Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum február 16, 2013, 21:38:09
Ezért írtam korábban, hogy óvatosan kéne ezzel poénkodni, mivel nem ismerhetjük a bet-at-home marketing stratégiáját és a fórum olvasóinak humorérzékét sem!   ;)
Ráadásul láttam én már olyan tv reklámot gyerekcsatornán is, amely a szülőknek szólt.

Álljon meg a menet! Miért nézted te a gyerekcsatornát!?  ;D
Mondjuk a "Boci és Pipi"-t én is megnézném, de most egyik sem adja...  :'(
Szóval ha nem Boci és Pipi, akkor miért voltál ott!? Elmúúúúúltááál te 18????;D

Idézetet írta: anonymus12 Dátum február 17, 2013, 17:14:00
De most lenne egy komoly kérdésem. Meddig lehet egy kupont beváltani?? Mert nekem volt már olyan h. azt írta ki h. ez a promóció lejárt.

Ezt szerintem senki nem tudja. De egy hónapig biztosan él tapasztalatom szerint.

Idézetet írta: szumos Dátum február 17, 2013, 17:44:48
Álljon meg a menet! Miért nézted te a gyerekcsatornát!?  ;D
Mondjuk a "Boci és Pipi"-t én is megnézném, de most egyik sem adja...  :'(
Szóval ha nem Boci és Pipi, akkor miért voltál ott!? Elmúúúúúltááál te 18????;D

Ezt szerintem senki nem tudja. De egy hónapig biztosan él tapasztalatom szerint.

Köszönöm a válasz!

Van kupon kódom akinek kell írjon privátban 10db összesen! :beerchug:Ha elfogy ide kiírom!

Csak írnák azért nem kell beregisztrálni mert van ingyen 3 euró! :noway:Aki régen regizet annak van!Kb 2 hó :beerchug:

#259 február 17, 2013, 18:42:58, capapepe
akk nekem azért nem küldöd ?
pedig én nem ezért regisztráltam már régóta nézem a fórumot, +még mielőtt kiírtad volna én már azelőtt beregisztráltam !!! ;)


Ismét egy 3 juró:
R4KC4-TD9X1-G4GT8-ANRL6-HWM62T

U.i.: Már nem az első kupon kód, amit megosztok, soha nem kértem semmit értük... Legalább ha valaki beváltja, jelezhetné a többieknek! Azt, hogy megköszönje, már el se várom...

Idézetet írta: szumos Dátum február 17, 2013, 17:44:48
Álljon meg a menet! Miért nézted te a gyerekcsatornát!?  ;D
Mondjuk a "Boci és Pipi"-t én is megnézném, de most egyik sem adja...  :'(
Szóval ha nem Boci és Pipi, akkor miért voltál ott!? Elmúúúúúltááál te 18????;D


A sportfogadás stresszes meló, nekem is le kell valahogy vezetni a feszültséget...

...Na és ennek a levezetésnek az lett az eredménye,  hogy egyszer csak lett két gyermekem.  ::)
És ők természetesen nem nézhetnek olyan tévéműsort, amelyet apa még nem látott!  hehehe

Ha csak egyszerűen felmegyek a youtube-re zenét hallgatni, akkor is már Bogyó és Babócát meg Süsüt ajánl fel automatikusan...

Melyik újságban vannak kuponok?

Olvass vissza pár oldalt és megtalálod, hogy mikor és melyik újságban volt!

Akinek van felesleges kupon kódja küldhetne 1et, mindig lemaradok róluk   :(  :-\

Idézetet írta: BaLee88 Dátum február 18, 2013, 13:47:17
Akinek van felesleges kupon kódja küldhetne 1et, mindig lemaradok róluk   :(  :-\

Mikor láttam, hogy 2 hozzászólásod van, gondoltam megnézem mi az első, de a gyanúm beigazolódott akkor is kuponért kuncsorogtál  :noway:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 18, 2013, 13:50:00
Mikor láttam, hogy 2 hozzászólásod van, gondoltam megnézem mi az első, de a gyanúm beigazolódott akkor is kuponért kuncsorogtál  :noway:

:great: :great: :great: :great:


Hello mindenkinek!:)

Egy 18 éves srác vagyok és a barátaim meséltek erről a kuponos dologról, nekik sikerült beszerezni:)
Sajnos nekem nem:\ de viszont bankszámlám sincsen még...
Viszont ha valakinek van egy fölös kuponja és megadná azt egy nagy köszönömmel tudnám viszonozni:))