csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ezek mentek az éjszakai meccsre:

Nem élő fogadás, hanem közvetlenül a meccskezdés előtt:
Japán   Elefántcsontpart v Japán (Játékidő eredménye)   15/06/2014   Egyik sem   2.70  :noway:

ÉLŐ fogadás 1-0-ás japán vezetésnél, amikor már nagyon látszott, hogy az afrikaiak gólt fognak szereni:
Felett 1.5   Elefántcsontpart v Japán (További összesített gólok)   15/06/2014   Egyik sem   1.30  :great:

Szintén ÉLŐ fogadás 1-0-ás japán vezetésnél (indoklás: mint az előzőnél):
Japán - nem   Elefántcsontpart v Japán (Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   15/06/2014   Egyik sem   1.61  :great:

ÉLŐ fogadás 1-0-ás japán vezetésnél. A nagyon passzív Japán és az egyre erőteljesebben támadó Elefántcsontpart miatt azt reméltem, hogy az afrikaiak nem csak egy gólt fognak rúgni, hanem fordítani is fognak, és megnyerik a mérkőzést.
Elefántcsontpart   Elefántcsontpart v Japán (Játékidő eredménye)   15/06/2014   Egyik sem   7.50  :great:

#6376 június 15, 2014, 23:39:42, csabax
Ecuador - felett 1.5   Svájc v Ecuador (Csapat büntetőlapok)   15/06/2014   Egyik sem   1.72  :noway:

#6377 június 15, 2014, 23:37:20, csabax
Franciaország   Franciaország v Honduras (Játékidő eredménye)   15/06/2014   Egyik sem   1.30    :great:
Sandefjord   Sandefjord v Hodd (Játékidő eredménye)   15/06/2014   Egyik sem   1.44    :noway:
Sporting Gijon vagy döntetlen   Sporting Gijon v Las Palmas (Dupla esély)   15/06/2014   Egyik sem   1.25    :noway:

Nyereményszorzó 2,35


Faszkalap norvégok és spanyolok.  >:(

#6378 június 15, 2014, 19:52:55, csabax
Ecuador válogatottja játszik a legegyszerűbben a vb-mezőnyben. Mármint a taktikai elgondolásról van szó: 4-4-2-es a felállás, ahol a két nagyon gyors szélsőnek semmi más dolga nincs, mint beívelni a labdát a középen várakozó két csatárnak. Ennyi. Remélhetőleg 4 ecuadori szögletnél több lesz a 90 perces játékidő alatt.  :)

Ecuador - felett 4.5   Svájc v Ecuador (Csapat szögletek)   15/06/2014   Egyik sem   1.72  :great:

#6379 június 15, 2014, 21:54:52, csabax
Van még egy ilyen fogadásom:

14 felett   Svájc v Ecuador (Összesített szögletek)   15/06/2014   Egyik sem   9.00  :noway:

Az 1. félidőben 10 szöglet, a 2. félidőben 3 szöglet. Bekap6ják.  >:(

Idézetet írta: csabax Dátum június 15, 2014, 16:21:35
Ecuador válogatottja játszik a legegyszerűbben a vb-mezőnyben. Mármint a taktikai elgondolásról van szó: 4-4-2-es a felállás, ahol a két nagyon gyors szélsőnek semmi más dolga nincs, mint beívelni a labdát a középen várakozó két csatárnak. Ennyi. Remélhetőleg 4 ecuadori szögletnél több lesz a 90 perces játékidő alatt.  :)

Ecuador - felett 4.5   Svájc v Ecuador (Csapat szögletek)   15/06/2014   Egyik sem   1.72  :great:
5 szöglet

Brazília 2014: Az én világbajnokságom (1.)

Videómankót követelek a játékvezetőknek. Nem muszáj azonnal, hanem bőven elég lesz sürgősen is. Még azelőtt, mielőtt nézhetetlenné teszik a labdarúgásnak nevezett sportjátékot. A FIFA vezérkarának összes tagja pedig már elment a meleg éghajlatra, így tehát nagyon ajánlom, hogy mindannyian maradjanak is ott.

Tovább: http://vb2014.com/brazilia-2014-az-en-vilagbajnoksagom-1/

#6382 június 15, 2014, 23:36:45, csabax
Franciaország   Franciaország v Honduras (Játékidő eredménye)   15/06/2014   Egyik sem   1.33  :great:

Idézetet írta: csabax Dátum június 15, 2014, 21:55:22
Franciaország   Franciaország v Honduras (Játékidő eredménye)   15/06/2014   Egyik sem   1.33  :great:
3-0

Írsz elemzést a német-portugálról? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményedre!
(Én egy kétesélyes német győzelemre allint is mernék tolni, de ezzel nem akarlak befolyásolni mert a jelenlegi allin nálam még mindig aprópénz!  :)         )

Idézetet írta: laudrup Dátum június 16, 2014, 08:27:41
Írsz elemzést a német-portugálról? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményedre!
(Én egy kétesélyes német győzelemre allint is mernék tolni, de ezzel nem akarlak befolyásolni mert a jelenlegi allin nálam még mindig aprópénz!  :)         )
Nem írok. A sportfogadas.org világbajnoki honlapján, a vb2014.com weboldalon csak a B-csoportról írok előzeteseket (mínusz a spanyolok következő két meccse), ott oakland23 jó írása olvasható a Németország-Portugália találkozóról. Megtehetném ugyan, hogy az SfGuruban írjak a német-portugálról, de időhiány miatt ez most kivitelezhetetlen.
Egyébként az a véleményem, hogy simán nyerni fognak a németek. Most úgy vagyok vele, hogy még a hendikepes (1 gól) győzelmükre is pakolok némi aprót, de ezen még gondolkozok picit, s valószínűleg csak élőben fogadok majd, amikor már látom, hogy kik játszanak és hogyan teljesítenek.

Most még nem lesz ,,Deutschland, Deutschland auf wiedersehen."  :)

Ricky Martin - La Copa De La Vida

#6387 június 16, 2014, 20:18:50, csabax
Hátha jellegű fogadás. Nincs jó formában mostanában a belga (legalábbis ez a legutóbbi infóm róla), de a szomszédos Hollandiában játszik, így valószínűsíthetően a megszokottnál sokkal többen szurkolnak neki, s talán hajtani fog. Ha most kiesik, akkor az égés, ám nem szabad elfelejteni, hogy női teniszről van szó, szóval bármi megtörténhet.

Kirsten Flipkens   Polona Hercog v Kirsten Flipkens (Megnyeri a mérkőzést)   16/06/2014   Egyik sem   1.33  :great:

Severina a helyszínen szurkol a komáknak.



És itt van a vb-re készült dala:

SEVERINA - BRAZIL - 2014. (AUDIO)

#6389 június 16, 2014, 20:07:37, csabax
Korábban már lejátszottam a vb-t a naplómban. Brazília lett a világbajnok. Nyilván nem úgy fognak történni a dolgok, ahogy tippeltem, de legalább játszottam egyet a gondolatokkal. A sportfogadas.org vb-melléklete, a vb2014.com weblap ,,Szerkesztőink előrejelzése" cikkekhez kértek tőlem is néhány sort. A következőket írtam a világbajnokság rajtja előtt:

,,Mint a világversenyeken mindig, úgy most is Hollandiának fogok szurkolni. Nem ez lesz az a sportesemény, amely végén ők lesznek a legjobbak, viszont ez nem akadály arra, hogy nekik szurkoljak. Az a lényeg, hogy látványos legyen a focijuk. Nem olyan, mint az előző vb-döntőben, hanem olyan, mint régebben nagyon sokszor. Mivel úgy vélem, hogy Brazília fogja nyerni az A-csoportot, a hollandoknak el kell kerülniük a B-csoport 2. helyét, ugyanis A1-B2 meccs lesz a nyolcaddöntőben. Le tudják győzni a brazilokat (megtették ezt máskor is), de most házigazdák a dél-amerikaiak. Tehát mindképpen a B-csoport élén kell végezniük. Nem a spanyolok elleni meccsen féltem őket (az sima lesz, szétszedik őket), hanem a Chile elleni találkozó lesz húzós. Nem kicsit, hanem nagyon.

Az időjárás nagyon sokszor és döntően fogja befolyásolni a mérkőzések végkimenetelét, ezért ezt figyelembe vettem a tippeléskor.

Röviden a többiekről:
- Brazília nem csak világbajnoki csúcstartó (már ami a végső győzelmek számát illeti), és nem csak jó fociválogatottja van, hanem házigazda is. Ráadásul olyan játékosok alkotják, akik már régen megszokták és teljes mértékben alkalmazkodtak az vb-n várható időjáráshoz. Nem véletlen, hogy ez a csapat a jelöltem a világbajnoki címre.
- Mexikó csapata jó focit fog játszani. Legalábbis ezt remélem. Megmutathatja, hogy nem érdemtelenül nyert olimpiai bajnoki címet két évvel ezelőtt.
- Chile: Talány. Irtózatosan nehéz csoportmeccsek várnak a csapatra, s ha továbbjut, akkor a vb egyik meglepetéscsapata lehet.
- Japán: Ez lehet az a torna, amikor kimondottam jól szerepelhet. (A 2002-es vb-t nem számoltam ide, mert az a torna számomra - a csalások miatt - csakis a komolytalan és a felejtendő sportesemények közé sorolható.)
- Elefántcsontpart: Talán most megcsinálják Drogbáék. Nem igazán bízok bennük, így az a 2. hely csakis a megelőlegezett bizalomról szól. Semmi másról.
- Uruguay: Nagyon kíváncsian várom a válogatott szereplését. Remélem, eljut a negyeddöntőig.
- Olaszország: Semmi extra, csak a szokásos. Bukdácsolás a csoportmeccseken, majd pedig - ha továbbjut - a csillagos ég lehet a határ. Az olaszok már számtalanszor megcsinálták azt, hogy alig élték túl a csoportkört, majd előszedtek valakit, aki éremig vezette a csapatot (most így hirtelenjében az 1982-es Paolo Rossi és az 1990-es Toto Schillaci - Salvatore della patria - jut eszembe.)
- Anglia: Szerintem gyenge csapat. Túl sok légiós szerepel az angol élvonalban ahhoz, hogy jó válogatottat tudjanak összeállítani az angolok.
- Svájc: Elvileg most érnek be azok a játékosok, akik a korábbi utánpótlás tornákon verték agyon a fél világot. Meglátjuk, mire képesek a felnőttek között.
- Franciaország: Jó a csapat, de ki nem állhatom a franciákat. Nem bánnám, ha nem jutnának tovább a csoportból.
- Argentína: Messi tényleg nagyon jó játékos, korunk legjobbja, de ahhoz, hogy Pele vagy Maradona legyen a viszonyítási alap (nálam) egy vb-n is kimagaslóan jól kell teljesítenie. Most adott a lehetőség, hiszen a csapattársai sem gyengék.
- Németország: A világbajnoki címre is esélyes a gárda. Nálam csakis azért nem vb-győztes, mert Brazília ellen kell játszania az elődöntőben. Elképesztően jó válogatott. Ha nem Brazília lenne a vb helyszíne és nem Brazília válogatottja lenne a házigazda csapat, akkor a német együttes lenne a toronymagas esélyes. Szerintem.
- Portugália: Elegendő hajzselét visznek Brazíliába? Komolytalan csapat. Kár a portugálokra fecsérelni a szót.
- Ghána: Világbajnokok akarnak lenni? Talán majd egyszer, valamikor. Most nem.
- Belgium: Elvileg a vb titkos esélyese lenne, de igazából az lesz a meglepetés, ha kiesik a nyolcaddöntőben vagy netán még a csoportjából sem jut tovább. Ha minden összejön a belgáknak, akkor nagyon szép focit láthatunk tőlük. A játékosok képességeivel nincs probléma, már csak az időjárással kell jó viszonyban lenniük, mert ha nem sikerül, akkor úgy járhatnak, mint a magyar válogatott 1986-ban Mexikóban.

A-CSOPORT: 1. Brazília, 2. Mexikó, 3. Kamerun, 4. Horvátország.
B-CSOPORT: 1. Hollandia, 2. Spanyolország, 3. Chile, 4. Ausztrália.
C-CSOPORT: 1. Japán, 2. Elefántcsontpart, 3. Kolumbia, 4. Görögország.
D-CSOPORT: 1. Uruguay, 2. Olaszország, 3. Anglia, 4. Costa Rica.
E-CSOPORT: 1. Svájc, 2. Franciaország, 3. Ecuador, 4. Honduras.
F-CSOPORT: 1. Argentína, 2. Nigéria, 3. Bosznia-Hercegovina, 4. Irán.
G-CSOPORT: 1. Németország, 2. Portugália, 3. Ghána, 4. Egyesült Államok,
H-CSOPORT: 1. Belgium, 2. Oroszország, 3. Dél-Korea, 4. Algéria.

NYOLCADDÖNTŐ
A1-B2 Brazília - Spanyolország. Továbbjut: Brazília.
C1-D2 Japán - Olaszország. Továbbjut: Olaszország.
E1-F2 Svájc - Nigéria. Továbbjut: Svájc.
G1-H2 Németország - Oroszország. Továbbjut: Németország.
B1-A2 Hollandia - Mexikó. Továbbjut: Hollandia.
D1-C2 Uruguay - Elefántcsontpart. Továbbjut: Uruguay.
F1-E2 Argentína - Franciaország. Továbbjut: Argentína.
H1-G2 Belgium - Portugália. Továbbjut: Belgium.

NEGYEDDÖNTŐ
E/1–F/2 GYŐZTESE - G/1–H/2 GYŐZTESE Svájc - Németország. Továbbjut: Németország.
A/1–B/2 GYŐZTESE - C/1–D/2 GYŐZTESE Brazília - Olaszország. Továbbjut: Brazília.
F/1–E/2 GYŐZTESE - H/1–G/2 GYŐZTESE Argentína - Belgium. Továbbjut: Argentína.
B/1–A/2 GYŐZTESE - D/1–C/2 GYŐZTESE Hollandia - Uruguay. Továbbjut: Hollandia.

ELŐDÖNTŐ
Németország - Brazília. Továbbjut: Brazília.
Argentína - Hollandia. Továbbjut: Argentína.

DÖNTŐ: Brazília - Argentína.

VILÁGBAJNOK: Brazília."