Sportingbet - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Végre felkerült az aktuális szabályzat:

2013.07.01.
Tenisz bónusz - Wimbledon

Ez az ajánlat azon egyedi és gyűjtőfogadásokra érvényes, amelyek 2013.07.01. 01:01 és 2013.07.02. 00:59 CEST között kerülnek megtételre és lezárásra.
A bónuszra való jogosultsághoz legalább 5 tétet kell tennie tenisz mérkőzésekre.
A bónusz összege megegyezik tétjeinek átlagával. Például: ha Ön 10 db 3000 Ft-os fogadást tesz akkor 3000 Ft bónuszt kap.
A maximális bónusz játékosonként 6000 Ft.
Mielőtt számlájáról kivenné bónuszát azt 5x-ször meg kell forgatnia minimum 1.5x vagy magasabb szorzójú eseményeken.

2013.07.03. 01:01 - 2013.07.04. 00:59 CEST
Írja be a mobiltelefonjának böngészőjébe a humobil.sportingbet.com címet, és fogadjon a mai nap folyamán bármilyen sporteseményre, akár több téttel is. Ha fogadásai nem nyernek, akkor a tétet visszatérítjük 6000 Ft értékig.
Mobil biztosítás

Ez az ajánlat azon mobilon megtett egyedi és gyűjtőfogadásokra érvényes, amelyek 2013.07.03. 01:01 és 2013.07.04. 00:59 CEST között kerülnek megtételre és lezárásra.
A maximális bónusz játékosonként 6000 Ft. Ez az ajánlat csak mobil telefonokon megtett fogadásokra érvényes (humobil.sportingbet.com oldal és app). Azok a fogadások amelyek mobil telefonon a Sportingbet általános oldalán (hu.sportingbet.com) kerülnek megtételre ebben a promócióban nem vesznek részt.
Mielőtt számlájáról kivenné bónuszát azt 5x-ször meg kell forgatnia minimum 1.5x vagy magasabb szorzójú eseményeken.

A Sportingbetnek ebben a hónapban is van a bónusznaptárban 5 db 6000 ft-os Mobil biztosítás.Gyakorlatilag ez ugye egy ingyen fogadásnak felel meg,amit célszerű úgy megjátszani,hogy ezt egy nagyobb(4.00 oddsnál) oddsra felrakod és egy másik irodánál ellen fogadsz nagy tétben kis odds-al,így az ingyen fogadás nagyságának,adott esetben most a 6000-ft-nak akár 80-90 %-át is elkönyvelheted profitként.Viszont most,hogy újra átolvastam ezt a promót igazából nem tudom,hogy értelmezzem,mert azt írja,ha a fogadásai nem nyernek a tétet visszatéritik 6000 ft-ig.Tehát ha nekem nyertes egy 6000-es fogadásom,akkor utána is fogadhatok 6000-el és ha az veszít,akkor is visszakapom a tétet?Vagy,most hogy is kell ezt pontosan értelmezni,vki tudna segíteni esetleg? :cya:

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 03, 2013, 09:18:15

A Sportingbetnek ebben a hónapban is van a bónusznaptárban 5 db 6000 ft-os Mobil biztosítás.Gyakorlatilag ez ugye egy ingyen fogadásnak felel meg,amit célszerű úgy megjátszani,hogy ezt egy nagyobb(4.00 oddsnál) oddsra felrakod és egy másik irodánál ellen fogadsz nagy tétben kis odds-al,így az ingyen fogadás nagyságának,adott esetben most a 6000-ft-nak akár 80-90 %-át is elkönyvelheted profitként.Viszont most,hogy újra átolvastam ezt a promót igazából nem tudom,hogy értelmezzem,mert azt írja,ha a fogadásai nem nyernek a tétet visszatéritik 6000 ft-ig.Tehát ha nekem nyertes egy 6000-es fogadásom,akkor utána is fogadhatok 6000-el és ha az veszít,akkor is visszakapom a tétet?Vagy,most hogy is kell ezt pontosan értelmezni,vki tudna segíteni esetleg? :cya:

Jól értelmezed, szóval ha az első nagyobb szorzó a sportingbetnél jön, akkor kaszálás van!  :)
Mondjuk amikor még jogosult voltam náluk bónuszra, akkor is mindig elbuktam az első ilyen fogadást, tehát a gyakorlatban nem bizonyosodott be, hogy jól értelmezem a feltételeket, de bizony ez van leírva!

