Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


3 juró  :beerchug: Az első viszi  :)

P8Y32-4395F-MMPGK-NHHJF-G9SPV2

na erről lemaradtam... :( ha valakinek esetleg van még megköszönném ha küldene!  :beerchug:

Akinek van fölöslegesen kupon kódja, az igazán küldhetne 1-et.

Kedves Tarhálók!

Nekem van 150 kuponom, akár az összeset megkaphatjátok! Csupán 2 feladatot kell teljesítenetek!

-Hányjátok el a havat a ház elől
-Demokratizáljátok Kubát

Ha sikerül, talán egy Dühöngő Puncik belépőjegyet is kisorsolok.

South Park. :)  Óriási rész.  A szülök moleszterálják a fiatalokat :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 15, 2013, 21:38:49
South Park. :)  Óriási rész.  A szülök moleszterálják a fiatalokat :)

Egyik kedvencem  ;D Örülök, hogy nem csak én emlékszem a fergeteges régebbi részekre.

Az én két kedvencem a Frászbuk (Facebookos) rész, és Scott Tennermannek meg kell halnia..

Ez a topik univerzális. 3€ mi mindenre képes.  ::)

Csimav nosztalgia, újoncok kiosztása, humor, móka, kacagás. A legjobb persze a DD volt, csacsa most sem okozott csalódást.  ;D

(A tarhálóknak üzenem, hogy van egy egyszerűbb mód is 3€ begyűjtésére: befizetsz a bet365-re, majd rádobsz 3€-t a Manchester United BL-továbbjutására kettes oddson.)

Mostani FourFourTwo márciusi ujságban van bet-at-home kupon???

Idézetet írta: gyjocika Dátum február 16, 2013, 14:13:34
Mostani FourFourTwo márciusi ujságban van bet-at-home kupon???

Nem tudom. De valaki itt említette feljebb a Dörmögő Dömötört... Hétfőn megyek az újságoshoz, hátha abban...

Idézetet írta: szumos Dátum február 16, 2013, 14:19:00
Nem tudom. De valaki itt említette feljebb a Dörmögő Dömötört... Hétfőn megyek az újságoshoz, hátha abban...

Tegnap vettem, és van benne! 125Ft,- minden nagyobb újságosnál megtalálható, és akár több kupon is felhasználható! Tehát ha pl. 10db 3€ kupont ''veszel'' akkor 30€ értékbe tudsz fogadni! Siessetek mert nagyon fogy!!! :ok:

Vigyázzatok, mert a Dörmögő Dömötör reklámozásáért is járhat tiltás!

ööö a mostani dörmögő dömötőrbe van kupon?? vagy a márciusiban lesz???  ???

Előre is elnézést mindenkitől. De most ti hány évesek is vagytok? Komolyan azt hiszitek, hogy egy ilyen, gyermekeknek szóló újságban lesz kupon? Mert ha igen, akkor még nem a fogadással kéne foglalkozni.

Tényleg bocsánat, de ezt már nem hagyhattam szó nélkül, hogy annyira kell egyeseknek a kupon, hogy mindent elhisznek.



ui: amint lesz valamelyik újságban kupon, valaki úgyis kiírja. Emiatt tök felesleges naponta kétszer megkérdezni, hogy melyikben van.

Szerintem csak poénkodnak ezzel. Hiszen semmi köze a sporthoz annak az újságnak.