OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Magyarország rendez a közeljövőben rangos sporteseményt?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum szeptember 29, 2013, 18:37:54
Magyarország rendez a közeljövőben rangos sporteseményt?

Hát lesz egy Fradi-Honvéd meccs vasárnap...     ;D

Ezek közül nem tudom, mi számít rangosnak:
http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/sportnaptar-2013-iv-negyedev-2206419
(bár itt kevés is a magyar rendezésű esemény)

Jövő decemberben viszont női kézilabda EB-t rendezünk Horvátországgal közösen.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 30, 2013, 01:04:11
Jövő decemberben viszont női kézilabda EB-t rendezünk Horvátországgal közösen.

Nem rossz, bár a jégkorong vb-t jobban favorizálom, remélem hamarosan újra rendezünk.

Foci korosztályos vb, eb helyszíneire, illetőleg a pályázókra linket tudtok adni?

Nekem kell egy ilyen!
A 00.45-nél látható szépséggel együtt :)


http://www.businessinsider.com/oculus-rift-video-demo-2013-7

IdézetMilan mindent befolyásol itt az oldalon, és úgy irányítja, hogy ti azt higgyétek, hogy jó nektek, de közben ő ördögi terveket szövöget!
Ebben igazat adok, beindul a gönczölszekér, erre kap 10 nap BAN-t a delikvens. Mi meg csak szenvedunk.

TiB, én meg full azt hittem, hogy ennyire unatkozol! ;D Amúgy szerintem ez is csak egy vezércsel volt, elnézve a záporozó köszöneteket, szóval, meg lesz az még! :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum október 01, 2013, 16:21:20
Martin Solveig & Dragonette - Hello (Official Short Video Version HD)

Hoppá ide még írhatok is, máshova nem nagyon, teljesen (újra)kezdőként /sőt most látom, hogy "olvasó" a szintem, még csak nem is starter) kevés a jogosultság  ;D Kipihentem magam, újra van kedvem az egészhez, persze szigorúan hobbi szinten, így egy-két böffentés várható a guruba, hogy visszajöjjön a rutin  ;)


Idézetet írta: patyi Dátum október 01, 2013, 16:46:06
Hoppá ide még írhatok is, máshova nem nagyon, teljesen (újra)kezdőként /sőt most látom, hogy "olvasó" a szintem, még csak nem is starter) kevés a jogosultság  ;D Kipihentem magam, újra van kedvem az egészhez, persze szigorúan hobbi szinten, így egy-két böffentés várható a guruba, hogy visszajöjjön a rutin  ;)
Te törölted magad, ostoba lélek? :D Üdv újra a fedélzeten!

TiB, nehogy rossz néven vedd ám az előzőt, csak poén volt! :ok: Nem lenne jó, mert nekem is van egy  orgos vágyam, és nagyon kellesz hozzá! :D

Idézetet írta: TiB Dátum október 01, 2013, 19:24:34
Dehogy vettem annak, sőt a cselre is rájöttél ;D

Mi lenne az az orgos cél? Egy interjú XY-nal? :)

Úgy is mondhatjuk.. ::)

Idézetet írta: TiB Dátum október 01, 2013, 12:52:32
...mindenesetre feladom a célom, 663 köszönetig jutottam, amit köszönök nektek!
Korai még ezt a célt feladnod, jelenleg kevesebb mint 120 köszönet a különbség. Pénzdíjas játékok indításával befoghatod Milant.

Aki támogatja, hogy TiB pénzdíjas játékokat szervezzen és finanszírozzon az oldalon, kérem egy "Köszönömmel" jelezze.

Idézetet írta: TiB Dátum október 02, 2013, 14:03:46
Remek ötlet! ;D

5 eurós tippjáték! Össze tudok-e hozni egy 20 köszönetet kapó hozzászólást még idén? ;D

Nem! ;D Sok embernek nincs humorérzéke ezen a fórumon, meg általában nem sokan használják a köszönet gombot.:D Bár ha felajánlasz egy 15.000Ft,- os ingyen fogadási lehetőséget mint anno tette Tomiszi akkor biztos össze fog jönni. ;D Különben sztem esélytelen :)

Össze tudsz. Mindössze annyi a dolgod, hogy minden köszönetért fizetsz egy sört és/vagy 5 eurót MB-re!  ;) ;D