Európai Kosár Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Eurocup



Április 08., szerda:

18:30   Khimky M. - Banvitspor    1.16   5.29   

21:00   Gran Canaria - Unics Kazan    1.43   2.85


Tippek, vélemények?

Jaycee Carroll és Sergio Rodríguez, eddig is nagy kedvenceim voltatok, de ma még inkább azzá váltatok. Gyönyörűen lehoztátok az El Clássicót. Szükség is volt erre, mert a Barca a 3. negyed végén, 4. negyed elején szó szerint mindent bedobott.


Valami azt súgja, hogy ma az Olympiakos meglepetést okoz...

De utálom ezt a finn bundagyárat. Minden fordulóra jut egy ilyen szemét pofátlan elcsalt meccs...

Ezt a félidős ellenfél vezetést a Reál mostanában mindig eljátssza? :D

Idézetet írta: Szurki Dátum április 15, 2015, 21:46:23
Ezt a félidős ellenfél vezetést a Reál mostanában mindig eljátssza? :D
Nekik is kell egy kis plusz pénz.   ;D

Scotty Hopson--->Laboral Kutxa
Megvan Bertans pótlása a szezon végéig.

Eurochallenge Final Four




Időpont: Április 24-26.
Helyszín: Trabzon, Hayri Gür Arena
Résztvevők: Trabzonspor (házigazda), Frankfurt, Energia Rovinari, Nanterre

Beharangozó: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/eurochallenge-final-four-megnyerik-otthon-a-torokok

Ritkán nézek rá europai kosárra, de a ma esti francia bajnokin nagyon adja magát a Nancy +5 és akár a ML is 2,8-ért. Egyfajta situational betting, Nanterre megpihen az eurochallenge győzelem után (a héten már a 3-ik meccsük lesz). Nancy jó pozícióban, kipihenten harcol a minél jobb pozícióért. Odds is furcsa, alapból egy -10-es hc-t gondolnék, szóval ez számomra erősen meglepetésgyanús, HC-t mindenképp játszom.

Nagyon nem értek az európai kosárhoz, hasonló szituációkban a dolog működni szokott.
Szakértők mit mondanak?  ::)

Én nem vagyok nagy kosár szakértő, de szerintem is jó lehet még a +5,5 is. Néztem nagyon sokan fogadják, még lehet ők is maguk ellen fogadnak. Gondolom fárasztó volt ez török túra, két kemény meccs, aztán biztos megünnepelték a kupagyőzelmet, úgyhogy hajrá Nancy!  :ok:

Bocsi, egy picit elnéztem, Nancyra a +5,5-tel fogadnak, egyébként a hazaiakon van a nagy tét.

Idézetet írta: Gold Rush Dátum április 30, 2015, 17:14:39
Ritkán nézek rá europai kosárra, de a ma esti francia bajnokin nagyon adja magát a Nancy +5 és akár a ML is 2,8-ért. Egyfajta situational betting, Nanterre megpihen az eurochallenge győzelem után (a héten már a 3-ik meccsük lesz). Nancy jó pozícióban, kipihenten harcol a minél jobb pozícióért. Odds is furcsa, alapból egy -10-es hc-t gondolnék, szóval ez számomra erősen meglepetésgyanús, HC-t mindenképp játszom.

Nagyon nem értek az európai kosárhoz, hasonló szituációkban a dolog működni szokott.
Szakértők mit mondanak?  ::)

Mivel ML-t kb. 50-50%-ra adtam, ez a meccs tipikus esete volt a 5 pontos value bet-nek, amely most szépen ki is jött (ML is leesett szerencsére). Remélem azért páran raktátok, nyeremény valszeg megy Clippers HC-ra...  :beerchug:

Idézetet írta: Gold Rush Dátum április 30, 2015, 22:38:38
Mivel ML-t kb. 50-50%-ra adtam, ez a meccs tipikus esete volt a 5 pontos value bet-nek, amely most szépen ki is jött (ML is leesett szerencsére). Remélem azért páran raktátok, nyeremény valszeg megy Clippers HC-ra...  :beerchug:

Nem sokat teketóriázol rögtön elbukod a nyereményt.  :D

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum április 30, 2015, 22:52:16
Nem sokat teketóriázol rögtön elbukod a nyereményt.  :D

Köszi a bizalmat.  :laugh:
Reggel majd nyugodtan "kárörvendhetsz", ha bejön az a 40%, ami melleted szól, addig felesleges.
Jó szurkolást, go Spurs!  :cya: