Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igazatok van , ez már kimagyarázhatatlan...de volt hogy nem engedett többet regisztrálni a bet-at-homera, és volt két fölösleges kódom, és azt feltettem valahova....azt hittem ide, régen volt.

Üdv mindenkinek!
Mindössze egy friss tapasztalatom megosztása okán regisztráltam ide.
Nem olvastam a Bet-et-home-ról sem jót sem rosszat, de ismert volt a nevük. Egyik magazinban találtam egy 3 eurós kupont, nosza regisztráltam és a fogadási feltételek alapján 3x egymás után megjátszottam 1.5-nél nagyobb szorzójú fogadásokon. Rövid idő alatt hihetetlen 30 EUR  :) gyűlt össze a számlámon.
Gondoltam kifizettetem mielőtt elveszítem, no meg, hogy lássam mennyire kamu. Kifizetés menüpont alatt 0 EUR...
Írtam az angol kollégáknak, mi van a pénzemmel, mire azt válaszolták, hogy a regisztrációnál nem valós adatokat közöltem ezért zárolták a számlámat. Kértem, hogy mondják meg mit adtam meg tévesen, hogy javíthassam, erre azt felelték, hogy már nem tehetem végleg lezárták a számlámat.
Ekkor ártalmatlan fenyegetőzés, mire kibökték, hogy nem adtam meg lakcímet. KIZÁRT!!!
Mint ahogy az is, hogy valaha újra játsszak velük. Remélem mások nagyobb szerencsével járnak...  ;)

Idézetet írta: rizanzs Dátum február 13, 2013, 22:59:01
Üdv mindenkinek!
Mindössze egy friss tapasztalatom megosztása okán regisztráltam ide.
Nem olvastam a Bet-et-home-ról sem jót sem rosszat, de ismert volt a nevük. Egyik magazinban találtam egy 3 eurós kupont, nosza regisztráltam és a fogadási feltételek alapján 3x egymás után megjátszottam 1.5-nél nagyobb szorzójú fogadásokon. Rövid idő alatt hihetetlen 30 EUR  :) gyűlt össze a számlámon.
Gondoltam kifizettetem mielőtt elveszítem, no meg, hogy lássam mennyire kamu. Kifizetés menüpont alatt 0 EUR...
Írtam az angol kollégáknak, mi van a pénzemmel, mire azt válaszolták, hogy a regisztrációnál nem valós adatokat közöltem ezért zárolták a számlámat. Kértem, hogy mondják meg mit adtam meg tévesen, hogy javíthassam, erre azt felelték, hogy már nem tehetem végleg lezárták a számlámat.
Ekkor ártalmatlan fenyegetőzés, mire kibökték, hogy nem adtam meg lakcímet. KIZÁRT!!!
Mint ahogy az is, hogy valaha újra játsszak velük. Remélem mások nagyobb szerencsével járnak...  ;)

Azt nyugodtan megírhatod nekik, hogy egy normális regisztrációs felület nem enged továbblépni a szükséges adatok megadása nélkül!
Nem tudom, ez náluk hogyan van, de az biztos, hogy ők a regisztrációdat elfogadták, hisz erről emailt is küldtek, ezután te befizethettél (volna) a számládra, tehát erre nem illene hivatkozni.

Na közben elolvastam az ÁSZF-et és találtam neked egy említésre érdemes pontot:

"E. Számla

7. Az ügyfélnek jogában áll hogy bármikor kijavítsa és/vagy törölje a hibás vagy helytelen adatokat. "


Érdeklődnék vki nem tudja, hogy most a közeljövőben vagy vmikor nem-e volt kupon vmi újságban????vagy nem-e lesz?



Kedves Knapp,
nagyon köszönöm az infóidat, talán még teszek egy próbát az igazam érvényesítésére, de szerintem úgysincs semmi a kezemben amivel megfoghatnám őket.
Ha jól tudom nincs olyan felügyeleti szerv, ahol küzdhetnék az igazamért. Persze már nem a pénzről van szó, hanem elvekről...
Köszi még1x!

Márciusi promó, 5 eurós kupon a Dörmögő Dömötörben..

Idézetet írta: rizanzs Dátum február 14, 2013, 10:01:44
Kedves Knapp,
nagyon köszönöm az infóidat, talán még teszek egy próbát az igazam érvényesítésére, de szerintem úgysincs semmi a kezemben amivel megfoghatnám őket.
Ha jól tudom nincs olyan felügyeleti szerv, ahol küzdhetnék az igazamért. Persze már nem a pénzről van szó, hanem elvekről...
Köszi még1x!
Nem csináltál print scrent a regisztációnál?
Abból rögtön kiderülne ,hogy kitöltötted a lakcímet.

Olyat ki csinál? Te szoktál?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 14, 2013, 10:10:48
Márciusi promó, 5 eurós kupon a Dörmögő Dömötörben..

Ne b@ssz'!
Eladási rekordot fog dönteni az újság márciusban...  :2funny:

És további 5 eurós kuponok :
- a tesco hirdetőújságban
- a borbarát c. magazinban
- a jehova tanúi által osztogatott kiadványokban
:great: :great: :great:

Idézetet írta: wodoo Dátum február 14, 2013, 09:07:04
Érdeklődnék vki nem tudja, hogy most a közeljövőben vagy vmikor nem-e volt kupon vmi újságban????vagy nem-e lesz?

Nem, nem volt. Az előző oldalak eszmecseréje csupán a véletlen műve! :wall:

#223 február 14, 2013, 21:45:24, Powell
ez a bence6505 csimavot idézi ;D Megéri ebbe a topicba jönni amúgy.Olvasgatni a kunyerálókat és az ezt követő felháborodást ha nem kap kupont :great:

a másik élharcos:
wodoo
Regisztrált: Ma - 09:05:12
Utoljára aktív: Ma - 09:13:45

hogy bírt ki ennyi időt nem is értem :laugh:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 14, 2013, 10:10:48
Márciusi promó, 5 eurós kupon a Dörmögő Dömötörben..

Majd azért jelezzen már vissza, aki megvette az újságot. Kiváncsi vagyok (nem a kuponos dolog érdekel) hányan lapozgatták a Dörmögő Dömötört kupont keresve  :D