SPF Válogatott Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum április 14, 2012, 21:28:44
1,50 körüli oddsokkal szerintem nincs baj,nagyon jó kis oddsok azok! 1,20 alattit nem hiszem hogy túl gyakran láttok!
A találati arány tényleg elég relatív,és ezt nem azért mondom mert nekem a rosszabbak között van  :)
kölföldi oldalakon egységnyi tétre hozott nyereséggel számolják a tippadók teljesítményét.
pl.: Total Yield : -2.37566 %
Total Profit : -17.96 Units
This Month : + 25.36 Units

De a kétkedők és tippeket kritizálók számára írom: a kezdeményezés nagyon egyedi,és nagyon jó!
Tomiszi úgy szedett össze minket hogy tényleg teljesen más vonalat képvisel mindenki!
Nagyon sok sportágat fedünk le! Nincs tele foci és tenisz tippekkel a téma! Színesedik kosárlabdával,röpivel,sznúkerral,krikettel,de ugye még evezés is volt benne!
Az hogy 3 hét alatt még hogyan teljesítünk semmit nem jelent! Nagyon kicsi a mintavétel!
Fogadóként tudjátok hogy simán van olyan hogy zsinórban 5 tipp elmegy,még ha oda is figyelsz,de aztán jöhet ugyanannyi egymás után! Fogadjátok meg a számotokra szimpatikus tippet,amivel ti is együtt tudtok érteni,vegyétek erősítésnek! Sok nyerő tipp lesz még itt!


Nem kell egyből nekiesni az embernek, nem rosszakaróan írtam

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 15, 2012, 19:17:57

Nem kell egyből nekiesni az embernek, nem rosszakaróan írtam
Én sem vettem úgy,csak reagáltam rá!  ;)

Nagyszerű kezdeményezés!!
Én amondó vagyok, hogy akinek nem tetszenek a szorzók, az ne nézze, ne játssza meg, de ne vegye el a kedvét a csapatnak!!!

P.Kohlschreiber - F. Lopez   2-1 (6-2,6-7,6-4)    :noway:
Tenisz, ATP-torna, München
Kezd.idő: szombat, 15.00.
tipp: F. Lopez
odds: 1,57

Vicc az, hogy Titti mester tippjét játszva nyertem, mert Kohlschreibert tettem, az ő oddsa volt 1.57, de Titti elírta, s Lopezt írta győztesnek. Azért nagy köszönet, s sajnálom...

Valami statisztika féleséget nem lehet várni?

Meghalt az egész dolog?  :o

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 05, 2012, 12:32:50
Meghalt az egész dolog?  :o

Nem, csak nyári szünet van, folytatódni fog, addigis türelem  ;)

Most élvezzük a nyarat stb...

(A 10 hónap alatt megnyert pénzt most költjük   :D  :beerchug:)

Idézetet írta: gerry Dátum július 05, 2012, 12:38:18
Nem, csak nyári szünet van, folytatódni fog, addigis türelem  ;)

Most élvezzük a nyarat stb...

(A 10 hónap alatt megnyert pénzt most költjük   :D  :beerchug:)

Megerősítem, amit Gerry írt, legalábbis az első két mondatát  ;)
Folytatás augusztus elején, megújult formában...


Hát augusztus eleje jócskán elmúlt, esetleg nem szeptember eleje akart lenni pár nap és kiderül. Vagy nem.

Idézetet írta: tomiszi Dátum július 05, 2012, 13:15:15
Megerősítem, amit Gerry írt, legalábbis az első két mondatát  ;)
Folytatás augusztus elején, megújult formában...

majdnem  :D


Nagyon kíváncsi volnék egy okos tippre, mert én speciel úgy vettem észre, hogy 2014-ben rengeteg olyan mérkőzés volt és lessz ahol a kimenetel maximum ráérzés szerint található ki, pedig ha belegondolunk, hogy egy háromesélyes mérkőzésen egyet tippelve 66%-os eséllyel hibázunk eléggé lehervasztó, viszont egy igazán felkészült fogadó ki tud segítene egy valószínűbb tippel és akkor talán lehet 50-50%-is!