fortunawin

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 02, 2010, 17:07:36
Mindenesetre elég erős odds versenyt indított, amivel nem lehet versenyezni..

Görögország - Paraguay

H: 3,3
D: 3,25
V: 2,6

kb: 0,5 %-os arbitrázs, azonos irodánál, azonos időben..Nem semmi. :) Ilyet még nem láttam :o

Ha a kifizetés is korrekt, akkor komoly vetélytársa akadt az irodáknak ;)


Nem is lesz ilyen meccs a csoportmeccsek alatt. Lehet úgy voltak az oddsok, hogy ha nem jön össze ez a párosítás akkor bukta ;D ;D ;D

Hmm.. eléggé meglepődtem ezen az oddson, ez tényleg itt a legmagasabb:

Olaszország a negyeddöntőben (3.3), illetve a nyolcaddöntőben (3.5) esik ki.

A Görögország-Dél-Korea meccset már lejátszották-felkészülési volt!!!/0-2 a végeredmény/ :great:

Idézetet írta: Gery185 Dátum június 10, 2010, 03:10:45
Nem is lesz ilyen meccs a csoportmeccsek alatt. Lehet úgy voltak az oddsok, hogy ha nem jön össze ez a párosítás akkor bukta ;D ;D ;D

Artur 33 jól mondta, felkészülési mérkőzés volt, az oddsok meg egyidőben voltak a meccs kezdete előtt néhány órával. De valószínűleg valami hiba lehetett.

Idézetet írta: artur33 Dátum június 10, 2010, 05:49:29
A Görögország-Dél-Korea meccset már lejátszották-felkészülési volt!!!/0-2 a végeredmény/ :great:

Szia!

Görögország-Paraguay meccs (gondolom, csak elírtad), de amúgy jól mondod.

Oké-oké..Tényleg elirtam..Jol összekevertem,persze,hogy Paraguay!! :cya:

Üdv! 100%-os kezdőbónusz van itt 33333ft-ig!

Szabályok:

Töltse fel számláját még ma, és mi megduplázzuk első befizetését egészen
33.333 Ft-ig!
100%-os kezdőbónusz - szabályok
1. Az ajánlat 18 éven felülieknek szól.
2. Az ajánlat csak az új kliensek számára érvényes. Akik már egyszer feltöltötték számlájukat, azoknál a
következő feltöltésnél már nem duplázzuk meg az összeget.
3. Minden új felhasználó csak egyszer igényelheti a kezdőbónuszt.
4. Minden új kliensnek, aki igényli a kezdőbónuszt, regisztrálnia kell a www.fortunawin.com oldalon. A
regisztrációs kérdőívben kérjük jelölje be az ,,Igénylem a 100%-os kezdőbónuszt" lehetőséget.
5. Az első befizetésnek 5 nappal a regisztráció után meg kell történnie (a regisztráció napját is beszámítva). Ha 5
napig nem történik befizetés, a kliens elveszíti jogosultságát a bónuszra.
6. Az első befizetés összegét megduplázzuk, és azonnal jóváírjuk a kliens számláján egészen 33.333 Ft-ig.
7. A kezdőbónuszt igénylőknek a kezdőbónusz+első befizetés értékét ötször kell megforgatniuk, min. 3-as
szorzóval, csak ez után igényelhetnek kifizetést.
8. Az ajánlat csak magyar állampolgároknak szól.
9. A FortunaWin fenntartja a jogot arra, hogy bármilyen promóciós ajánlatot visszavonjon, töröljön vagy
módosítson.
10. Bármilyen félreértés, reklamáció esetén a FortunaWin döntése a mérvadó.
11. A kezdőbónuszra az itt ismertetett feltételeken kívül az Általános Szerződési Feltételek-ben megfogalmazott
szabályok is érvényesek.
12. A kezdőbónusz csak forintban és euróban igényelhető.

:cya:

3-as szorzón forgatni bizony nem gyerekjáték, főleg 5x, szóval nekem nem tűnik annyira nagylelkű ajánlatnak ez...  ??? :noway:

Tegnap regeltem be a fortunawinre. nem kis összegget játszottam meg( márakinek nem kicsi nekem 10.000felett már minden nagy) . A lényeg megdupláztam a befizetett pénzt, de a kifizetéssel már gondok vannak. A befizetés ment pillanatok alatt, de a kifizetés: először is, küld be az okmányaid másolatát. Na ez megvolt. Amikor meg már valóban ki szerettem volna fizetni a pénzem akkor mit ad isten : Csatlakozási hibát írk ki. Felvettem a akpcsoaltot az ügyfélszolgálattal és ott közölték, hogy észlelték a hibát és gőzerővel dolgoznak rajta. Eltelt 1 nap és most is csatlakozási hiba van. Na ennyit erről az oldalról!

Sziasztok!

16 ezret tettem tegnap a Brazilokra, és most elvileg 35200 van a számlámon, kértem a kifizetést de semmi válasz, ügyfélszolgálaton meg azt mondják műszaki gondokal küzdenek, és nincs információjuk mikor javul meg, pedig a web oldaluk meg minden megy. Kamu az egész, jól átvertek. Nem baj majd feljelentem őket, a fogyasztóvédelemnél, meg mindenhol ha legalább a befizetett pénzem nem adják vissza. Ezt a játékszabályt is most látom, hogy 5ször kellene megforgatnom 3-as szozóval. Ne fogajadtok ott!!

Idézetet írta: arman Dátum június 16, 2010, 11:08:22
Kamu az egész, jól átvertek. Nem baj majd feljelentem őket, a fogyasztóvédelemnél, meg mindenhol ha legalább a befizetett pénzem nem adják vissza.

Sajnos a magyar fogyasztóvédelem, de még a rendőség se tud tenni semmit ellenük, mivel nem magyarországon működő cég. Elvileg a szolgáltatást se magyarországon veszed igénybe...
NE FIZESSETEK BE MINDEN FOS IRODÁBA!!!!

Irtam nekik üzenetet, amiben megkértem tisztázzák a dolgot. Ha pár napon belül nem válaszolnak, mennek a fekete listára. Ez igy nem helyes, hogy akármilyen iroda egyszerűen csak létrehoz egy magyar felületet, agyonreklámozza magát és utána meg nem foglalkoznak az ügyfeleikkel.

Az új irodákkal mindenképp VIGYÁZNI kell!

köszi! Én is írtam az ügyfélszolgálatra, hogy erősen ajánlom utalják vissza a pénzem amit befizettem, különben feljelentem őket. Írtak vissza hogy technikai problámákkal küzdenek, ami elég furcsa mert minden megy az oldalukon minden. Egyébként azért bíztam bennük, mert az index reklámozta, de úgy látszik ez nem számit semmit :(

Az index nem foglalkozik azzal, hogy mit reklámoz.

technikai probléma... elfogyott a pénzük  :bash: