Unibet - Ajánlatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 08, 2021, 10:03:40
szabályzat szerint pont egyenlőség esetén elosztják az adott nyereményt az egyenlő sorozatban levő játékosok között, viszont a kérdésem nem erre vonatkozott, hanem ha a tabella egységes Unibet szinten, akkor a nyeremény mért változik régiónként :) :beerchug:

Arra nem tudok reagalni, az az ugyfelszolgalat dolga.

Annak egyébként nincs ertelme hogy te osztozol a masodikkal es fele penznyeremenyt kapsz, majd lesz harmadik is, aki mondjuk egyedul tobbet nyer mint ti ketten, mivel feleztek.

Ha pl 5db masodik lenne, ti nyernetek 200 eurót, majd az egyeduli harmadik meg nyerne 500at. Szerintem ez sokkal inkorrektebb mint hogy regionkent mas a nyeremeny. Hisz regionkent mas a befizetesi bonusz es masok a bonuszok. Ezt mar megszokhattuk, nyugatra sokkal tobb csurran.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 08, 2021, 11:14:05
Arra nem tudok reagalni, az az ugyfelszolgalat dolga.

Annak egyébként nincs ertelme hogy te osztozol a masodikkal es fele penznyeremenyt kapsz, majd lesz harmadik is, aki mondjuk egyedul tobbet nyer mint ti ketten, mivel feleztek.

Ha pl 5db masodik lenne, ti nyernetek 200 eurót, majd az egyeduli harmadik meg nyerne 500at. Szerintem ez sokkal inkorrektebb mint hogy regionkent mas a nyeremeny. Hisz regionkent mas a befizetesi bonusz es masok a bonuszok. Ezt mar megszokhattuk, nyugatra sokkal tobb csurran.
Értem, hogy mondod.  :beerchug: Beszéltem a live chat-el, tájékoztatni fognak, s közéteszem a csoportba, hogy végződött a kalandom az Unibettel. Köszönöm a segítségeket :great:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 07, 2021, 21:53:44
Román Unibet oldalán néztem a szabályzatot, a pénznyeremény Romániában:
1. hely=7500 RON kb 1500 eur
2. hely=5000 RON kb 1000 eur
3. hely=2500 RON kb 500 eur
Itt a tabella úgy áll, hogy első helyezett M.T. 12 tipp, második hely M.B. 11 helyes tipp, harmadik hely A.B. 10 helyes tipp és a többi mindenki 9 pontos. Az első kettő már hibázott, ők nem tudják tovább növelni az előnyük, illetve a harmadik helyen abba a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nekem sikerült összehozni, ráadásul a mai meccsekről Chelsea 2.5 gól overt választottam, ami által pontegyenlőséggel második helyen sikerül zárnom a ma záruló fordulót, amivel így is egy nagyon szép nyeremény ütheti a markom, hisz ha minden igaz 500 euró üti a markom ami nagyon szép nyeremény.
Csak hát kiváncsiságból felléptem az angol és a magyar unibet főoldalára, s ott vettem észre, hogy Magyarországon ezek a nyeremények úgy alakulnak, hogy: 1. hely 4,1 millió (kb. 11 500 eur) 2. hely 2,5 millió HUF (kb. 7 ezer euró) 3. hely 1,2 millió HUF (kb 3.3 ezer euró), angol siten nem kaptam pontos helyezés utáni nyeremény rangsort, csak annyit, hogy össz dijazás 25 ezer euró.
Mondanom sem kell, eléggé lehangolt, mennyire más mércével van mérve a román piac díjazása, illetve a magyar és nemzetközi piacé, főleg akkor, ha a tabella egy és azonos minden Unibet felhasználónak, mert így a román fejesek zsebébe vándorol a nyeremény nagy része, s köszönik szépen.  :bash:

Azért nem semmi, hogy megcsípted a második helyet, gratulálok!

De azt nem hiszem, hogy a Unibet román vezetése nyelné le a különbözetet. Valószínűleg inkább központilag kiszámolták a dolgot: gondolom, abból kiindulva, hogy az adott régióban mennyi az átlagtét, átlagos befizetés stb. Persze ettől még igazságtalan a dolog, és megértem, hogy bosszant.

Tippelj ingyen az Australian Openre és vedd ki részed 8 millió forintból

Válaszolj az Unibetnél naponta az Australian Opennel kapcsolatos kérdésekre helyesen, építs minél hosszabb nyerő szériát és ingyenes fogadásokat, illetve készpénznyereményt zsebelhetsz be.
Bizonyítsd szakértelmedet az idény első Grand Slam-torna alkalmával.