Idézetet írta: Knapp Dátum július 03, 2013, 09:31:45
Jól értelmezed, szóval ha az első nagyobb szorzó a sportingbetnél jön, akkor kaszálás van!  :)
Mondjuk amikor még jogosult voltam náluk bónuszra, akkor is mindig elbuktam az első ilyen fogadást, tehát a gyakorlatban nem bizonyosodott be, hogy jól értelmezem a feltételeket, de bizony ez van leírva!

Köszi Knapp!Igen,mert nem a klasszikus értelemben vett ingyen fogadásról van szó,hogy van egy fogadásod és visszaadják a vesztes tétet.Viszont ebben az esetben nem biztos,hogy érdemes egy nagyobb odds-ot megcélozni,hanem elég mondjuk egy 2.00-es odds.Ha ez jön,akkor jöhet még egy 2.00-es odds és így tovább,amíg az első mobil fogadásom nem lesz bukó,vagy rosszul gondolkodom?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 03, 2013, 09:38:11
Köszi Knapp!Igen,mert nem a klasszikus értelemben vett ingyen fogadásról van szó,hogy van egy fogadásod és visszaadják a vesztes tétet.Viszont ebben az esetben nem biztos,hogy érdemes egy nagyobb odds-ot megcélozni,hanem elég mondjuk egy 2.00-es odds.Ha ez jön,akkor jöhet még egy 2.00-es odds és így tovább,amíg az első mobil fogadásom nem lesz bukó,vagy rosszul gondolkodom?

A 2-es szorzó is ugyanúgy elmehet, akkor viszont rosszabbul jártál az "óvatoskodással"...

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 03, 2013, 09:18:15

A Sportingbetnek ebben a hónapban is van a bónusznaptárban 5 db 6000 ft-os Mobil biztosítás.Gyakorlatilag ez ugye egy ingyen fogadásnak felel meg,amit célszerű úgy megjátszani,hogy ezt egy nagyobb(4.00 oddsnál) oddsra felrakod és egy másik irodánál ellen fogadsz nagy tétben kis odds-al,így az ingyen fogadás nagyságának,adott esetben most a 6000-ft-nak akár 80-90 %-át is elkönyvelheted profitként.Viszont most,hogy újra átolvastam ezt a promót igazából nem tudom,hogy értelmezzem,mert azt írja,ha a fogadásai nem nyernek a tétet visszatéritik 6000 ft-ig.Tehát ha nekem nyertes egy 6000-es fogadásom,akkor utána is fogadhatok 6000-el és ha az veszít,akkor is visszakapom a tétet?Vagy,most hogy is kell ezt pontosan értelmezni,vki tudna segíteni esetleg? :cya:

Így van, ha nyertes az 1. fogadás, akkor lehet tovább próbálkozni. Az a lényeg, hogy 6000 Ft-t "kell" veszteni, akár több fogadással a maximális bónuszhoz. Én ezeket nem szoktam ellenfogadni, hanem kockáztatok. 1,5-2-es oddsal fogadok többet addig, amíg nem lesz egy vesztes tippem.

Sportingbet: Chelsea - Atletico Madrid pénzvisszafizetés!

Piros lap esetén a Sportingbet visszatéríti a pénzed!
Ha bármikor piros lapot mutat a bíró a Chelsea v Atletico Madrid mérkőzés alatt, a Sportingbet visszatéríti a vesztes Pontos végeredmény, Akármikor gólt szerez és Dupla eredmény (félidő/végeredmény ) fogadását bónuszként 6000 Ft-ig.

Ha nincs még Sportingbet számlád, nyiss egyet ide kattintva!

Sportingbet: Manchester City - Aston Villa pénzvisszafizetés!

Piros lap esetén a Sportingbet visszatéríti a pénzed!
Ha bármikor piros lapot mutat a bíró a Manchester City - Aston Villa mérkőzés alatt, a Sportingbet visszatéríti a vesztes Pontos végeredmény, Akármikor gólt szerez és Dupla eredmény (félidő/végeredmény ) fogadását bónuszként 6000 Ft-ig.

Ha nincs még Sportingbet számlád, nyiss egyet ide kattintva!

Sportingbet: Liverpool - Newcastle pénzvisszafizetés!

Piros lap esetén a Sportingbet visszatéríti a pénzed!
Ha bármikor piros lapot mutat a bíró a Liverpool - Newcastle mérkőzés alatt, a Sportingbet visszatéríti a vesztes Pontos végeredmény, Akármikor gólt szerez és Dupla eredmény (félidő/végeredmény ) fogadását bónuszként 6000 Ft-ig.

Ha nincs még Sportingbet számlád, nyiss egyet ide kattintva!

Sportingbet: Dortmund - Bayern München pénzvisszafizetés!

Büntető esetén a Sportingbet visszatéríti a pénzed!
Ha betalál egy büntető bármikor a Borussia Dortmund - Bayern München mérkőzés alatt, a Sportingbet visszatéríti a vesztes Pontos végeredmény, Akármikor gólt szerez és Dupla eredmény (félidő/végeredmény ) fogadását bónusz formájában 6000 Ft-ig.

Részvételi feltételek:
- A bónusz összege (visszatérített összeg) a lezárt fogadás teljes eredményétől függ ebben a promócióban. A teljes eredmény számítása: Összes nyeremény minusz összes tét a kiválasztott mérközésre és fogadási lehetőségekre. (Példa: ha megtesz két darab 1000 Ft-os tétet (összesem 2000 Ft) és elveszti a fogadásokat, 2000 Ft bónuszt kap. Ha megtesz két darab 1000 Ft-os tétet (összesem 2000 Ft) és nyer 3000 Ft-ot, akkor nem kap bónuszt, mert az eredménye pozitív, + 1000 Ft.)
- A bónusz maximális összege 6000 Ft számlánként. A fogadások száma nem limitált.
- A bónuszt legalább háromszor meg kell forgatni minimum 1.5-ös szorzóval, mielőtt az és a belőle származó nyeremény kivehető lesz.
- A 30 napon belül fel nem használt bónuszok el lesznek távolítva a számláról.
- A résztvevő fogadási lehetőségek kizárólag a 90 percesPontos végeredmény, Akármikor gólt szerez és Dupla eredmény (félidő/végeredmény).
- A résztvevő mérkőzés a Borussia Dortmund v Bayern München melynek időpontja 17/05/2014 20:00 CEST.
- A promóció kifizetéséhez a büntetőnek a 90 perc alatt vagy a hosszabbításban be kell találnia. A játék végi büntetők nem számítanak.
- Az ajánlat a mérkőzés előtt megtett fogadásokra vonatkozik, az ,,ÉLŐ" weboldalunkon megtett fogadások nem vesznek részt a promócióban.
- Csak egyszerű fogadások, gyűjtőfogadások nem vehetnek részt.

Ha nincs még Sportingbet számlád, nyiss egyet ide kattintva!

Sportingbet: Real Madrid - Atletico Madrid pénzvisszafizetés!

Büntető esetén a Sportingbet visszatéríti a pénzed!
Ha betalál egy büntető bármikor a Real Madrid - Atletico Madrid mérkőzés alatt, a Sportingbet visszatéríti a vesztes Pontos végeredmény, Akármikor gólt szerez és Dupla eredmény (félidő/végeredmény ) fogadását bónusz formájában 6000 Ft-ig.

