz.

Azért egy személyes kivételt lehetne csinálni :)

Valaki nem tudja, hogy kell egy fórumot beilleszteni egy honlap kezdőoldalára, vagy akár az összesre????????

Idézetet írta: tibi181818 Dátum május 02, 2008, 11:43:21
Valaki nem tudja, hogy kell egy fórumot beilleszteni egy honlap kezdőoldalára, vagy akár az összesre????????

Főmenüben készitesz egy olyan menüpontot, hogy "Fórum", s azt belinkeled. A link meg a fórumra mutasson.

#129 május 02, 2008, 12:08:56, tibi181818
de én azt szeretném, hogy a fórum ott látszódjon is, vagy így látszani fog?? nem csak azt szeretném, hogy rámutasson a link, mert szeretnék a fórum tetejére bannereket helyezni!!

Idézetet írta: tibi181818 Dátum május 02, 2008, 12:02:22
de én azt szeretném, hogy a fórum ott látszódjon is, vagy így látszani fog?? nem csak azt szeretném, hogy rámutasson a link, mert szeretnék a fórum tetejére bannereket helyezni!!

Olyan stilusban látszodjon, mint nálunk, vagyis a főoldalon megjelenjen az mondjuk az utolsó 10 hozzászólás?

Azt szeretném, hogy az egész fórum látszódjon és körülötte lenne a szöveg meg amiről a honlap szól!!

Ja és az is érdekelne, hogy a fórum tetejére, hogy raktátok ki a logót és a bannert?

Lehet a két kérdés összefügg, de ez nem nagyon értek hozzá!! :-X ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum május 02, 2008, 12:16:47
Azt szeretném, hogy az egész fórum látszódjon és körülötte lenne a szöveg meg amiről a honlap szól!!

Ja és az is érdekelne, hogy a fórum tetejére, hogy raktátok ki a logót és a bannert?

Lehet a két kérdés összefügg, de ez nem nagyon értek hozzá!! :-X ;)

Hát erre a választ talán vmlinuz tudja megadni, sőt biztos, mert hát ő foglalkozik ezzel.
Szerintem még a mai nap kapsz tőle választ.

Az jó lesz!! Majd szólj már neki légyszíves! Előre is köszi!! ;)

Milan, a póló győztesek  listáját hova és mikor írod le?