Így működik:
  1. Regisztrálj az Unibetnél!
  2. Válaszd ki a napi kérdést a listából.
  3. Építs fel egy nyerő szériát és nyerj ingyenes fogadásokat, illetve készpénzt.
  4. A 3 leghosszabb nyerő szériát felépítő játékos osztozik a 8 millió forintos nyereményalapon.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 2021. február 8-án kezdődik és 2021. február 21-én 23:59-kor (GMT) ér véget.
A promócióban új és már meglévő játékosok is részt vehetnek.
Egy adott játékos számára csak egy bejegyzés megengedett.
A játékosoknak a játékban feltett kérdésekre kell válaszolniuk - naponta egy vagy két kérdés lesz, ezekből kell választani.
A végső nyertes az lesz, aki a leghosszabb győzelmi szériát hozza össze a promóció 14 napja alatt.
Ha a játékos rossz választ ad egy a kérdésre, a széria újra indul a következő napon.
Az új szériák száma nem limitált a promóció 14 napja során.
Ha a játékos újraindítja a szériáját, akkor újra kezdheti a játékot és továbbra is jogosult lehet ingyenes fogadásra/készpénznyereményre.
A játékosoknak lehetősége van módosítani a tippjeiket egészen az adott esemény kezdetéig.
A nyereményeket a promóció végét követő 30 napon belül jóváírjuk.
A nyerő széria ranglistája az "Élboly" menüre kattintva elérhető.
Ha kimarad egy nap promóciós periódusban, a nyerő széria nem veszik el, hanem folytatható a következő napokban.
Egy játékos egy nap csak egy kérdésre adhat választ.
Ha egynél több nyertes van, akkor a pénznyeremény elolszlik a leghosszabb nyertes szériával rendelkező játékosok között.
A promóció során ingyenes fogadások is nyerhetők, de csak akkor, ha a játékos zsinórban legalább három napon keresztül helyes válaszokat ad.
A jóváírástkövetően az ingyenes fogadások hét (7) napig érvényesek.
Az ingyenes fogadásokat azután írjuk jóvá, miután az adott körök lezárultak.
Bővebb információ a díjazásról a "Nyeremények" menüben található.
A ranglista minden nap frissül, az adott kör lezárulása után.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít. A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
A sportesemények eredményeit az adott liga/szövetség hivatalos weboldala alapján hitelesítjük.
Fenntartjuk a jogot arra, hogy bármikor kizárjuk a játékost a promócióból és korlátozzuk a tevékenységét a weboldalon, illetve visszatartsuk a nyereményét, amennyiben alapos gyanú van arra, hogy a játékos megszegte a felhasználási feltételeket, megpróbált több felhasználónévvel bejelentkezni, vagy bármilyen gyanús, illegális tevékenységet végzett. Ebbe beletartozik a részvételi joghatóságban törvénysértő részvétel is. Mindez független attól, hogy a játékos bármilyen díjat nyert volna-e vagy sem, az említett tevékenységek a felsorolt szankciókat vonják magukkal.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy megszüntesse a promóciót.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Idézetet írta: Assassin Dátum február 09, 2021, 00:39:06
Azért nem semmi, hogy megcsípted a második helyet, gratulálok!

De azt nem hiszem, hogy a Unibet román vezetése nyelné le a különbözetet. Valószínűleg inkább központilag kiszámolták a dolgot: gondolom, abból kiindulva, hogy az adott régióban mennyi az átlagtét, átlagos befizetés stb. Persze ettől még igazságtalan a dolog, és megértem, hogy bosszant.
Én nem értelek titeket,hogy miért gondoljàtok úgy hogy ez rendben van.Nagyon nincs.Attòl hogy egy adott orszàg nem hoz annyi hasznot attòl még emberünknek ugyanolyan nehéz dolga volt hogy beérjen a 2. helyre...Ez akkor lenne korrekt csak ha orszàgonként nézné a ranglistàt is,de mivel ez nem így van ez nettò inkorrektség az iroda részéröl,és igenis megérne egy reklamàciòt a dolog.Ilyen sehol màshol nincs.Pl ha egy szoftvercég pl netent csinàl egy ranglistàt ott fel sem merül hogy így régiòkra leossza...Ràadàsul nem hinném hogy a "belépödíj" erre a versenyre ami ugye Magyarorszàgon 1800 ft volt(5 euro) A romàn platformon nem volt vagy jòval kevesebb lett volna ha àtszàmítjuk magyar huf ra....

