Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zimmi Dátum december 09, 2012, 18:30:05
Miért is dobnál ki? Mert most csatlakoztam a csoporthoz? Hát akkor hajrá gondolom te 1300 hozzászólássál kezdted, gratulálok leülhetsz!

Már 2!! :great: ;D ;D

Egyébként szerintem nem kéne egyből kidobatni minden új fórumtagot. Persze van köztük csaló, de azért vannak rendes emberek is akik nem csak a kupon miatt regisztrálnak ide..(Remélem)

Idézetet írta: davixxx Dátum december 09, 2012, 18:34:11
Már 2!! :great: ;D ;D

Egyébként szerintem nem kéne egyből kidobatni minden új fórumtagot. Persze van köztük csaló, de azért vannak rendes emberek is akik nem csak a kupon miatt regisztrálnak ide..(Remélem)

Nem vagyok csaló:) És én csak segíteni akartam hátha valakinek szüksége van ncore meghívóra és már beváltotta a kuponját mert most december elején tudok küldeni aki szeretne! De hát nem erőszak a disznótor:)

Idézetet írta: zimmi Dátum december 09, 2012, 18:30:05
Miért is dobnál ki? Mert most csatlakoztam a csoporthoz? Hát akkor hajrá gondolom te 1300 hozzászólássál kezdted, gratulálok leülhetsz!
Nem 1300 hozzászólással kezdtem, de nem is bet-at-home kupon tarhálással.....
Másik topikban volt hozzászólásod már?
Nem akarom hogy csak rám pazarold...  :great:



Mostanság nem volt valamelyik újságban kupon?

Ha valakinek van egy felesleges kódja megköszönném neki.most regisztráltam! előre is nagyon köszönöm!!!


De te most komolyan mit vársz? Hogy majd itt jelentkeznek emberek, hogy ingyen adjanak neked kupont?

Sziasztok tudok adni ncore meghívót egy 5€ kuponért ha valakinek lenne egy felesleges kuponja akkor kérem írjon rám!


Ncore meghívóért cserébe szívesen fel tudok ajánlani egy 3 eurós kupont. Az első privátban jelentkezővel lebizniszelhetjük  :)

Nem értem mit stapáljátok magatokat,jelenleg nyitott a regisztráció az n-cornál....


Idézetet írta: szalist Dátum február 06, 2013, 16:03:03
Nem értem mit stapáljátok magatokat,jelenleg nyitott a regisztráció az n-cornál....

Te mi a tökömről beszélsz? A Facebook alapján nyilván ingyenes, mivel mindenki eláraszt mindenkit ezzel a csodálatos nyitott regisztrációs eventtel, de nincs nyitott reg. Egyébként nekem van accom, de nem tudok meghívót küldeni mert alacsony a rangom, nem nekem kéne a reg.