Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Kuponvadászok, 3emailem néztem mindhármon volt kupon. Mivel van még vagy 8freemailem ezért lehet jelentkezni kuponokért privátban. Egyet viszont cserélnék egy 4-4-2-re. Minél több hsz, vagy ismerem a nicked(láttam gyakrabban h online vagy és aktív) az hamarabb kapja meg a kupont..

kiküldtem 6kupont,nincs több. Kérem ne írjatok emailt. AKi kapott annak sok sikert.

A kiskunhalasi tescoban vásároltam egy kuponos újságot, hazaérve meglepődve tapasztaltam, hogy beváltották.
Nem mintha óriási veszteség ért volna, de azért üdvözletemet küldöm annak, aki csak lefényképezte!  :crazy: :cya:

Nem könnyű kuponhoz jutni türelem csak.. ;D

Hát nagyon türelmesnek kell lenni emailen soha nem kaptam talán 2 éve egyszer de nem mostanában pedig kéne nagyon :SS

nekem is jól jőnne :D de semi sajnos

Idézetet írta: anonymus12 Dátum november 19, 2012, 14:03:00
Hát nagyon türelmesnek kell lenni emailen soha nem kaptam talán 2 éve egyszer de nem mostanában pedig kéne nagyon :SS

Senki ne adjon srácnak kupont, még véletlenül sem. Ma regisztrált és vélhetően ugyanaz a csaló, aki már kettőnket is átvert.

#67 november 19, 2012, 16:59:01, fjazej
Nekem van egy e-mailes kuponom, amit cserélnék, akit érdekel írjon privátot.

Idézetet írta: drogos Dátum november 19, 2012, 16:45:53
Senki ne adjon srácnak kupont, még véletlenül sem. Ma regisztrált és vélhetően ugyanaz a csaló, aki már kettőnket is átvert.

vagy egyszerű. Ő küldje elöbb a kódot, és miután az illető beváltotta, utánna küldje ő is. :redchug:

Dehogy vok csaló basszus ma láttam meg goggle ezt az oldalt megteccet és regisztráltam jézus mária már mindenki csaló aki ma regisztrált. Nem kértem kupont én ink arra lennék kiváncsi ha van vmi újságban vagy vhol azt itt hátha vki jelzi és akk veszek ennyi

Idézetet írta: anonymus12 Dátum november 19, 2012, 18:24:01
Dehogy vok csaló basszus ma láttam meg goggle ezt az oldalt megteccet és regisztráltam jézus mária már mindenki csaló aki ma regisztrált. Nem kértem kupont én ink arra lennék kiváncsi ha van vmi újságban vagy vhol azt itt hátha vki jelzi és akk veszek ennyi

Nem, csak tudod több régi fórum tagot is átbasztak az elmúlt 1 hétben, és ezért gondolták ezt. De ha ez tényleg nem így van akkor szerintem az összes fórum tag nevében mondhatom, hogy bocsánat :), és üdv a fórumon! :beerchug:

Semmi gond érthető mert nekem se tetszene ha átvernének vagy bármi. Mondjuk ezt a cserélgetést nem értem miért cserélgettek pl rtv újságból valót meg 442 ből való kupont??

Idézetet írta: anonymus12 Dátum november 19, 2012, 21:41:44
Semmi gond érthető mert nekem se tetszene ha átvernének vagy bármi. Mondjuk ezt a cserélgetést nem értem miért cserélgettek pl rtv újságból valót meg 442 ből való kupont??

Egy akcióból egy számlához csak egyetlen kupont használhatsz fel.
Tehát hiába van két rtv-s kuponod, a saját betathome számládhoz csak egyet válthatsz be.
Ilyenkor jöhet szóba a csere.

Idézetet írta: Milan Dátum november 15, 2012, 22:08:21
FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges kupont, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek, úgy a kuponkérés is...

Úgy látszik frissíteni kell.. 

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 20, 2012, 16:41:51
Úgy látszik frissíteni kell..

Frissítek én mindjárt egy párat...mars kifele levegőzni!  ;D