Idézetet írta: szalist Dátum február 09, 2021, 08:18:47
Én nem értelek titeket,hogy miért gondoljàtok úgy hogy ez rendben van.Nagyon nincs.Attòl hogy egy adott orszàg nem hoz annyi hasznot attòl még emberünknek ugyanolyan nehéz dolga volt hogy beérjen a 2. helyre...Ez akkor lenne korrekt csak ha orszàgonként nézné a ranglistàt is,de mivel ez nem így van ez nettò inkorrektség az iroda részéröl,és igenis megérne egy reklamàciòt a dolog.Ilyen sehol màshol nincs.Pl ha egy szoftvercég pl netent csinàl egy ranglistàt ott fel sem merül hogy így régiòkra leossza...Ràadàsul nem hinném hogy a "belépödíj" erre a versenyre ami ugye Magyarorszàgon 1800 ft volt(5 euro) A romàn platformon nem volt vagy jòval kevesebb lett volna ha àtszàmítjuk magyar huf ra....
25 RON-t kellett megjátszani 1.40es minimum oddson, ami átszámolva fix 1800 forint. Erre voltam rápörögve, hogy oké, hogy régiónként változik a nyeremény, viszont akkor nem értettem a tabella, mért nem csak a régióra vonatkozik. Livechatnek írva nagyjából egyet értett velem, viszont annyit tudtam elérni, hogy továbbítja az illetékeseknek, és majd emailben értesítenek a pontos adatokról. Az ilyen, hogy majd értesítve lesz, általában annyiban is szokott maradni, vasárnap este óta, még nem érkezett válasz. Tegnap az angol Unibet ügyfélszolgálatnak is írtam egy emailt a helyzetemről, tőlük sem jött még válasz. Várom írják jóvá a nyereményt, akkor majd kiderül, pontosan hogyan is jártak el, viszont az 30 nap a forduló végétől, úgy hogy, még sok idejük van.

Ma meg is jött az angol válasz, amit tegnap délelőt óta várom a választ, viszont a romántól még most sem jött. Számomra furcsa, hogy bár az    [email protected] email címre írtam, egy Florin nevezetű román kollégától jött. Amit ír, hogy azoknak az EU-s ügyfelekre vonatkozik a nagyobb pénz nyeremény, amelyik országokba nincs semmilyen formában szabályozva a sportfogadás, Romániában mivel állami engedéllyel kell rendelkezzenek a fogadóirodák, illetve be- és kifizetési adókötelesek a játékosok (2 százalék minden befizetett összeg után, és 1 százalék minden kifizetett összeg után). Megnevezésben is különbség van, románoknál Bounce játékról beszélünk, míg máshelyeken Streaker néven fut a játék, egyetlen dolog amire nem kaptam magyarázatot, hogyha két különböző játékról beszélünk, a tabella mért is mért számolódik egybe?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 09, 2021, 09:04:18
Ma meg is jött az angol válasz, amit tegnap délelőt óta várom a választ, viszont a romántól még most sem jött. Számomra furcsa, hogy bár az    [email protected] email címre írtam, egy Florin nevezetű román kollégától jött. Amit ír, hogy azoknak az EU-s ügyfelekre vonatkozik a nagyobb pénz nyeremény, amelyik országokba nincs semmilyen formában szabályozva a sportfogadás, Romániában mivel állami engedéllyel kell rendelkezzenek a fogadóirodák, illetve be- és kifizetési adókötelesek a játékosok (2 százalék minden befizetett összeg után, és 1 százalék minden kifizetett összeg után). Megnevezésben is különbség van, románoknál Bounce játékról beszélünk, míg máshelyeken Streaker néven fut a játék, egyetlen dolog amire nem kaptam magyarázatot, hogyha két különböző játékról beszélünk, a tabella mért is mért számolódik egybe?
Ez a vàlasz szàmomra màr bukò alapbòl mert magyarorszàgon semmilyen engedéllyel nem rendelkeznek mégis van különbség az eus és a mo.i nyeremények között

Idézetet írta: szalist Dátum február 09, 2021, 10:21:16
Ez a vàlasz szàmomra màr bukò alapbòl mert magyarorszàgon semmilyen engedéllyel nem rendelkeznek mégis van különbség az eus és a mo.i nyeremények között

Szalist, tényleg ne vedd rossz néven, de hirtelen eszembe jutott egy dal:

https://youtu.be/md15-bpJpdY

Peace.  :ok:

#159 február 09, 2021, 17:51:00, SPF Admin
Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 09, 2021, 09:04:18
Ma meg is jött az angol válasz, amit tegnap délelőt óta várom a választ, viszont a romántól még most sem jött. Számomra furcsa, hogy bár az    [email protected] email címre írtam, egy Florin nevezetű román kollégától jött. Amit ír, hogy azoknak az EU-s ügyfelekre vonatkozik a nagyobb pénz nyeremény, amelyik országokba nincs semmilyen formában szabályozva a sportfogadás, Romániában mivel állami engedéllyel kell rendelkezzenek a fogadóirodák, illetve be- és kifizetési adókötelesek a játékosok (2 százalék minden befizetett összeg után, és 1 százalék minden kifizetett összeg után). Megnevezésben is különbség van, románoknál Bounce játékról beszélünk, míg máshelyeken Streaker néven fut a játék, egyetlen dolog amire nem kaptam magyarázatot, hogyha két különböző játékról beszélünk, a tabella mért is mért számolódik egybe?

