Pozzato Foci EB-s Naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában






mai nap: -50pont
Sikeres tippek: 2
Sikertelen tippek: 6
Pontok két nap után: 106pont


Idézetet írta: Pozzato Dátum június 10, 2012, 13:22:00
mai nap tippje:

nagyon fogok szurkolni, hogy így legyen!!! 0-1 nek örülnék a legjobban  :great:

Idézetet írta: gerry Dátum június 10, 2012, 13:23:20
nagyon fogok szurkolni, hogy így legyen!!! 0-1 nek örülnék a legjobban  :great:
majdnem be is jött >:( igazából várható volt az x...de az biztos hogy ezek a spanyolok nem védik meg a címüket.
mai : -10pont
összesített pontok: 96pont
sikeres tippek: 2
sikertelen tippek: 7


Jóóó, merész kis tipp, bár dögöljek meg ha a dánok nem döntetlenre fognak játszani.  :D Márpedig amit az első meccsen a portuk mutattak támadásban, azt ki lehet bekkelni szerintem, és én mindig félek olyan csapat győzelmére fogadni, akinek a szándéka sincs meg, hogy győzzön.  :'( De nem is szövegelek, hajrá Dánia, zöldet!  :ok:

Végül nem jött de nem volt rossz meccs.Nem tudom valaki írta itt a fórumon hogy az írek egy kontrából nyernek a spanyolok ellen.Lehet megfogadom  ;D

Úgy látszik az előbbi értékelést nem küldte el.Szóval dán meccs: -10pont.
Hozzáfűzve még egy két dolgot ezen az eb-n azért úgyvélem eléggé sokszor borult már a papírforma ezért is hanyagolom már őket( dánok,csehek,lengyelek meccsein vagy épp az ukránon).

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 14, 2012, 13:16:59
Úgy látszik az előbbi értékelést nem küldte el.Szóval dán meccs: -10pont.
Hozzáfűzve még egy két dolgot ezen az eb-n azért úgyvélem eléggé sokszor borult már a papírforma ezért is hanyagolom már őket( dánok,csehek,lengyelek meccsein vagy épp az ukránon).

nem tudom, szerintem meg nem nagyon borult a papírforma. Egyetlen ahol tényleg borul a dánok a hollandok ellen, dánok portugálok elleni veresége papírforma volt, csehek oroszok ellen underdogok voltak, görögök ellen favoritok, lengyel - görög még mondjuk, de 2-es körüli szorzója volt a lengyeleknek ami 45% hogy bejön nem mondanám túl sanszosnak, oroszok ellen az 3 esélyes meccs volt (mivel 2.5 volt az oroszokra) ukránok meg a favoritok voltak oddsok alapján a svédek ellen.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 14, 2012, 13:25:54
nem tudom, szerintem meg nem nagyon borult a papírforma. Egyetlen ahol tényleg borul a dánok a hollandok ellen, dánok portugálok elleni veresége papírforma volt, csehek oroszok ellen underdogok voltak, görögök ellen favoritok, lengyel - görög még mondjuk, de 2-es körüli szorzója volt a lengyeleknek ami 45% hogy bejön nem mondanám túl sanszosnak, oroszok ellen az 3 esélyes meccs volt (mivel 2.5 volt az oroszokra) ukránok meg a favoritok voltak oddsok alapján a svédek ellen.
Dán-Hollandra értettem meg a cseh-görögre meg  a lengyel görögre meg a svéd ukránra.Hát mondjuk nekem ezek közül a dán,ukrán siker mindenképpen meglepetés pláne a görögök x-e.Főleg az eddigi meccsek alapján ukrajnára egy lyukas garast nem tettem volna pláne ahogy játszottak.Dánokra se sokkal többet esetleg talán a csehekre de ahogy azok is játszottak az első meccsen.A többiben egyetértek veled.(cseh-orosz,dán-portugál azt csak bepróbáltam hátha roniék megint rossz napot fognak ki)

3.fordulóra visszatérek a versenybe mert a Fortunawinre kaptam egy kis bónuszt amit elkéne játszani így megint jönnek a nagy szorzók:
1.tipp:Dánia-Németország: mindkét félidőben mindkét csapat gólt szerez: 15.00

2.tipp:Portugália-Hollandia: mindkét félidőben mindkét csapat gólt szerez: 12.00