Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Van egy pár kuponom akinek kell az írjon privátban!

Oké egyenlőre ennyi aki eddig írt azoknak küldöm!Csak időbe telik! :ok: :beerchug:

Megforgatáshoz mekkora a min. odds,mert mindig felejtem el?  :-\

Idézetet írta: Carlos66 Dátum február 12, 2013, 17:19:48
Van egy pár kuponom akinek kell az írjon privátban!
szia én küldtem neked üzit de nem tudom hogy meg kaptad-e mert nekem nincs bent a kimenök között.

Idézetet írta: Pikaa Dátum február 12, 2013, 17:41:57
Megforgatáshoz mekkora a min. odds,mert mindig felejtem el?  :-\

1.5, de a kuponon fel van tüntetve.

Idézetet írta: bongyi888 Dátum február 12, 2013, 17:43:07
szia én küldtem neked üzit de nem tudom hogy meg kaptad-e mert nekem nincs bent a kimenök között.

Ha csak nem pipáltad ki,üzenet küldéskor ezt: "Másolat készítése a kimenő üzenetekbe" ,akkor nem is lehet benne.


Srácok,Bet-at-home-ná kifizetésnél kell valami igazolványmásolatot feltölteni, és ha igen, akkor azt hol kell?Amúgy normálisan kifizetnek, mert hallottam már róluk rossz dolgokat.. ???

Akiknek küldtem azok nyerjenek sokat belőle! :beerchug:

Tőlem múltkor nem kértek semmit és kifizettek.


Idézetet írta: fjazej Dátum február 12, 2013, 17:48:05
Srácok,Bet-at-home-ná kifizetésnél kell valami igazolványmásolatot feltölteni, és ha igen, akkor azt hol kell?Amúgy normálisan kifizetnek, mert hallottam már róluk rossz dolgokat.. ???
Már 4éve játszom náluk,sosem volt velük gondom-kifizetésekkel sem.Ugyan nem kérték a személyit,de én elküldtem emailben az ügyfélszolgálatnak,amit el is fogadtak.Általában minden más kérdésre gyorsan válaszolnak.

Idézetet írta: Carlos66 Dátum február 12, 2013, 17:55:53
Akiknek küldtem azok nyerjenek sokat belőle! :beerchug:
Nagyon szépen köszönöm Carlos66nak a kupont.  :beerchug:

Idézetet írta: BaLee88 Dátum február 12, 2013, 18:37:11
Carlos66 nekemis küldenél egy kupont ?:)

Ma regisztráltál, és biztos vagyok benne, hogy az a csóka vagy, aki már nem egy fórumtárstól kicsaltál kupont, így tőlem is...

Amúgy sem lehet kupont koldulni!  :bash:

Elfogyott!Ha lesz még akkor jelzem!!! :ok: