Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: anonymus12 Dátum február 16, 2013, 18:11:44
ööö a mostani dörmögő dömötőrbe van kupon?? vagy a márciusiban lesz???  ???
Ha anonymus12 ezt a kérdést komolyan gondolta akkor Én kiégtem rajta. Ha nem, akkor is. :D
El tudom képzelni ahogy beáll az újságoshoz és odaszól:
- Csókolom!Nem találom a Dörmögő Dömötörben a 3 eurós Bet-At-Home kupont.
- De hát fiam a DD-ben nincs is 3 eurós kupon.
- De hát a csacsa bácsi azt mondta. Na m1 felmegyek SF.org-ra és majd jól kiosztom.Csókolom!
:great:

Idézetet írta: ringo45 Dátum február 16, 2013, 20:27:38
Szerintem csak poénkodnak ezzel. Hiszen semmi köze a sporthoz annak az újságnak.

Playboynak, CKM-nek és a Színes RTV-nek sincs, mégis volt benne.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 16, 2013, 21:19:57
Playboynak, CKM-nek és a Színes RTV-nek sincs, mégis volt benne.

Ezért írtam korábban, hogy óvatosan kéne ezzel poénkodni, mivel nem ismerhetjük a bet-at-home marketing stratégiáját és a fórum olvasóinak humorérzékét sem!   ;)
Ráadásul láttam én már olyan tv reklámot gyerekcsatornán is, amely a szülőknek szólt.

Sziasztok!

Ilyen kuponokra hogyan lehet szert tenni? :) PL. a nemzeti sport magazin  februári számában ilyen kupon van akkor minden ilyen magazin tartalmaz, vagy csak elvétve található? :)

Nemzeti Sportos kupont cserélnék emailesre.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 16, 2013, 21:38:09
Ezért írtam korábban, hogy óvatosan kéne ezzel poénkodni, mivel nem ismerhetjük a bet-at-home marketing stratégiáját és a fórum olvasóinak humorérzékét sem!   ;)
Ráadásul láttam én már olyan tv reklámot gyerekcsatornán is, amely a szülőknek szólt.

"Lazíts" egy kicsit, nem vérre megy a játék..  ;) Márciusban bele kell nézni a Dörmibe, ha van benne kupon megveszed, ha nincs nem.  :)

#246 február 17, 2013, 15:30:07, Rosco89
XTTMV-94E7Z-NJUJA-524CM-TYHLXT
C374B-BX66G-Z6XW6-NDULT-BBR8W6
YB19B-MKZME-LZZKW-KXW2Z-SZ3D8X
3ECNM-3TMVK-1WLT8-P999Y-DZ3E36
G3APW-LLEYB-1G6S4-JJ3ET-EU4HS2
Y6EAT-3JVEF-Z73DJ-DEPZV-MPV79N
DF8CD-9XSFV-AH63S-S61ZA-15N3EX
DGW68-71EM7-RG3C6-2NTB3-VHKALA
VTNLJ-2VAYA-V8UXS-VSA6Y-A8VU1X
LUPWP-599RT-UXVF3-9EKC6-YZKR9T

Próbáljátok ki hátha valamelyik működik. Nem ígérem hogy fog, mert a lengyelek gyorsan elhappolják.

G3APW-LLEYB-1G6S4-JJ3ET-EU4HS2

Ez működött, köszönöm!

Ne próbáljátok meg beváltani a kuponokat, megtiltanak minden további kupon feltöltést!


Kaptam egy üzenetet, hogy nem válthatok be kuponokat, vegyem fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, ez volt az indok:
"Several betting accounts, including yours, have already redeemed the same voucher. For this reason you are no longer able to redeem vouchers in your account."

Nyilván már 825 ember próbálta meg ugyanazt a kupont beváltani. Ez a baj az ilyen nyilvános megosztással

Idézetet írta: medvejenci Dátum február 16, 2013, 20:29:07
Ha anonymus12 ezt a kérdést komolyan gondolta akkor Én kiégtem rajta. Ha nem, akkor is. :D
El tudom képzelni ahogy beáll az újságoshoz és odaszól:
- Csókolom!Nem találom a Dörmögő Dömötörben a 3 eurós Bet-At-Home kupont.
- De hát fiam a DD-ben nincs is 3 eurós kupon.
- De hát a csacsa bácsi azt mondta. Na m1 felmegyek SF.org-ra és majd jól kiosztom.Csókolom!
:great:


Nem mentem újságoshoz :DDD De ha már itt vagyunk télleg egy Színes rtv nek mi köze a sporthoz?? :D most nevetünk a dörmögő dömötőrön de sosem tudniii :DDDDDDDD

De most lenne egy komoly kérdésem. Meddig lehet egy kupont beváltani?? Mert nekem volt már olyan h. azt írta ki h. ez a promóció lejárt.

Köszi a kódokat, sajnos már nem műxik.

1 hete kódokat keresek, ha itt az oldalon van akkor mindig el happolják előle. ma vettem újságot de kupon sehol.! :/