Részvételi feltételek:
- A bónusz összege (visszatérített összeg) a lezárt fogadás teljes eredményétől függ ebben a promócióban. A teljes eredmény számítása: Összes nyeremény minusz összes tét a kiválasztott mérközésre és fogadási lehetőségekre. (Példa: ha megtesz két darab 1000 Ft-os tétet (összesem 2000 Ft) és elveszti a fogadásokat, 2000 Ft bónuszt kap. Ha megtesz két darab 1000 Ft-os tétet (összesem 2000 Ft) és nyer 3000 Ft-ot, akkor nem kap bónuszt, mert az eredménye pozitív, + 1000 Ft.)
- A bónusz maximális összege 6000 Ft számlánként. A fogadások száma nem limitált.
- A bónuszt legalább háromszor meg kell forgatni minimum 1.5-ös szorzóval, mielőtt az és a belőle származó nyeremény kivehető lesz.
- A 30 napon belül fel nem használt bónuszok el lesznek távolítva a számláról.
- A résztvevő fogadási lehetőségek kizárólag a 90 percesPontos végeredmény, Akármikor gólt szerez és Dupla eredmény (félidő/végeredmény).
- A résztvevő mérkőzés a Real Madrid v Atletico Madrid melynek időpontja 24/05/2014 20:45 CEST.
- A promóció kifizetéséhez a büntetőnek a 90 perc alatt vagy a hosszabbításban be kell találnia. A játék végi büntetők nem számítanak.
- Az ajánlat a mérkőzés előtt megtett fogadásokra vonatkozik, az ,,ÉLŐ" weboldalunkon megtett fogadások nem vesznek részt a promócióban.
- Csak egyszerű fogadások, gyűjtőfogadások nem vehetnek részt.

Ha nincs még Sportingbet számlád, nyiss egyet ide kattintva!

Helo.

Nyertem ma 7 db 7 GOLD SCRATCH sorsjegyet, de mondjuk ha nyernek rajta x osszeget, csak akkor irjak jova, ha megporgetem 7 GOLD SCRATCH nyerogepen. De az hol van? Valaki tudna segiteni, mert mar vegigneztem 58x, de megse talalom.

Kosz.

Idézetet írta: kierkegaard Dátum november 16, 2014, 23:33:48
Helo.

Nyertem ma 7 db 7 GOLD SCRATCH sorsjegyet, de mondjuk ha nyernek rajta x osszeget, csak akkor irjak jova, ha megporgetem 7 GOLD SCRATCH nyerogepen. De az hol van? Valaki tudna segiteni, mert mar vegigneztem 58x, de megse talalom.

Kosz.

Ez kaparós sorsjegy, ott egyből az első.
Ha a tippjátékban nyertél, akkor azt holnap kapod meg, bár 7db-ot nem nyerhettél csak 1 - 5 -15 db-os nyeremények vannak a 8-9-10 találatért. (csak a legjobb tippsorunk után kapunk nyereményt)

#133 november 17, 2014, 00:02:34, kierkegaard
Azt megtalaltam, de csak akkor adjak ide a nyeremenyt, ha a kaparoson nyert penzt megforgatom a 7 GOLD SCRATCH nevu NYEROGEPEN is. Na azt nem talalom. 



Ja ertem mar. Akkor csak 5-ot nyertem.

Idézetet írta: kierkegaard Dátum november 17, 2014, 00:00:29
Azt megtalaltam, de csak akkor adjak ide a nyeremenyt, ha a kaparoson nyert penzt megforgatom a 7 GOLD SCRATCH nevu NYEROGEPEN is. Na azt nem talalom. 



Ja ertem mar. Akkor csak 5-ot nyertem.

Ez simán elírás ("nyerőgép" a sorsjegy helyett), az ingyen sorsjegyek nyereményét szintén kaparós sorsjegyekre kell költeni ugyanitt.
Máshol nem is látszik az egyenlegen.