Amikor a nyereményjáték elindult a román oldal mekkora nyereménykeret volt meghirdetve? Ennek te tudatában voltál?

A nyereményeket a különböző piacok függvényében lőtték be. Ezek szerint a román piac, bár szabályozva van, s minden hol reklámoznak, mégis kisebb, mint a magyar (ha csupán a nyereménykülönbségekből indulunk ki).

Spanyolországban "Horhé" keres 3000 eurót, te Romániában jó esetben 500 eurót. De mindketten ugyanannyit lapátoltok, sőt, lehet te többet, viszont "Horhé" 600 eurót fizet az albérletért, te viszont megtörténhet, hogy csak kettőszázat.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 09, 2021, 17:46:35
Amikor a nyereményjáték elindult a román oldal mekkora nyereménykeret volt meghirdetve? Ennek te tudatában voltál?

A nyereményeket a különböző piacok függvényében lőtték be. Ezek szerint a román piac, bár szabályozva van, s minden hol reklámoznak, mégis kisebb, mint a magyar (ha csupán a nyereménykülönbségekből indulunk ki).

Spanyolországban "Horhé" keres 3000 eurót, te Romániában jó esetben 500 eurót. De mindketten ugyanannyit lapátoltok, sőt, lehet te többet, viszont "Horhé" 600 eurót fizet az albérletért, te viszont megtörténhet, hogy csak kettőszázat.  ;)
Még talán az első nyerő szériánál úgy emlékszem nagyobb nyeremények voltak, most az utóbbi időben talán már leredukálták a mostanira, szóval mondhatni tudatában voltam a fődíjakkal, csak sose ellenőriztem le, mivel eddig sokszor a 3-as széria sem jött össze, örültem ha az első ingyenes fogadást el tudom érni. Most a szerencsének is köszönhetően összejött ez a 11-es széria, és emlékeztem, hogy volt egy másik szerencsés lánnyal itt interjú, aki hozzám hasonlóan nagy szériát ért el, és szép nyereményt akasztott. Azért néztem meg az utolsó meccs után milyen nyeremények vannak "külföldön" és az addig nagy nyereménynek tűnő 500 euróm már jóval kevesebbnek tünt.
De így rá két nappal lenyugodva elfogadtam, hogy ez van, itt ennyit osztanak, és valóban már a játék elején le volt szögezve, hogy milyen nyereményekért megy a verseny.

Én azért futok egy kört, s megkérdem, hogy mi a helyzet, jó? Csupán kíváncsiságból.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 09, 2021, 18:01:58
Én azért futok egy kört, s megkérdem, hogy mi a helyzet, jó? Csupán kíváncsiságból.
Azért nagyon hálás lennék  :beerchug: Mert oké, hogy különböző pénznyeremény van itt, mint máshol, viszont akkor a díjazásnál milyen táblázatot vesznek figyelmbe, az összesített táblázatot, vagy van nekik külön egy csak román felhasználókból álló táblázata?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 09, 2021, 18:12:08
Azért nagyon hálás lennék  :beerchug: Mert oké, hogy különböző pénznyeremény van itt, mint máshol, viszont akkor a díjazásnál milyen táblázatot vesznek figyelmbe, az összesített táblázatot, vagy van nekik külön egy csak román felhasználókból álló táblázata?

Én úgy tudom, hogy ezeket az akciókat/játékokat nem feltétlenül az Unibet rendezi, hanem egy külsős cég, és ebben az esetben kétlem, hogy külön piaconként vezetnék, de megkérdem.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 09, 2021, 17:46:35
Amikor a nyereményjáték elindult a román oldal mekkora nyereménykeret volt meghirdetve? Ennek te tudatában voltál?

A nyereményeket a különböző piacok függvényében lőtték be. Ezek szerint a román piac, bár szabályozva van, s minden hol reklámoznak, mégis kisebb, mint a magyar (ha csupán a nyereménykülönbségekből indulunk ki).

Spanyolországban "Horhé" keres 3000 eurót, te Romániában jó esetben 500 eurót. De mindketten ugyanannyit lapátoltok, sőt, lehet te többet, viszont "Horhé" 600 eurót fizet az albérletért, te viszont megtörténhet, hogy csak kettőszázat.  ;)

Horhé kötsög Sevilla-szurkoló, én 1000 euróért adnám ki neki a pecóm!